AVON само за представители - КАМПАНИЯ 2 -Тема 39

  • 14 263
  • 387
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 681
Успех и от мен!
Трудна кампания се очертава. Освен за св. Валентит, друг повод за отпускане на джобчетата не виждам. Много слабо е за сега.
Пък моите дори и Валентин не тачат  Tired НИ сА любят хич май  Crossing Arms

# 16
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Успешна кампания на всички!  Peace

При мен също кампания 02 е много слаба, имам поръчка от само от две клиентки, сега на някои им се вижда скъпо, пък не знам като видят новите цени в каталог 03, но дано се активират около 8 март,защото иначе не знам...
newsm78

# 17
  • Мнения: 181
Получих SMS от AVON, че 5 зона става 6 с зонален Елена Димитрова

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Пък моите дори и Валентин не тачат  Tired НИ сА любят хич май  Crossing Arms

... е-е-е-е, поне себе си не обичат ли! Аз така правя - самоподарявам си разни неща, успокоявайки съвестта си, че харча пари.

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 13:17 от Бейлис в шоко

# 19
  • София
  • Мнения: 3 581
Успешна кампания на всички!  Peace

При мен също кампания 02 е много слаба, имам поръчка от само от две клиентки, сега на някои им се вижда скъпо, пък не знам като видят новите цени в каталог 03, но дано се активират около 8 март,защото иначе не знам...
newsm78
Аз и преди съм казвала, че работя във фирма, която се занимава със суровини за козметика и битова химия. От 01.01.09 цените на основните суровини падат главоломно с повече от 1000лв на тон. Незнам на какво основание Ейвън увеличават цените. Както знаете продуктите на Ейвън се правят в Полша, като един от основните им доставчици там е РСС Рокита, Полша, чийто представител сме ние за Балканите. Като вътрешна информация мога да кажа, че Ейвън са позакъсали с плащанията и общо взето не им пускат суровини - може на това да се дължи увеличението. Незнам, но това е пълна глупост.
Както и тече една реклама на Кристиан ъф Рома - нямали да вдигат цените, да се възползваме от това, че остават същите. Глупости на търкалеци. Цените на основните суровини както казах падат със скороста на светлината. Ама като сме балъци ще плащаме каквото ни кажат.

# 20
  • София
  • Мнения: 372
Аз пак ще моля  Praynigако някой знае какви са подаръците за топството  да сподели ,защото още ги няма в сайта и не искам да си дублирам някоя поръчка с подарък ,дано ме разбрахте Heart Eyes

Успешна кампания на всички!!

Подръците за топство вече са "клуб на представителя"-" привилегии"...и там някъде ги пише.
Иначе за среброто е лилав лосион за тяло-ССС ,за златото е крем с мароканска роза,а за платината е палитра сенки 8в 1.

# 21
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Знете ли какви са цветовете на моливите от специалните: EGGPLANT, BLUE SMOKE /предполагам в синята гама/, CLASSIC MOCHA /тъмно или светло кафяво/?

# 22
  • София
  • Мнения: 5 828
Подръците за топство вече са "клуб на представителя"-" привилегии"...и там някъде ги пише.
Иначе за среброто е лилав лосион за тяло-ССС ,за златото е крем с мароканска роза,а за платината е палитра сенки 8в 1.

Платината, да кажете хубава ли е палитрата, че съм си я заплюла  Grinning
Какъв ли е този крем с мароканска роза  Thinking

Знете ли какви са цветовете на моливите от специалните: EGGPLANT, BLUE SMOKE /предполагам в синята гама/, CLASSIC MOCHA /тъмно или светло кафяво/?

Имам няколко, но са вкъщи, та ще ти отговоря довечера.
Иначе са хубави, аз съм доволна.

# 23
  • Мнения: 128
nellyr от линийката виждам че ти се е случило нещо прекрасно Heart Eyes желая ти от все сърце лека бременност pregnant

# 24
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Знете ли какви са цветовете на моливите от специалните: EGGPLANT, BLUE SMOKE /предполагам в синята гама/, CLASSIC MOCHA /тъмно или светло кафяво/?

Имам няколко, но са вкъщи, та ще ти отговоря довечера.
Иначе са хубави, аз съм доволна.
Ще чакам. Благодаря ти!  Hug

# 25
  • Мнения: 128
Кате ,защо нямаме анкета за сумите които ще направим през кампанията(не че са кой знае какви суми )

# 26
  • Мнения: 1 259
Започваме с добри новини:
nellyr от линийката виждам че ти се е случило нещо прекрасно Heart Eyes желая ти от все сърце лека бременност pregnant
Честито Grinning

Някой знае ли какъв е цветът на гланц за устни Golden Splender на Color Trend newsm78 и къде мога да го видя...?

Успешна кампания на всички Hug

# 27
  • Някъде тук
  • Мнения: 168
Nellyr, Честито и лека бременност! Peace Peace Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз бях така- зона 005, план Д. Сега ми пише, че пак съм Д, но няма зона 005. Явно сме погълнати.  Simple Smile
И аз това имах предвид.

Днес получих смс, че ставаме зона 033.  Peace


Получих SMS от AVON, че 5 зона става 6 с зонален Елена Димитрова

А сега де.  newsm78

Последна редакция: чт, 22 яну 2009, 16:06 от bebsun

# 29
  • Мнения: 1 822
Момичета привет и успешна кампания и от мен!При мен е супер слабо,такова чудо не е било ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт