1001 нощи

  • 67 005
  • 442
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 7 914
нямам търпение вече Crazy

Ей, нЕма ми барате Шнура, щот ш`ви изплющЪ Crossing Arms Mr. Green
smile3540 newsm29

 newsm56

# 181
  • sofia
  • Мнения: 56
ееееее, а ние дето сме на бач кво да правим
как ще издържа да си ида и да гледам
кажете после само най важното
 Simple Smile

# 182
  • Мнения: 92
Хайде още малко остана Simple Smile

Тук може да се гледа НТВ онлайн:
http://tv.abvhost.com/tv1.php?channel=72

# 183
  • Мнения: 132
Да се запиша и аз тук.До сега само ви четох.
Филма наистина е хубав и си заслужава да се гледа.Има страхотна музика,артистите са супер,обстановката...абе нямам думи.Изкуших се и гледах всички серии,които някой по-горе беше дал.Жалко,че са до 75 серия.Дайте още малко деее..... Rolling Eyes

# 184
  • sofia
  • Мнения: 56
при мен не тръгва как да стане

# 185
  • Мнения: 92
Нямам представа. При мен работи.

# 186
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
И при мене работи!!! Peace

# 187
  • Мнения: 67
айдее започна Party
майката на Онур каза за болното дете, пред сина си и приятелят му

# 188
  • Мнения: 7 914
лелееее
 какъв рев му дръпнах пак Crazy
ама нямам думи просто, когато Онур отиде в тоалетната си казах, самод а не вземе да си говори сам,ч е ще е много тъпо... и той проговори, но с очи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Бомбе, слагай каската,ч е идвам да се бия за него Crazy

# 189
  • Перник
  • Мнения: 396
Здравейте момичета, много ме заинтригувахте с този сериал, още повече, че точно по това време не намирам нищо интересно по каналите. Но май ще ми трябва време за да вникна за какво иде реч. Та ще съм благодарна, ако някой обобщи за какво се разказва. В сайта на НТВ, в раздела за сериали, не открих нищо. И линк ще ми свърши работа.
  bouquet          

# 190
  • Мнения: 67
нямам търпение , какво ще стане ..дали ще изгонят Шехи от работа за това , че и е излъгала  Thinking

# 191
  • Мнения: 52
нямам търпение , какво ще стане ..дали ще изгонят Шехи от работа за това , че и е излъгала  Thinking
Е, не ми се вярва, иначе как ще се срещат с Онурчо  Wink Peace


п.п.Момичета, този с когото говори Шехерезада, който подари маратонките на детенцето, какъв й се пада, само приятел ли?/доколкото си спомням и в болницата той й помагаше, и за проекта и помогна /

# 192
  • Мнения: 897

scent of a man Hug

Бях заблравила за филма и сега като го включих помислих ,че я махат...
Май това ще направят.
Тоя Онур голам простак!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Какво ще правят???? Принципи???
Той пък много принципен,беее.

# 193
  • Мнения: 7 914
п.п.Момичета, този с когото говори Шехерезада, който подари маратонките на детенцето, какъв й се пада, само приятел ли?/доколкото си спомням и в болницата той й помагаше, и за проекта и помогна /

само приятел Peace ама и той май го е хлопнал амурчо

Здравейте момичета, много ме заинтригувахте с този сериал, още повече, че точно по това време не намирам нищо интересно по каналите. Но май ще ми трябва време за да вникна за какво иде реч. Та ще съм благодарна, ако някой обобщи за какво се разказва. В сайта на НТВ, в раздела за сериали, не открих нищо. И линк ще ми свърши работа.
  bouquet          
погледна ли на първа страница? Thinking


нямам търпение , какво ще стане ..дали ще изгонят Шехи от работа за това , че и е излъгала  Thinking
не вярвам да я изгонят Peace



Тоя Онур голам простак!!!  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Какво ще правят???? Принципи???
Той пък много принципен,беее.
я не ми обиждай Шнурчо Crossing Arms

споко де, трябва да я оставят -  няма да се остави да не я вижда, я !!!!! Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 дек 2008, 14:05 от звездичка

# 194
  • Мнения: 897
за Се извинявам, обърках темата  Joy Joy Joy Joy  в продълженото ееееееееее .
Онур какво ли му е , като знае ,че я принуди да прави секс за да излекува детето си.

Общи условия

Активация на акаунт