Съпруги на програмисти - има ли други?

  • 16 734
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 30
Честито Коте и от Мен. Да ти е живо и здраво бебенцето. И много, ама много да те радва.     Misc Baby Bottle cheers Wine Glass Drunk cheers

# 31
  • Мнения: 782
Честито и от мен!  Grinning

# 32
  • В събота
  • Мнения: 201
Брееей, каква тема имало.... Айде и аз тука  Whistling Само дето ние и двамата сме в тази сфера - аз съм повече по софта а той е повече по харда  Laughing
И двамата сме геймъри, но след раждането на дъщеря ни на мен по-малко ми остава време за игра (по-точно никакво, ама се случва да отцепя някое рундче веднъж-два пъти в месеца  Mr. Green), а милото играе нощем, докато ние двечките се ширим в семейното ложе  Laughing В къщи всеки си има компютър и се очертава трети да взимаме, че малкото диване няма на кого да се метне - все пищи за клавиатурите и мишките. А ако докопа някой кабел.... стой та гледай.

# 33
  • Мнения: 30
Добре дошла Tikvichka! welcome
 Ти май си най за тази тема. atwork А пък мъжа ти още повече. /Майтап/  comp03
Включвай се по-често, че нещо много ни изостава темичката.  А на колко е малкото "диване".
Като каза, че ще взимате компютър и за него да ти кажа аз днес купих нещо като лаптоп за племиника /играчка , разбира се/. Много е интересно свири, пее, казва думи, букви и числата на английски. Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 1 508
Да се присъединя и аз към вас  Simple Smile

Весела Коледа, момичета  Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 160
Добре дошли Tikvichka и Jarrita  welcome
 Пойелавам ви весело изкарване на празниците   party006 santa2

# 36
  • Мнения: 479
Весели празници  Close-mas: Nature Snowman и добре дошли на новите мами  Hug

Tikvichka, у вас трябва да е много хай тек, щом и двамата сте в тази сфера  Simple Smile

Двете с Катето често седим на компютъра заедно, щото тя не обича да й обръщам гръб. Веднъж, както си удряше по клавиатурата, успя да ме отлогне, така и не разбрах как  newsm78 И с баща й й се случва да "работи" понякога  Simple Smile

Ние по празниците бяхме без нет, та успяхме да видим малко таткото  Laughing

# 37
  • Мнения: 2 957
Моят мъж е системен админ.
Влизам ли и аз в клуба?Simple Smile

# 38
  • Мнения: 479
Влизаш, влизаш  smile3521

# 39
  • Мнения: 638
Сега видях теми4ката и аz и сьпруга ми сме в групата ! Simple Smile
Софтуер и хардуер цуzамен  . Grinning
Весело посре6тане на нова година!

# 40
  • Мнения: 479
Весело посрещане и от мен  Hug Живи, здрави, бодри и щаствиви   bigdance2  ura cheers

# 41
  • Мнения: 30
Момичета, пожелавам ви весело посрещане на новата 2009г. Нека тази нощ наистина се веселим.  ura dance  bigdance2 Tada Nature Snowman Nature Snowman baloni baloni

# 42
  • Мнения: 782
Весело посрещане на новата година   bigdance2 Tada  Party Time

# 43
  • Мнения: 2 957
Весело посрещане на новата година!  Grinning
Бъдете здрави и много късмет ви желая! Wink

# 44
  • В събота
  • Мнения: 201
Олелееее, ама от миналата година никой не е писал.

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!!


amber, аз самата съм сисадмин (е, допреди да излеза в майчинство де...)

Гнидка, наистина е така. Даже вместо бебефон си имаме IP камера  Sunglasses Целият ни апартамент вече е опасан с всякакви кабели с различно предназначение...

Sesiliq, чуднички семейства сме, а? Понякога се замислям, че ако живеех с някой, който е на светлинни години от темата, щях да полудея... Mr. Green Ще видим сега дали и щерката ще поеме нашия път... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт