Движение на българските майки Русе - 7

  • 15 027
  • 329
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 624
Успех и от мен!  Flowers Four Leaf Clover

# 76
# 77
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Аууу страхотни са Grinning Hug
Ама и мен как си ме хванала Mr. Green Joy Mr. Green

# 78
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аууу страхотни са Grinning Hug
Ама и мен как си ме хванала Mr. Green Joy Mr. Green
Grinning....ама съм дискретна....не пиша кой кой е Joy
И другите момичета снимаха,предполагам,ще ги качат по-късно в албума снимките.

# 79
  • Мнения: 4 406
браво на всички- страхотни сте!
сдобих се със заветния снежен човек, който пропуснах миналата година  Laughing Laughing Laughing
а бутилките са разкошни, за съжаление ми идват по- тежки на бюджета, но ви пожелавам да се продадат!!!
хората обаче знаят  за инициативата и се отбиват точно при вас- днес сте най- посещаваната къщичка!

# 80
  • Мнения: 395
И аз тъкмо се прибрах ....бях средна смяна( до 14ч.)...доста добре вървим, ама се уплаших, то стока не остана Joy ....в тази връзка току що с помощта на родителското тяло направихме още 2 свещника.
Раматахата...твоите неща мисля, че се изкупиха...останаха 2-3  Whistling

# 81
  • Мнения: 116
Раматахата...твоите неща мисля, че се изкупиха...останаха 2-3  Whistling
Значи сте добри продавачи Hug

# 82
  • Мнения: 141
Поздравления  bouquet

# 83
  • Мнения: 281
Въпреки немного щастливите физиономии на хората, нещата се продаваха сравнително добре! Направи ми впечатление, че тази година хората са доста по-стресирани, не се вижда  грам празнично настроение в лицата им, сравнение с миналата! Дали защото има повече време до Коледа или  заради съкращенията, които ги очакват, незнам! важното е, че в крайна сметка красотите се продаваха добре! наистина се купуваха скъпи неща, както и красивите ангелчета, вълшебните късметчета за баница, а рисуваните бутилки бият рекордите - определено хората ги харесват, въпреки, че не всеки можеше да си ги позволи! Според мен доволно! Това е моето мнение за следобедните часове!

# 84
  • Мнения: 243
         МОМИЧЕТА браво и благодаря за снимките, стоплихте ми сърцето. Радвам се, че БАЗАРА върви добре, че стоката се продава. Дано тази година наистина нещата да не ви стигнат и да се наложи да правите допълнително, ако е възможно. Горда и щастлива съм заедно с вас.
          СЪРДЕЧНИ БЛАГОДАРНОСТИ на ГОРЕН ДУНАВ и ПЛОВДИВ за пожеланията, и ние ви ПОЖЕЛАВАМЕ УСПЕШЕН БАЗАР и ПЪЛНИ КАСИЧКИ.
           ФИЛЮДКИ НА ВСИЧКИ!!!!

# 85
  • Мнения: 1 523
И аз минах за малко след работа,най-лъчезарните продавачки са нашите! Flutter
Ще чакаме включване от последната смяна с обзор на деня. Simple Smile

# 86
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Аз да се похваля, вече изпонакичих къщата с новите прдибивки Party Crazy
Утре пак ще мина Mr. Green
И с нетърпение очаквам да видим как е минал първият ден Grinning

# 87
  • Мнения: 6 649
И аз чакам с нетърпение какъв е резултата  Money

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Ааааааааа,нарочно ни държат в напрежение,ама утре ще им го върна тъпкано Laughing
Момичета,резултата е добър Mr. GreenТова е инфо по телефона...сега се надявам Иринката да се включи с писмен доклад Hug

# 89
  • Мнения: 395
 Whistling Аз чакам , чакам вече час  Whistling
Хайде пишете колко  Money събрахме  Hug

Общи условия

Активация на акаунт