След 8 месеца се оказва,че пак съм бременна!

  • 7 174
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 441
Цитат
Така че нека момичето САМО си вземе решението т.е със съпруга й. Каквото и да е то трябва да е тяхното решение, а не повлияно от наши писания. Защото всеки гледа света от собствената си камбанария и никой няма да я анатемоса, ако реши да не роди това дете. Както и след всички нахъсвания да го роди - никой друг освен нея няма да го гледа.
Правилно,решението си е изцяло тяхно,но щом авторката е пуснала темата тук,значи иска да сподели,да чуе и други мнения.По твоето мислене не трябва да се пускат теми тук,защото"всеки гледа света от собствената си камбанария" .На авторката на темата пожелавам да вземе правилнота решение   smile3525

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 10:35 от кристал

# 61
  • Разград
  • Мнения: 2 102
И аз на твое място бих решила, че е много рано. Но наистина трябва да си решите със съпруга ти.

# 62
  • Мнения: 3 929
Кукличка*, от поста ти не разбрах дали искаш съвет от нас и затова няма да ти дам такъв.
Много рано се появи втората бременност,много  Cry
А това ми звучи сякаш сте планували И втора бременност, но сега ти е рано. Аз така те разбирам. Ако правилно съм разбрала, то хубавото в случая е, че все пак е желана въпросната втора бременност, макар и толкова скоро след първата. Ако аз трябваше да избирам, бих запазила детето. Защото за мен е по-добър вариантът да гледам породени деца. Разбира се, това при равни други условия. Защото аз не разбрах, какво те спира.
Винаги ми става тъжно, когато попадна на такива теми, защото знам колко е трудно да се направи такъв избор и не искам никога да бъда на мястото на жени като теб.
Стискам палци да вземеш правилното решение, каквото и да означава това, и никога за миг дори да не съжаляваш за решението.

# 63
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Грижата е двойна,но и радостта е двойна.Повярвай ми
Повярвай ми, много лесно се гледат две деца с малка разлика. Толкова е хубаво да виждаш две усмивки. Помисли си хубаво и вземи правилно решение Hug
Ще чакаме да пишеш в темата какво си решила, ще те подкрепим  Hug
Нямам право да ти давам съвет, само ще ти кажа, че ще се справиш Hug не се притеснявай и не се плаши. Децата са дар от Бог Hug

# 64
  • София
  • Мнения: 12 554
Цитат
Така че нека момичето САМО си вземе решението т.е със съпруга й. Каквото и да е то трябва да е тяхното решение, а не повлияно от наши писания. Защото всеки гледа света от собствената си камбанария и никой няма да я анатемоса, ако реши да не роди това дете. Както и след всички нахъсвания да го роди - никой друг освен нея няма да го гледа.
Правилно,решението си е изцяло тяхно,но щом авторката е пуснала темата тук,значи иска да сподели,да чуе и други мнения.По твоето мислене не трябва да се пускат теми тук,защото"всеки гледа света от собствената си камбанария" .На авторката на темата пожелавам да вземе правилнота решение   smile3525

Явно си специалист по моето мислене, ама да обясня все пак.  Mr. Green Аз поне никъде не прочетох - дайте ми съвет. Момичето е имало нужда просто да сподели. А и пускането на теми няма нищо общо с гледането на света от собствената камбанария.

# 65
  • Мнения: 1 103
Ами честито   bouquet много е хубаво да си мама на двама  Wink

# 66
  • Мнения: 128
Каквото решение да вземете ще е правилно ,ако сте го решили като семейство.Успех newsm10

# 67
  • Мнения: 1 900
Ако искаш да направиш аборт обсъди това с лекаря си.
Ако искаш морална подкрепа ще получиш, но едва ли трудностите може някой друг да ги изживее вместо тебе.
Живота поднася "изненади" понякога, решението е лично и само твое и на човека до тебе.
Но знай, че по-ценно от децата и усмивките им няма на този свят.
Всичко най-хубаво ти желая! Hug

# 68
  • Мнения: 9 441
Цитат
Момичето е имало нужда просто да сподели.
Да,и хората си изказват мнението!А,относно това за камбанарията,не мисля ,че е нужно да ти обяснявам повторно Mr. Green

# 69
  • Мнения: 121
Честито миличка , помисли добре. Не избързвай в решенията си.   bouquet

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Успех каквото и решение да вземеш  Peace   bouquet.Помислете добре , не взимайте прибързани решения.Притеглете всички плюсове и минуси  Wink

# 71
  • Мнения: 194
Здравей,миличка и аз като теб съм в същото положение/поне до тази сутрин бях Cry/.В събота си направих тест,тъй като ми закъсняваше и той се оказа EFPБях много уплашена и изненадана.След дълъг разговор с мъжа ми решихме,че не можем да запазим детето,поради ред причини/и медицински вкл/Днес сутринта ми направиха кюретаж SadРешението е много трудно и отговорно.Все още ми е много мъчно,но нямаше как Rolling EyesПожелавам ти да вземеш такова решение,от което ще се почувстваш добре HugТи и мъжа ти най-добре знаете от какво и кога имате нужда Peace

# 72
  • Мнения: 8 999
Това е дар Божи. Аз забременях 6 м. след като родих първото си дете. Растат си заедно и си имат компания за игри!
Сега вече си давам сметка, че ако не бях забременяла случайно с второто, то едва ли бих се решила да имам две деца, въпреки, че с мъжа ми принципно си говорехме за две.

# 73
  • Мнения: 27 524
Това е дар Божи. Аз забременях 6 м. след като родих първото си дете. Растат си заедно и си имат компания за игри!
Сега вече си давам сметка, че ако не бях забременяла случайно с второто, то едва ли бих се решила да имам две деца, въпреки, че с мъжа ми принципно си говорехме за две.

И все пак - въпрос на настройка е. И аз преди година се оказах нзнайно как (пазиме се) бременна и - имаме дете, знаем, виждаме, разбираме - но - не се решихме на този етап на второ. Доводи, принципи и причини За и ПРОТИВ - бол. Но реални и адекватни реакции - те трябва да се преценнят  Peace

# 74
  • Мнения: 3 376
Само ще кажа,че майка ми е забременяла със сестра ми,когато съм била на 8 месеца.

Как ни е гледала незнам,но мога да кажа,че малката разлика във възрастта ни е голямо предимство.

Общи условия

Активация на акаунт