Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 262
През цялата бременност съм нямала нито гадане, нито болки в гърдите. Това е безпроблемна бременност т.е. голям късмет  Peace Пожелавам ти все така да се чувстваш до раждането на едно здраво и красиво бебче  Hug

# 16
  • Мнения: 318
Присъединявам се към неповръщащите по време на бременност, и липсата на гадене също Peace Лека  бременност и най-здравия и красив подарък на финала Hug

# 17
  • Мнения: 1 195
...ми...радвай се!
...желая ти да ти е така леко чак до края   bouquet

 Peace

Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче на финала  Hug

# 18
  • Мнения: 374
ами радвай се на бременноста си. по-добре, че не ти се гади и се чувстваш добре! аз нито съм повръщала, нито са ме боляли гърдите и изкарах чудесна бременност, пожелавам ти го и на теб  bouquet  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 090
Предполагам че вече си се поуспокоила след казаните неща по-горе Wink.Моята първа бременност също беше без нито един от ''обичайните симптоми''.
Така че радвай се на бременността си,и на това че се чувстваш добре Hug

# 20
  • Мнения: 568
Не е нужно да имаш някакви често срещани симптоми за да си бременна.Всеки е различен и всяка бременност е такава.По важно е какво е видял доктора.Пожелавам ти все така лека бременност и здраво бебе!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 101
При първата ми бременност нямах никакви симптоми, не ми се гадеше и не ме болеше нищо. При втората имах гадене, получаващо се от миризми на готвено или от парфюми. Няма нищо по-хубаво от това да се ти да се чувстваш добре и детето да е добре.

# 22
  • Временно
  • Мнения: 788
...ми...радвай се!
...желая ти да ти е така леко чак до края   bouquet

 Peace

Пожелавам ти лека бременност и здраво бебче на финала  Hug

Присъединявам се към тези пожелания! Hug

# 23
  • Мнения: 2 013
Ти пък  Crazy
Вместо да се притесняваш се радвай.Нима искаш да ти е зле,да те боли и да повръщаш?Това че нямаш всеизвестните симптоми е много добре-ще имаш лека бременност.Аз също не разбрах какво са болки в гърдите,сутрешно гадене,повръщане или виене на свят-това не значи че съм по-малко бременна от мамите със симптоми  Peace
И така споко,радвай се че си ОК и нищо не те боли,има време и за това в последния месец  Mr. Green
Горе главата  Party

# 24
  • Мнения: 6 713
Не всяка бременна има симптомите, които търсиш! Аз повръщах като луда, а колежката ми сега е бременна, нито й се гади, нищо.
Спокойно! Peace

# 25
  • Мнения: 498
Моята бременност протече без никакви симптоми.Не съм повръщала,нито ми се е гадело.И гърдите не ме боляха.Тези симптоми не са задължителни Peace
Можеш само да се радваш и аз бях така,успешна бременност

# 26
  • Мнения: 264
Ти какво искаш- всеки ден да ти се повръща и гади?

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Още по-добре за теб....аз също бях така

# 28
  • BG
  • Мнения: 1 900
И аз нямах симптоми,което не е задължително пък да имаш.

# 29
  • Мнения: 641
Ами то това не е задължително.Даже се радвай,че ако знаеш аз как повръщам по два пъти на ден и съм вече в 7 месец и гърдите ми ще се пръснат.

Общи условия

Активация на акаунт