Случи ми се нещо странно.. IV part

  • 101 640
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
AAAAAaa няма да слагам нищо в питката а само парата Tired

# 16
# 17
  • Мнения: 1 159
Само ви чета и настръхвам!А по повод света Ана,тази сутрин една колежка дойде много уплашена на работа!Разминала се по стълбите с някаква жена с отровно зелени очи.На следващата площадка срещнала комшията,който й казал,че видял котка да се качва по стълбите!!!Котката се обърнала към мъжа и познайте какви очи имала!Зелениии!Хайде,чакам обяснение,а ако може някой да ми разкаже за тази светица нещо,да направя връзката...

# 18
  • Мнения: 594
Каква е света Ана? Може ли някой да поясни защо с естрахувате от нея?

# 19
  • София
  • Мнения: 2 227
Света Анна е майка на Дева Мария. Ето и малко инфо: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2._%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B0
Не знам защо се страхуват от нея, сигурно е някакво поверие.

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 00:30 от Люта чушка - пиперлийка

# 20
  • Мнения: 1 849
Доколкото разбрах от една бивша колежка, а тя ги знае разни там поверия, на 9 декември било ден, в който да се пазиш от орисници и вещици, може би няма връзка точно с тази блага жена Св. Ана.
Денят на Св. Ана е ден на майчинството и бремеността, може би затова трябва да се пази от зли очи...
http://zadoma.rozali.com/praznici/p6635.html

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 01:03 от M_Nik

# 21
  • Мнения: 577
Аааааааа я стига,взех комплекси да си създавам без време.......Аз съм със зелени очи.Кво да правят синковеца и мъжо?На 9.12. да ме затворят в килера и да ме пуснат на 10-и ли?  Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 743
Здравейте!Ще ви кажа и аз нещо интересно.То е по-скоро съвпадение,но ще го споделя.Принцеса Даяна е родена на 1 юли,а първородният и син на 21 юни.Майка ми се казва Диана,родена е на 1 юли ,а аз-на 21 юни.По някакъв начин   съм горда с този факт,за мен тя е била невероятен човек,също като майка ми!Сега чакаме на Принц Уилям да му се роди дете,ако се окаже на датата на моето детенце...

Последна редакция: ср, 10 дек 2008, 09:22 от rozi-maxi

# 23
  • Мнения: 743
Пак съм аз!Днес попаднах на тази темичка и ми е супер интересна,четох малко и от старите.Здравей ,Миленка!Сетих се за нещо ,също интересно.Преди 2 год и нещо,решихме да имаме дете и започнохме опитите.След което започнах да виждам малки паячета из цялата къща,а аз зная че паякът означава гост.Случи се още на първия месец без пазене,и с тези паячета бях почти убедена че съм заченала,но си траях.Минаха 2-3 дена от как ми закъсняваше цикъла и сънувам се аз девствена!Скочих сутринта от леглото,вадя теста,който бях купила-положителен Laughing.И последното странно нещо-в момента,в който поглеждам теста за резултата,един глас ми каза съвсем ясно-момче!Всички много се зарадвахме че съм бременна,но никой не ми повярва че ще е момче,а аз бях абсолютно убедена.Е,момче е,да ми е жив и здрав!Аз смятам че ние усещаме разни неща,защото сме надарени с повече сетивност,висока чувствителност.Неща ,за които другите са глухи и слепи,ние виждаме и чуваме.Ето това е прословутото шесто чувство!Абе,може и да сме просто малко изперкали Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 772
Здравейте, доста време чета тук и все не остава време да разкажа моята случка/и от лятото.
Та значи лятото е, топло време, 10 часа вечерта, мъжа ми още не се е прибрал от работа, малкият спи. Аз съм в кухнята загасила съм лампите на всякъде. Свети тази в коридора, защото девер ми беше излязъл тамън и я беше забравил светната. Живеем на първият етаж. Та значи, седя си аз в кухнята и пуша и се разлакирвам и чувам как една приятелка ми свирка под прозореца защото е излязла да разходи кучето и да пушим по цигара заедно. Отварям аз прозореца и почваме да си дърдориме. Както казах на първият етаж сме, и тя беше застанала малко по отдалечена от блока за да се виждаме по-добре а не да и се изкриви главата от зяпане нагоре....и по едно време...лампата в коридора изгасна. И аз  Shocked и тя  Shocked, защото се вижда, тя ми вика абе нали си сама и аз еми да. Излизам да поглезна в коридора .... няма никой. Така си и остана. Тя си тръгна и звъня на мъжа и да му кажа какво се случи. Той ми обясни, че ключа на лампата сигурно е бил заял посредата и сега си се е щракнал....що годе разумно обяснение. Затварям телефона и слагам тигана на котлона, защото мъжа каза че след малко тръгвал да му правя нещо за ядене. Та включвам аз котлона и слагам тигана, като загря слагам в тигана 2 пилешки пържоли. Сядам на канапето и продължавам да се рзлакирвам. Ставам да проверя дали пържолките са готови от едната страна и......котлона изключен. На нула  Shocked Изкарах си акъла. Умрях от страх. Както казах в къщи навсякъде беше тъмно. Звъня веднага на девер ми да го питам дали ще се прибира скоро, не мога да се свържа, от което си изкарах акъла жестоко. Звъннах на най-добрия ми приятел. Дойде след 5 минути и обиколихме цялата къща. Нищо. Няма да ви разправям тези 5 минути докато чаках да дойде моят приятел как см садяла с тигана в ръка, гледайки само направо и понякой път поглеждайки към сянката си в стената. Ужасно беше. Мъжа ми ми се подиграваше дълго време. Месец след това си играем с малкият в хола. Целия паркет е затрупан с играчки. Любими негови играчки са от тези количките Ферари дето ги имаши в Шел. За да се задвижи количката тряббва първо да са дръпне назад и като я пуснеш и тя се движи. Та значи една такава количка си седи на земята в хола...посредата....неподвижна. И по едно време се изстрелва яко напред и се спира в една друга играчка на другият край на хола. И аз е така  Shocked Казах на майка ми. Баща ми почина преди година и тя предложи да отидем до гроба. Ходихме..от тогава не се е случвало нищо странно. Стана много дълго, но следващият път ще разкажа как сънувах баща ми на 9ия ден след като почина.

# 25
  • София
  • Мнения: 15 435
Откакто ни почина кученцето август месец, непрекъснато всички виждаме тъмна кучешка сянка да се движи из стаите.Не ни е страх, защото тя беше най-сладкото и добро кученце, лека и пръст!

# 26
  • Мнения: 624
.И последното странно нещо-в момента,в който поглеждам теста за резултата,един глас ми каза съвсем ясно-момче!
Преди време четох една тема в Бг-мамма и там доста хора споделяха подобни преживявания, че по някакъв начин им се съобщава пола на детето. Много интересна тема беше, но не си спомням как точно се казваше.  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 849
Аааааааа я стига,взех комплекси да си създавам без време.......Аз съм със зелени очи.Кво да правят синковеца и мъжо?На 9.12. да ме затворят в килера и да ме пуснат на 10-и ли?  Crossing Arms
marsie - Каква е света Ана? Може ли някой да поясни защо с естрахувате от нея?
Ето ти отговора: http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=3567
Колежката ми го каза, защото и аз съм със синьо-зелени очи и на този ден се скарахме. Явно е имала предвид, да не я урочасам... не че съм такава.  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 186
Е стига де ooooh!.Аз вчера се скъсах да чистя Tired

# 29

Общи условия

Активация на акаунт