КГБ = Клуб на Готините Баби - 52

  • 23 530
  • 446
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 558
Ееее, мерси момичета!  newsm51
По-добре късно отколкото никога, както се казва.
Но стана, от раз.
А колата, живот и здраве - догодина...

Ремонтът и той напредва.
До петък майсторите трябва да приключат - дано да стане Praynig
После малко доизкусуряване, чистене, и след туй свободни, подготовка за празниците.

# 46
  • Мнения: 23
 Доби, честито и от мен! На много хубави места да отидеш и много да се забавляваш! Радвам се и за другите добри новини около теб! Ще ти ново и хубаво за празниците!
Танче , стискам палци да те слуша парното и да не ти прави номера!

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНИ НА АЙША И АНИ НА ГЪБКА!

Жаки,честит имен ден на скъпата ти майчица.


Доби, честито ти шофьорска книжка!Да караш лека и безаварийно!Пожелавам ти едно хамарче да си купиш.


Момичета аз до обяд бях на фризьор постригах се и си направих кичури та съм готова и с прическата за събота. Hug Hug Hug

# 48
  • Видин
  • Мнения: 961
Зичее, ха честито ти нова прическа!  bouquetАма то кумата може ли да не фешън... Peace

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 614
благодаря Жаки  Hug Hug Hug Мани ,мани ooooh! като варосана афъска съм  Crazy не мога да се приема защото 15г съм руса ,но всички казват че ми отивало. Blush Blush Направих си лилави и кафеви кичури ужасссс ooooh! Mr. Green Sick Joy Joy Joy Joy

# 50
  • Видин
  • Мнения: 961
Абе я цъкни една снимка да видим ние и да си кажем тежката дума Mr. Green Flutter
Сигурна съм, че изглеждаш добре Peace

# 51
  • Мнения: 7 386
                       Зиче,честита прическа и кичури.Няма да ни показваш за да ни изненадаш на сватбата.....и с тоалет и с прическа. Laughing

# 52
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Зиче , ха честита ти нова глава.  Heart Eyes
И аз искам един фотос с новата фризура.  Hug
Краси пита , кога ще пътувате?

# 53
  • тук и там
  • Мнения: 312
Зичеее,ха честито и от мен!Снимчица..макар и да знам,че изглеждаш чудесно.Май кумата ще е най убавата след булката.

# 54
  • София
  • Мнения: 16 024
Благодаря за поздравите към Ани. Ще и ги покажа като се върне. Само, че тя празнува на Ивановден, защото е Йоана - на баба си  Иванка. Като беше малка се чудех как да и казвам и така стана Ани. Но пак благодаря, трогната съм от пожеланията. А стихчето на Танита трябва да и го принтирам.
Със закъснение пожелавам здраве и много щастие на Ани на Габката.
Доби, честита книжка, леко и безаварийно от тук нататък с новата кола. Но не чакай догодина - - купи някаква стара кола да практикуваш, не почнеш ли веднага карането, сякаш губиш тренинг. Поне при мене така стана - все имаше кой друг да кара и вече не знам кой педал за какво е.
Зиче, след сватбата чакам снимка с новата глава. Кумата, естествено ще е най-хубава.

# 55
  • Мнения: 4
Честит имен ден на всички с името Ана.
Да са живи , здрави и много щастливи.


Доби четита ти книжка.
Лек път и здрави гуми.


Честита прическа на кумата.

# 56
  • Мнения: 4 369

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!НАЙ-ВЕЧЕ НА ДЪЩЕРЯТА НА ГЪБКАТА И МАЙКАТА НА ЖАКЛИН!
НА НОВАТА ШОФЬОРКА ДОБИТОыБЕЗАВАРИЙНО КАРАНЕ!

хубаво е когато всеки ден има по някой празнуващ и ние също празнуваме с него  bouquet
а това е за жабчето

# 57
  • Мнения: 7 386
                     Айша,да е жива и здрава !На ИВАНОВДЕН ще я поздравим пак.  Laughing Вече знаем,че е Йоана.Нищо лошо в това,че и на галеното име получи поздрави. Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 4 177
Честит имен ден на всички с името Анна и неговите производни, които също празнуват на днешния ден!
На дъщеричката на Гъбката и майчето на Жаки!
Доби, честита книжка! Ти си страхотна! Следващото пожелание е НОВА КОЛА  travel

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 21:03 от rimar

# 59
  • Мнения: 7 386
                      Аз ви пожелавам ЛЕКА НОЩ и отнасям плувката  Laughing
         

Общи условия

Активация на акаунт