1001 нощи

  • 67 008
  • 442
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 7 914
за мен най вълнуващи бяха първа и втора сериа... трета се успокойх, че няма да рева и накраяпак не устисках Crazy... и оттогава май не съм ревала...но има много емоционални сцени на който направо подивявам Party Party

# 151
  • София
  • Мнения: 15 467
Добро утро!
Звездичка, аз от  годинките вече си рева на всичко- и на хубаво и на лошо.Дъщерята  ми се подиграваше, ама сега и тя вика :Леле как съм се разкиснала - като и тръгнат сълзите...

# 152
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Тази прословута 1-ва серия няма ли я на български някъде???? newsm78

# 153
  • Мнения: 327
И аз се пресиденявам към клуба на Онур
С мъжът ми гледаме серийте на пред добре,че знае малко и ми превежда  bouquet
абе с тоя сериал не остава време за luvbedгледа се денонощно

# 154
  • Мнения: 67
аз пък не исам да гледам напред , но искам да гледам постоянно е непрекъснато, денонщно  Mr. Green

# 155
  • Мнения: 425
аз пък не исам да гледам напред , но искам да гледам постоянно е непрекъснато, денонщно  Mr. Green

мдааа,и аз съм тъй Crazyто като наркотик бе Crazy Crazy

# 156
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Аз предполагам,че мъжът и не е умрял в катастрофа.
И ще се появи. Thinking


И на Онурчо ,ще му увисне ''шнурчо'' Joy Joy

# 157
  • Мнения: 7 914
И на Онурчо ,ще му увисне ''шнурчо'' Joy Joy

 пуууууууууу пепел ти на клавиатуратааааааааа Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 как така ще му увисва шнурчето...  Crossing Arms

искам да се съберат двамата Heart Eyes, ама поне още 50 серии да се гонят -  така ми е емоционално да ги гледам,  че искам да е голяма" борба" bowuu

# 158
  • София
  • Мнения: 15 467
И на мен ми мина на няколко пъти мисълта, че мъжа и може да е жив.Иначе какъв сериал ще е без възкръсващи мъртви, разни загубили паметта си и т.н.

# 159
  • Мнения: 7 914
стига дееее
 не искам мъжа и да е жив... какво ще станес шнУрчоооооооо Sad

или хайде да се съберат шехи и шнурчо и после да се появи мъжа и -  така може Joy

Последна редакция: нд, 14 дек 2008, 15:32 от звездичка

# 160
  • sofia
  • Мнения: 56
а, не не вервам все пак е турски сериал. това не е форестърови.нагледали сме се на такива неща.май е по истински случай.

# 161
  • Мнения: 327
а, не не вервам все пак е турски сериал. това не е форестърови.нагледали сме се на такива неща.май е по истински случай.

Права си ,че е по истински случай

# 162
  • Мнения: 7 914

Права си ,че е по истински случай
такали? олелеле това го прави още по  Heart Eyes

# 163
  • Мнения: 143
Малко остана до утре момичета ,според мен ще става все по интересно.Извинявам се ,че не пиша редовно,ама с два  звяра на главата няма как  Peace .

# 164
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Аз също го гледам с интерес (и сълзи),но всеки четвъртък си купувам Сага ТV и там преди да пуснат сериала пишеше,че е само 20 серии.А тук научавам от вас,че го давали доста продължително по турската.Я кажете кога го дават и по коя турска?Щото аз не разбирам много турски,но то и без това няма чак толкова много диалог.А у наше село хващаме 7 турски и 5 български ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт