Коледни еленчета летете, на АВГУСТинчето

  • 15 476
  • 306
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 10


Граци, не беше ли казала едно време, че и Ния има космати уши  Mr. Green

На моята красавица още са й косматички.... Асцендентът и Луната й са в Овен... Ще се подпалят направо!  Grinning
Ц не е била моята Simple Smile ама са и много меки... залепват се на милата като заспи върху ушенцето. Умирам си от смях Simple Smile
 А аз какво да кажа като аз съм овен а Ния лъв.... добре,че мъжа ми е Водолей и то от добрите. Трябва баланс, че ще се изгориме с малката. Сега си представяхме какъв evil пубер ще е ..... Mr. Green
И Михаелка се е снимала в мола с дядо Коледа а ?

# 151
  • Мнения: 3
Добър вечер!  Hug
Ние преди малко се прибираме от рожден ден с баткото и не знам Граци на колко чаши винооо е ама аз май съм на повече от колкото ми се полага!  newsm24 Добре, че навън е ветровито и ми продуха мозъка, иначе си представях изражението на мъжа ми като позвъна с увиснал фас в уста!  Sick  smokeuu и да го питам дали ме уважава.
Е това в кръга на майтапа, да не ме помислите за някое пиянде, я?  Crossing Arms
Мелфин  #2gunfire отрови я с гъби с ориз  Joy Не бе бъзикам се. Наистина вземи поговори с мъжа ти и се махнете оттам, за да запазиш семейството си, а ако той не иска да си тръгне от мама  Naughty прави си изводите!  Rolling Eyes Но така не може да се живее, ти и за детето не си полезна толкова изнервена.
Брит, Ея  #Crazy направо нямам думи. А сега да ви споделя за моите болнични - още първия за 45 дни преди раждането не са ми занесли. Днес звънях и ми обещаха за понеделник  Outta Joint  #Cussing out Дано за бала на Денис ги получа!
Каприз  Praynig моля се за бебето, дано не е нещо сериозно!
Аз пък да ви се оплача - срещу нас в апартамента са се нанесли едни палави студентки  #Crazy и са едни непрекъснати купони  Crazy Това добре, ама час по час ми чукат на вратата за нещо и то все вечер. Сигурно са харесали мъжа ми. Днес като сме излезли с Крис пак са звъняли ама  finger налетяли са на майка и й поискали гумичка  #2gunfire  #Cussing out Преди малко ми я върнаха!  Mr. Green

# 152
  • Лондон
  • Мнения: 56
Ея,странно и мъжа ми пееше на Ния песен за космати уши, още преди да се роди. На всичкото отгоре понякога и казва гъзоций(което било химичен елемент), Сополоций(от филма "кристника",) мишоций(римски войн) и хей такива едни. И всики тези открития били негови.

Wink Това съм запомнила, защото и нашата песен е за космати уши. Наздраве! 

Наздраве и на Мамадона! Аз как ще се напия като спра да кърмя!!!....

Каприз, моля се за бебето и аз!

# 153
  • Мнения: 26
Ехоооооо здравейтеее  Stop

Не смогвам да ви изчета бе хора.

Ел благодаря ти, тъкмо мислех, че каквато е финна няма да може в нито един рекорд да се включим  Hug Предлагам още една категория : "Най-стилна дама" като тук естествено първа кипра е Мари на Бланш   Hug


Хавга
заблуждавам се че съм поотслабнала като ходя с токчета. Ама иначе кантара показва грозната реалност +13  Sick Затова се качвам на него веднъж месечно макс. Обаче пък съм си сложила огледалото под наклон и ме прави прилично изглеждаща Wink

А Вики спокойно може да претендира за титлата " Голямо мрънкяло" и то най-вече нощем.

Мелфин душко чети тук и пълней http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=246354.0 не си сама в свещенната си борба Wink

За болничните - в сайта на НОИ има 2 вида справки тази https://benefits.nssi.bg/detailedegn/ReportBolnForEGN1.asp и тази https://benefits.nssi.bg/EGN/
 . В първата подробно са дадени болничните и съответното обезщетение, както и датата на превода. Но вече голяма част от нас би трябвало да са с декларации по чл.50-51 Wink На мен вече ми преведоха първата сума по декларацията.

Ох тоя пост го пиша от 2 часа. Малко почивка и пак ще ви подосаждам  Mr. Green

# 154
  • Мнения: 10
Ея,странно и мъжа ми пееше на Ния песен за космати уши, още преди да се роди. На всичкото отгоре понякога и казва гъзоций(което било химичен елемент), Сополоций(от филма "кристника",) мишоций(римски войн) и хей такива едни. И всики тези открития били негови.

Wink Това съм запомнила, защото и нашата песен е за космати уши. Наздраве! 

Наздраве и на Мамадона! Аз как ще се напия като спра да кърмя!!!....

Каприз, моля се за бебето и аз!
Той пееше, ама уви не му се сбъдна мечтата Simple Smile наздраве и от нас Wink

# 155
  • Мнения: 16
Чевтито мами,всички ще взимаме 1 година майчинство независимо кой на колко се е осигурявал.

# 156
  • Мнения: 31
мОЕТО синче влиза в приза за
'Наи яко оакан памперс само от един път има и снимков матерял но е срасмота.Но няма такова наакване. ooooh!Общо взето с акото си имаме доста преживявания.А може и да ни впишете за Наи вкусно Ако.Докато се обърна и си беше обърнал памперчето на главата както е пълно и си кефи и се облизва лошо ми стана.Има и друго Одрискаи мама по гърба я каква хубава стана така hahaha
Камето Споко и аз съм го фъквала и то точно защото реших с нокторезачката да деисвам.
Мама Дона ти си уникална много ме повесели с поста си. JoyТи мен уважаваш ли маааааа hahaha hahaha hahahaМного ти се кефя.Няма да се излагаме.

Каприз изпращам всичката си положителна енергия и вярвам че всичко ще е наред Коледа е.
Брит не ти е студено гледам.Куч ревнува да знаеш и е готов да му поскубе Лотето козинката но да получи мъничко любов Mr. GreenГолеми сладури ще ги схрускам

Последна редакция: пт, 12 дек 2008, 23:38 от bobito81

# 157
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Какво стана на изпита? Rolling Eyes[/color][/b]
не го взех Sad за пръв път за вече 5 години в унниверситета ме късат на изпит  Shocked факт е, че не знаех и двата въпроса, които се паднаха, но пък колежката, от която преписах, има 4ка  Shocked

Само не ми казвай, че Петканов те е "чатнал", не мога да го дишам тоз отвратитко?!Ох, как искам да ми дойде в съдебната зала, тоя.....ама за сега 7-ма година нямам късмет по въпроса, а и какво ти разбира той от наказателно право, а аз такива дела гледам! Crossing Arms Twisted Evil
Споко, ще го вземеш изпита - Финансовото е като Лебедова песен в сравнение с Гражданския процес и дебелата тухла на дядо Живко! Wink

# 158
  • Мнения: 202
Лотето и Санчо са страхотни Heart Eyes
Ние се прибрахме преди половин час от концерта на "Щурците"-браво!, пяха 2,5 ч. което за хора на тяхната възраст си е доста добре, залата беше пълна и ми хареса Sunglasses
Обаче като се прибрахме в къщи-драма! Мари от 7ч. до 9,30 се е драла нон стоп и отказала да яде, само рев(свекърва ми за сефте я вижда в тази светлина); а при нас се наблюдава следната тенденция: магарешкия рев на Мариела индуцира простотията у каката и започва и тя да се прави на олигофрен и лудницата става пълна ooooh!. Свекърва ми призна, че накрая се разревала и тя Joy.Е, поне сега може да си представи част от ежедневието ми и защо, вече не говоря, а врещя Twisted Evil. Лошото е, че незнам как ще я докараме другия път, като решим да излизаме , да гледа зверовете Confused. Така, че-Буби, хич да не ти пука, че ангажираш двете баби с Борис, ами той поне е сам, а моите диванета, определено като реша да ги пласирам следващия път, няма да видя гора от ръце Mr. Green
Граци-и на мен ми се разпуска и чакам "Брилянтин" с нетърпение, имам нужда от приятна компания и малко релакс Peace
Асе-мерси за категорията, в която си сложила малката клъоща, ама както съм й насъбрала и на нея в момента, мога само да кажа, че е от ония мацки, дето им дай боички и парцалки и нищо повече Mr. Green
Хайде, аз отивам да пийна едно чайче(мъжа ми е направил от жълт кантарион), като немога друго Cry

# 159
  • Мнения: 955
Аз пък съм на половин биришка  beer. Значи ако се съберем с Граци и Мамадона резултата ще е  Drunk.
nadin13, извинявай миличка. Качих снимките на всички, които бяха в албум фотоколаж. Интересното е, че твоето колажче го бях направила и не знам защо не съм го качила  33uu. Сигурно, защото съм много умна Animal Chicken.
caprice, моля се за детенцето, дано всичко е на ред Praynig. Ох, и на мен ми пратиха лекциите и трябва да налягам над учебниците, защото януари ще имам 4 изпита. Само като си помисля и  cry.
Мелфин душко, хвашташ мъжо под едната мишница, костенурчо под другата и да ви няма. Пък най-добре да хванеш свеки за якичката и да й дадеш начален старт с краче. За всеки случай ние сме с теб  Hug.
Камето, не се притеснявай за пръстчето, ще се оправи, не може без контузии Peace.
Значи за сега Теди държи първото място за най-ранно захранване. Има ли някой, който е захранил преди 37 ден?
Ея, веднага ви включвам в класацията. Категорични победители в дисциплината "най-интернационално бебе"Peace.
Бранимира, най-добре питай педи. Котето я няма да си каже мнението за съжаление.
Бизу, бебока на форума много порастнал, браво. Най-малък ама хич не му личи Heart Eyes.
Брит, мерси за снимката. Страшно уютна обстановка, как сте се  гушнали тримата само!
Боби, Joy.
Лека вечер на всички!


# 160
  • SZ
  • Мнения: 10
Здрасти,здрасти!!!

Нали ви обещах за залъгалката да пиша:днес стачкувахме и не искахме никакви залъгалки и тем подобни,само пръсти или юмруци.
Номера на тази,която взех е 0-6мес.,но има и по-големи.

Хайде и от мен cheers

Боби,Мамадона Joy Joy Joy,винаги ми вдигате настроението.  love001

Мелфин,не беше ли споменала,че имате апартамент свободен или бъркам.Ако е така действай,или поне искай срок,в който ще се изнесете,да се знае точно кога!

От линка на Асето за темата за свекървите попаднах на друга тема: Фен-клуб "Проклетата свекърва"-за бъдещи и настоящи свекърви.Тъй като гледам твоят свекизавър е прочел този пост:
Цитат
10-те златни правила на проклетата свекърва:

1. Преди сватбата вие сте най-милата и добра кандидат-свеки. Правите дребни и готини подаръчета, разбран човек сте, защитавате пред сина си бъдещата снаха /естествено, само ако ви помолят да вземете отношение/, каните я на кафе, вечеря и т.н.

2. Подготовка за сватбата - задължително е да имате претенции за датата, деня и мястото на събитието. Вашите гости трябва да бъдат на почетните места. Кумовете -вашите стари или кръстниците на сина ви. Напълно нормално е, ако нещо във подготовката или относно роклята, аксесоарите и т.н. на булката не ви хареса - да се разсърдите, да направите скандал, да триете сол на главата на сина си  и да заявите, че няма да дойдете на сватбата.

3. Ако все пак сте отишли на сватбата - то трябва да сте осигурили цигански оркестър, който да свири пред блока и да издрусате няколко хора /или пък кючека/. Задължително условие е през целия сватбен ден да сте с възможно най-киселата, трагична и жална физиономия. Усмивката и радостта от събитието при вас не трябва да съществуват.
Вечерта при посрещането на булката се подарява кърпа, бельо /май/ - това всъщност е най-старата ви нощница, излязла от производство преди поне 40год. и най-съдрания пешкир, който имате.
Булката се посреща с хляб и сол - топнете възможно най-много сол.

4. По време на брака
- Когато усетите, че младите се усамотят вероятно, за да правят секс - нахълтайте в стаята им и разкажете за досадната ви колешка/съседка/роднина, която ви прави мръстно от години. Или просто проверете дали имат дрехи за пране, желаят ли нещо за хапване ...
- Ако НЕ живеят заедно с вас - звънете по всяко време на денононщието да си побъбрите.
Идвайте без предупреждение. Докато сте на гости подредете шкафовете, реорганизирайте мебелите, пренаредете чиниите, може и демонстративно да позачистите прозорците или пък да избършете прахта.
- Ежеседмично привиквайте синчето, за да му напомните колко много ви липсва и колко ви е тъжно, че снаха ви не се обажда по телефона, как го е отчуждила от вас и колко вие страдате от това. Споменете за снахата на колежката, която е чудесна - готви, чисти, пере...и най-важното ...обожава свекърва си. Всичко това трябва да бъде съпроводено от комбинацията "ред сълзи, ред сополи".
- Не забравяйте непрекъснато да мрънкате на снаха си, че това не се готви така или онова не се чисти така, или ...не се прави така.

5. На всяка цена искайте снаха ви да се обръща към вас с "мамо". Ако не го прави вие се правете, че не я чувате и виждате... нека изпада в неловко положение.

6. Снаха ви е бременна /най-накрая/ - вас какво всъщност ви интересува това... правилно - не ви интересува.

7. Раждането наближава - започвате 3 мес. преди това /най-късно/ да подхвърляте подходящото име за внучето. Името естествено е вашето или на свекъра.
Оооо, тя не се е съгласила да го кръсти на вас - скандалът със синът ви е задължителен. Интересът ви към снахата и внучето е = на 0.
Все пак го е кръстила - в знак на радост вадите бебешките дрешки на синът ви и ги подарявате на внучето си. Не, не - не се притеснявайте, че са пожълтели от времето и че ластиците има са станали на прах или пък има някое друго петно от моркови - такива сега не се продават, на тези нищо им няма.

8. На внучето подарявайте винаги шоколади, близалки, зрънчовци и то още от 3 месечна възраст. Също така задължителни са възможно най-шумните играчки, с най-остри ръбове и най-дребни части.

9. Естествено, вие сте зает човек  и никога нямате време да гледате внучето. Нито пък ви минават идеи като тази да предложите помощ на снаха си.
НО ... по никакъв повод не спирайте да давате съвети, относно отглеждането на детето - хранене, гърне, къпане, мазане с мас, сол във водата, червени конци, относно погачата и цикъла, дърпане за врата... Научете внучето да ви вика "маминка". Разглезете го  непоправимо. Използвайте момента когато снаха ви не ви гледа да натъпчете детето с храна, неподходяща за възрастта му.

10. Подаръци - на снаха се подаряват ненужни, употребявани или абсурдни подаръци. Добра идея са също и тигани, тенджери, тави ...особено ако тя не готви. Плетени чорапи, елеци, дълги басмени нощници, плетените на  кука покривчици за маса са свежа идея.
Но никога не се обаждайте да поздравите снаха си за някой празник. Горните идеи за подаръци са само за силно привързани към снахите си свекърви.

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Хайде засега чао,момичета,до утре!!!

# 161
  • Мнения: 16
А да ви питам-по-принцип допускате ли нови хора или вече сте си свикнали и новите сме излишни?

# 162
  • Мнения: 1 488
Такааа... да се отчета и аз най-накрая. През деня време за форум нямам грам. Мойта беба ме иска до нея дори когато спи през деня, ако въобще спи. Вчера ни биха последната ваксина до навършване на 1 годинка. Добре я понесе, е, порева си малко. Направо се чудя на бебоците които не плачкат като им бият ваксините  newsm78.  Да се оплача и аз от Моника, вече и тя се буди нощем. Снощи 2 пъти, в 1.40 и 4.40, като беше заспала в 23. И я приспивам с разнасяне, неиска на гърда. Абе с 2 думи започна да се държи като новородено  Confused
Сега по ред на номерата:
Синдарела, колажа е страхотен, а какво стана с колажа на майките?
Ади Манчева, добре дошла. Отбора на пазарджиклийки се увеличава  Peace Давай снимка да те видим.
Мелфин, стягай свеки, че....  #2gunfire Или най-добре я игнорирай, прави се че не я чуваш и виждаш. Ако можете се изнасяйте от там. На мен пък ми залипсваха свеки и майка ми. Няма кой да ме отмени за 5 мин. Никъде неможем да излезнем с мъжо, по-така. Така ми се ходи на едно кино поне, но няма на кой да оставим беба. Понякога толкова ме изморява, че се сдухвам тотално. Но все пак, не бих искала да живея заедно с тях, а да ги викам при нужда. А и мъжо много не помага, ама това е друга тема  #Cussing out
Каприс, моля се от сърце за болното бебе  Praynig. Дано не е нещо сериозно и скоро се оправи. Дръж ни в течение.
За гладенето, гладя отгоре-отгоре, защото не ми харесват неизгладени дрешки.За мен и мъжа ми гладя само когато се налага.
За стерилизирането, стерилизирам си шишета и биби и ринга за венците. А залъгалките е добре да се сменят всеки месец, ако се ползват редовно. Сменям ги, но на последък не ги уважава много и бибероната на шишето сменихме от 3-ти месец с 2-ка.

Лека нощ и спокойни сънища на мами, татковци и бебоци!!  Hug

Щях да публикувам и гледам нов отговор... стмая, какви са тези въпроси  newsm78 Що така?


# 163
  • Мнения: 1 410
Ей, агитката на пяндетата - и аз влизам.Я биричка,я бяло винце!ПО-малко де!Ама ми е се пие ...странно ,че не ми се пуши...и купони си правим - у дома!От кючек до самба денсим - все горещи танци....с това шкембе - СЪМ първа Убавица...на децата им е весело.

И ние май не влизаме в никоя класация - а дори и космите по ушите опадаха ,един не остана.

Цитат
А да ви питам-по-принцип допускате ли нови хора или вече сте си свикнали и новите сме излишни?
- Душко,ние не сме тайно общество - форума е отворен - който иска влиза и си пише.Никого не гоним и не обиждаме освен ,ако е с ник "Розов вибратор" и производните му.Можеш да пишеш и да споделяш - знаеш ли какви приятелства можеш да завържеш?Аз лично намерих много верни хора тук !

# 164
  • Мнения: 26
Добро утро пияници  Mr. Green

Аз вчера проявих висша форма на битов алкохолизъм и сама си пих винце Embarassed После като излязох от банята , седнах на дивана да прочета какви сте ги творили и............се събудих след около час, защото ми беше студено , нали бях по хавлия и с кърпа на главата  ooooh! Заспала съм седнала с компютъра на колената и по средата на един пост, който пишех ooooh!

 Laughing Танче душко идвам у вас да живея, то където 4 там и 5 Wink Голяма веселба пада явно  Hug Обаче как ще раздрусам телеса в Брилянтин  Mr. Green Дръж сееееее Брилянтин, слон те гази   261uu Laughing

Стмая що така бе мила. И аз понякога си пиша и все едно никой не ме отразява, ама той форума е за това да си пишем. А вярвай ми всички четем всичко, само дето е невъзможно да се изкоментира всеки пост. Тоя трик го умеят само Мелфин и Си Кей  Hug Аз опитах, ама не ми се получава Wink Даже и "Розови вибратори" са се включвали, ама не са ни от любимците де. Не за друго, а защото вече всички правим кекс и не са ни необходими Laughing

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 10:18 от Asija

Общи условия

Активация на акаунт