Шиене по време на бременност

  • 9 019
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 645
Четох из нета че не се шиело че бебето ще излезне трудно,не вярвам на такива суеверия, аз си уших досега едно гобленче даже почнах и второ ,друг е въпроса че не шия  вече не мога да стоя много седнала заради тумбака Joy Joy Joy

# 16
  • Мнения: 1 900
Не вярвам в суеверия. Шиех си и то редовно.  Party

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 8
е това е пак някоя бабина щуротия.
Предстои ми раждане но през цялата си бременност ших гоблени.Сега вече последния месец спрях ,защото ми пречи корема Embarassed
Така че ако ти се шие...шии Hug

# 18
  • Мнения: 199

[/quote]


 Joy Joy Joy
Че това е поредната бабешка деветина.

[/quote]
 Party

# 19
  • Мнения: 386
Вярно е колкото е и вярно,че като си осолиш бебето няма да мирише... Crazy

# 20
  • Мнения: 302
Аз съм шивачка.И съм работила през цялата бременност.И бебчо е жив и здрав .Аман от тия бабешки работи.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 758
Вие какво мислите по този въпрос? newsm78


 Joy Joy Joy
Че това е поредната бабешка деветина.

Peace Laughing

# 22
  • Мнения: 805
Майка ми що гоблени е ушила бременна с мене...
Не твърдя, че съм Айнщайн, но... Whistling

# 23
  • София
  • Мнения: 280
     Дааа, не трябва да се шие! WhistlingПоверието гласи, че ще зашиеш акъла на детето PartyПредставяш ли си да имаш глупаво дете.........Имам позната която като беше бременна и трябваше да зашие нещо, лапаше със зъби един гребен(пазел от уруки и противозатръпяващо било за зародиша Mr. Green Joy Joy) и тогава шиеше ooooh! WhistlingОтърсете се от тези мисли момичета, туку виж някоя захапала някоя машина за шиене.
Малеее дребният, горкия трябва хич акъл да няма   Laughing

# 24
  • Мнения: 1 512
Е направо съм шах как може в днешно време младите жени да се връзват на бабини щуротии.Една колежка не се постригва през цялата бременност,че щяла да отреже късмета на бъдещото си дете LaughingЕма стига де,не си вгорчавайте живота и правете това което ви харесва.

# 25
  • Мнения: 2 880
И аз си шия гоблен в момента - харесва ми да го правя и не мисля да си прехапвам каквото и да било, докато шия!  Mr. Green

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
 Shocked То верно че бременността е нещо различно , хубаво, свято , но не е болест и вярвайки на тези измислици, трябва да се затворим и дори да не се храним  Stop

# 27
  • Мнения: 574
И аз за първи път чувам за такова поверие Rolling Eyes И аз съм бродирала гоблени по време на двете ми бременности Peace
Ако можеш да се сдържиш, поне днес не ший, празник е Hug

# 28
# 29
  • Мнения: 1 376
 ooooh! аман от бабини дивотии. Бях забранила докато съм бременна да ми казват каквито и да е поверия, защото колкото и да му се иска на човек да не се връзва.... вземе, че си мисли глупости.

Общи условия

Активация на акаунт