Имам генитален херпес,а не искам секцио...

  • 4 055
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Аз раждах нормално, макар че в деветия месец се беше появил херпес /даже май бяха няколко/. Казаха ми, ако по време на раждане има, тогава ще прибегнат към секцио. За щастие, нямах, Аз раждах в Англия и тук така процедират. Много се учудиха, че, ако в миналото си имал херпес, ще раждаш секцио /някои лекари в БГ практикуват така/. Така че, спокойно да не го активираш наистина и леко раждане.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 818
е, говорим за хепрес по време на бременност, който си е опасен и нищо не коства да се провери.

# 17
При мен херпеса си е хроничен-имах го и преди да забременея. Появяваше се и по време на бременността и съм чела, че е по-сериозно, ако се появи по време на бременността за първи път, отколкото преди това, защото при втория случай тялото има време да изработи антитела.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
И при мен бе хроничен, но се обостри при бременеенето...
В интерес на истината, трябва някъде да има повече информация по тези въпроси, ако някоъ се сети или издири в нета да сподели, но доколкото знам с херпесите всичко е относително. Кога, защо и как поникват е сложно за определение, да не говорим за лечението...  Херпеси бол, да не дава Господ.

# 19
  • Мнения: X
Ама изобщо не разбирам  с какво те притеснява секциото - изобщо не е болка за умиране, а здравето на бебето е по-важно от всичко!

Общи условия

Активация на акаунт