97 арабски принца омаяни от български принцеси

  • 38 401
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 804
Въпросният дзвер Mr. Green, който системно я тормози на лични с разни въпросчета, е  моята особа bowuu
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
е що вси4ките дзерове не са като теб Hug

# 46
  • Мнения: 1
Саратед, не те е срам !!! Заради преждевременното  разбулване на мистерията сега ще трябва да променям сценария на церемонията по раздаване на наградите.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 909
Ех Теди,потайничка такава  Crazy  радвам се че се върна,липсваха ми твоите мъдри постове тук и чуството ти за хумор в чата  Hug ,добре дошла и да не бягаш пак чу ли ? Naughty



Сега като си тук вече сподели как е семейството,децата как са,чакат ли с нетърпение ваканцията,украсиха ли вече дома а ти купи ли им подаръци  Rolling Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 18 043
Хей, Монсун, много извинявай! SadНаправих го, за да не те обременявам ...., а какво сътворих!:ooooh:
Щи ми простиш, нали? Peace

# 49
  • Мнения: 1
здравейтее  Stop
тъкмо се излекувах  и сега пак някакъв грип ме е налегнал  ooooh!
лили направих си блог-форум за мюсюлманки, още го дооформям.... посетих и исл.форум  Peace има нови интересни неща..  Heart Eyes
На мен много ми се ходи на Хадж, надявам се при първата ми отдала се възможност да замина  Simple Smile
Наде много интересен сън си сънувала,дано да го разтълкъваш най- добре...
Дезърт ,секси как са изпитите??
за всичкии  Hug
  bouquet

# 50
  • Мнения: 206
Nairah радвам се, че си по-добре. Как сте в къщи? Как е хабибито?

# 51
  • Мнения: 3 804
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=355281.new#new

моми4ета погледнете тук,но моля без излишни спорове,все пак това е клюкарника Peace

нааира бързо излекуване Praynig

# 52
  • Мнения: 1
благодаря ти Дтти   bouquet
Добре сме в къщи..
от два дена и ядове събирам покрайй Мтел  #2gunfire блокирали ми картата и не можех да пращам или да получавам смси от кувейт ,че дори и от бг.... сложих си другата карта на вивател,но в друг телефон и не стана да пратя смс от там! звъннах на оператор,каза ми че нямали договор с Кувейт!  #2gunfire а от другия телефон става и няма проблем,и като си взех на вивател картата специално проверих в сайта им и видях ,че имат договор !! #2gunfire и те незнаят какво имат.... така и не разбра ,че проблема е от тела.. както и да е ... за момента май всичко е окей...
Ти как си Надия? на 16 ще дойдеш нали?  Simple Smile чакам те!!!
Дтти как са момичета?? Във Ваканция сега  Simple Smile
  bouquet
 Hug

# 53
  • Мнения: 206
Нели няма да идвам във Варна, тъй като момичетата ще пътуват в петък и ще спят в хотел, и събота рано им е изпита, а няма удобен автобус. Пък с нашата работа няма как да отсъстваме толкова дълго време Sad

# 54
  • Мнения: 1
DTTI, благодаря за линка, интересни мнения.

Наде, извинявай, че ти отговарям на коментар от другата тема, просто мисля че ще ти е интересно да разбереш. Терористи- будисти ИМА.  Чисто и просто на това не се дава чак толкова гласност в световните новини защото за големите играчи на светованата политическа сцена няма голямо значение какво става в малки държави като Непал, Бирма, Малдивите, Шри Ланка, Камбоджа, Лаос...По-скоро сам трябва да си търсиш подобна информация, обикновено не ти я поднасят на тепсия по новините....Но понякога дават по нещичко, на мен тази муха ми я пусна една от британските телевизии с един много интересен документален филм за терористични актове извършени от представители на различни религии. Та показваха как будистките монаси правеха атентати, така както са си с бръснатите глави и оранжевите дрехи....

Наира, ще даваш ли линк към блога си, много бих искала да го видя?

Теди, не се притеснявай, онова за сценария беше съвсем на шега.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 00:21 от Monsoon_rain

# 55
  • Мнения: 1
ИншаАллах да получим удобен момент когато ще може да се видим Наде  Hug
Монсур райн само да го довърша  и тн.. и тогава сега само  съм го оформила и уелком  Crazy
Лека Нощ на Всички!!
  bouquet

# 56
  • Мнения: 1
Церемония по награждаването  на победителките от      2-рия кръг на Загадките на Монсун

Първа част на церемонията

Започваме с две новини – добра и лоша.

Добрата новина: Този път няма разочароващи, утешителни червени точки, а всички участвали си поделят голямата награда.

Лошата новина: Наградата ще бъде обявена утре по време на Втората част на церемонията, а тази вечер само няколко важни съобщения.

1.   Победителите са Дуа,  Водна Лилия,  Саратед, smile3501 smile3501 smile3501 Ако съм пропуснала някой утре ще го добавя най-тържествено.Избрах и трите защото отговорите им бяха в правилна посока, но нито една не спомена  една много специфична подробност относно разликата между пророк и пратеник.

2.   След раздаването на наградите утре веднага ще бъде зададена нова загадка, но ключът към отговора и ще се съдържа  някъде в самата церемония по наградите, така че трябва да гледате и слушате много внимателно.

3.   Съобщавам отговора на настоящата загадка:
Пратеник (расул) – идва със нов закон (шарият), а Пророк (набий)  идва да утвърди , напомни, призове към шарият разкрит от пратеник в миналото. В такъв смисъл всеки пратеник е пророк, но не всеки пророк е пратеник. От създаването на Адам законът е променян няколко пъти, един интересен пример – първият шарият е позволявал брак между братя и сестри (потомството на Адам и Ева), това бива забранено в по-късните шарияти.

Край на първа част на церемонията.

Лека нощ

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 02:26 от Monsoon_rain

# 57
  • Мнения: 689
Извинявай Мунсунке,НО:
влизам да си взема наградата,и какво виждам  Crossing Arms
отговорих най-кратко,защото тука за религия не се говори задълбочено (може би не знаеш).
Много неща са се променяли,пести инфо за добро,че играчката ще стане плачка  Peace

Найра-поздрави за блога,дай когато си готова!

24 часа съм без сън вече...

вие пийвайте,аз лягам :



# 58
  • Мнения: 333
Сабах Ал Кхейр я фарашат!   bouquet

Еид Мубарак на всички празнуващи момичета и техните семейства!

Ани Честит имен ден на патерици! Blush  bouquet
Аз днес съм ранобудна ще отскоча да ШумЯн имам изпит днес. Стискайте ми палци!   Praynig

Ето слагам ви и аз кафенцето и бягам!  Grinning

# 59
  • Мнения: 216
Добро утро забавни събеседнички Heart Eyes
Много съм очарована от развоя на събитията в нашата тема,
а също от това,че съм сред победителките в това виртуално съревнование
-пак се надявам наградата де е нещо по така-
нещо за душата-
някоя мъдрост,мисъл,молитва,някое образователно линкче-Ншаала-каквото -такова Wink

Тед приветствам те отново у дома Heart Eyes-май доста е пострадал Шейтана от камъните на вярващите в Мекка и за негов ужас ,ние тук отново сме заедно-  bouquet
личо аз ,мислено какви камънаци и бетонни блокове съм му удряла по порочната главата- Twisted Evil
Ншаала,силата на шейтана в нашата тема ,бъде колкото да разкъсаш паяжина-Изкусно оплетена,но нищожна Crazy

Лили-ти пъс от три часа сред нощ си ни сварила кафето-що така не спиш newsm78-утре ще ти е уморено и нервно-аз съм така-и ме гризе съвестта-за туй гледам да поспя поне 7 часа
нали има едно превила-
Уморени майки,изнервени майки
-ние променихме закоравялата традиция във форума ,
да се избягва да се пише за религия-просто решихме да избягваме да се препираме за религия и да се стремим да не ползваме остри думи Flutter-какво ще кажеш по въпроса-сега барем да кажеш с твоя човек мислили ли сте за поклонение в Мекка,на вас ви доста по-близичко bowuu-някой ден-че ние сериозно си говорим за това-но като ще ходим ,
да ходим и двамата -щото нали знаеш,че сама жена -не може(не го одобрявам много това,но Бог да отсъди за тези дето са го измислили)
може или със съпруг,или със син,или с брат-с баща-е аз с баща ми едва ли ще ида-той съвсем не е мюсюлманин Wink-но пък има голям мерак-току виж съм го убедила да каже Шахадата Joy
та ,брат нямам,а Мохаммед ще трябва много да го чакам-Та само още малко да порасне Рабуба-и Ншаала-да стане работата


-Дори бих предложила текст,който подхожда да бъде постнат в началото на темата -нещо като правило за етичност-ако го одобрите -в следващата тема,можем да го сложим в началото  bouquet
нека всичко,което се пише и публикува на тема религия или политика бъде с информативна и образователна цел-ако на някой не му допада-да пропуска или игнорира написаното-а пишещия да се стреми да пише така,съобразявайки се с чувствата на инаковерците и инакомислещите Peace

Дезърт-успех на изпита в Шумен fingerscrossed Flowers Four Leaf Cloverблагодаря за огромното кафище Crazy,а също за мъничкото агънце,което аз никога не бих заклала- Sad-мисля,че ако човек чуе блеенето на отчаяното животно,което усеща своя край-може завинаги да се откаже от консумацията на месо-но Божа работа-и при хората-раждането и смъртта са най-трудното нещо Confused

Фуль
-така и не ни разказа за преживяванията и чувствата ти от твоето Поклонение-
очаквам с нетърпение всичко,което знаеш и си преживяла да го излееш тук-че нали и ние се интерсуваме...пък ето ти знаеш доста неща-Хайде,дано намериш мъничко време  bouquet

Деси
-много ме натъжиха  някои постове в онази тема-Чак пък сблъсък-то да не става дума за битка-а и много горчиво се разочаровах от една мама,чиито готварски рецепти много харесвам Sad
не предполагах ,че човек ,който умее да готви майсторски,може така с едно изречение да определи мюсюлманите за фанатици... Confused
а друга пък ,чак се плаши от религиозни и и се струват като проповедници Sick-до къде е стигнало нашето общество ,Боже-Да ненавиждаш хората дето почитат собственият ти Създател-ми на тях не им ли се е случвало да се замислят от къде идват,накъде отиват-не им ли се е случвало да прочетат поне нещичко от Библията- newsm78

Найра-остава ти да пробваш и Глобул Wink

Общи условия

Активация на акаунт