Коледно парти в училище - колко и какво ни струва:(

  • 3 452
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
По 10 лв. на човек за подарък на детето и евентуално на госпожата. Почерпка всеки ще носи от къщи. Празник в класната стая на 23.12.
По 6 лв. за празнуване от курса по английски в заведение.
По 5 лв. за празнуване от курса по танци в друго заведение.

# 16
  • Мнения: 2 829
за сина -18 лв  -ще ги водят на дискотека,мкл транспорт ,напитка ,сандвич,викотрина с изненади
за дъщеря ми-нямам пердстава как ще е Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 403
Май само в нашето училище няма нищо да организират  Thinking

Добре че детето ходи на занималня /частна/ и оттам ще ги водят в парти-клуб. Събират по 15 лв. за аниматорите и предполагам за някаква почерпка.

# 18
  • Мнения: 2 716
По 30 лв в училище за първокласничката (щото пропищяхме орталъка, че нямаме пари) - включва тържество в театър Ариел+подарък+почерпка и посещение на музикалния театър на следващия ден.
А каката е в гранд хотел София - 14 лв поиска, толкова дадохме. Освен това за подаръци на ....... n приятелки. Но това са хубави неща. И тя носи всяка година по една торба дрънкулки  Laughing

# 19
  • Мнения: 2 803
За сега нищо, събраха ни по 6 лв ще ги водят на Коледен спектакъл и това е най-вероятно в стаята една почерпка. ooooh!

# 20
  • Мнения: 37
За сега нищо, събраха ни по 6 лв ще ги водят на Коледен спектакъл и това е най-вероятно в стаята една почерпка. ooooh!
А за 46 (четиридесет и шест) лева?

Съвсем реален случай...  #Crazy

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
7лв на малката в първа група в детската градина. 10лв. на големия в 4-ти клас - на заведение. Не знам какво включват и двете.

# 22
  • Мнения: 1 111
 Първокласникът ще ходи от училище на куклен театър, такса шест лева.Ама по принцип в нашето у-ще няма практика да се искат пари от родителите, директорът бил против.На една РС ние родителите решихме да съберен пари за да се купи цветен принтер на госпожата да разпечатва наградите, на нея и беше толкова неудобно.../оказа се, че два месеца тя е плащала от собствените си средства да разпечатва листчетата в една агенция/.А аз точно преди началото на учебната година бях писала някъде, че учителите са го обърнали направо на просия и изнудване на родителите.Да ама  в нашето у-ще се оказа че не е така.При това положение с кеф да им дадеш и сто лева за коледно парти.

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
Тъй като партито от курса по английски мина, мога да дам инфо какво е включвал куверта от 6лв. Кюфте, кебабче, сок, викторина, награди (коледни украшения) за най-добре танцуващи, т.е. имало дискотека, и др.

# 24
  • Мнения: 196
По 12 лв. от училище за детска дискотека и почерпка в тетър Ариел.
По 10 лв. за спектакъл с дядо Коледа от курса по танци.
И чакам да ми кажат колко за празненството от курса по английски.

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 9 711
3,50 куклен театър
14 лв. празник в заведение с аниматор /клоун/ и дядо Коледа + почерпка /кебапчета, пържени картофки, сок и торта/ и подарък кутия шоколадови бонбони с приказка

# 26
  • Мнения: 1 523
По 8 лв. събираха в нашето училище,вчера им беше тържеството.Паста,безалкохолно,диджей,викторини и много танци-третокласничката беше доволна.

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Събираха по 12лв. - транспорт, диджей, сок, паста и сандвич. На 23.12. в класната стая пак ще се почерпят (кой каквото донесе) и ще си разменят подаръчета до 5лв.

# 28
  • Мнения: 41
 При нас искаха по 10 лв. Класната вчера  ги е водила в кафе-сладкарница. Имало е пица, кола и натурален сок и парче торта, танцували са. Малката беше доволна.

# 29
  • Мнения: 2 133
По 15лева събрахме.Във кафе театъра на ФК.С почерпка, дисководещ, игри и награди.

Общи условия

Активация на акаунт