Вредни ли са рекламите?

  • 2 933
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
И въздуха не е много чист,но това не означава че не трябва да се извеждат децата навън.

# 16
  • Мнения: 1 919
чак пък вредни

# 17
  • Мнения: 4 496
Децата се заглеждат в рекламите заради музиката и бързосменящите се кадри. И заради ярките цветове.
Поне аз така си мисля.
А да са вредни- не и до възрастта, когато детето ще каже " Мамо, искам еди-какво- си като от рекламата на ...." Joy

П.С. Сега видях, че си пуснала две теми. Явно много се притесняваш... Hug Joy

# 18
  • Мнения: 1 919
не са вредни

# 19
  • Мнения: 1 103
Незнам дали са вредни ,но ние много ги гледаме  Crazy

# 20
  • Мнения: 8 230
И моят син като по-малък много се захласваше по рекламите. Беше и най-подходящото време да го храня. От няколко месеца обаче вече не им обръща внимание. Само ако види нещо от рода на кола, телефон, животно, прави някакъв коментар. За протокола - той и по детски филмчета не се заглежда, но иска да му пускаме детските песнички на компютъра.

# 21
  • Мнения: 3 675
Рекламите са вредни за джоба на родителя и за здравето на детето, визирам яденето на нездравословни храни.
Аз направо изпадам в ужас от деца, които се тръшкат в магазина, когато родителите отказват да им купят, това което искат.Децата се влияят от рекламите при избора си/по-големите де/.
За малките просто това са забавни и разноцветни картинки, нищо повече.

# 22
  • Мнения: 8 999
Ако не разполага със собствен бюджет - не са вредни!
Просто са шарени и динамични, затова привличат погледа на децата.

# 23
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Не мисля, че са вредни!

# 24
  • BG
  • Мнения: 1 900
Не мисля, че са вредни!
И моя отговор е същия.

# 25
  • Мнения: 3 695
В нашето семейство сме решили, че са вредни и ги избягваме старателно, така, че и детето гледаме да ги пропуска. Не искам да й промиват мозъка от малка.  Stop

# 26
  • Мнения: 37
Всички деца май обичат реклами, с възрастта отминава - не мисля, че са вредни

# 27
  • Мнения: 764
Струва ми се, че дъщеричката ти е малка, за да оцени смисъла на рекламите, така че не бива да се притесняваш. Просто децата се привличат от бързината на смяната на кадрите, музиката и картинките, както е писала Мис арк. И моят син се заглежда доста...Имам приятелка, която успяваше да нахрани детето си (много беше злоядо) единствено и само пред телевизора, по време на рекламите - може да се каже, че в този смисъл те имат дори положителен ефект.
Не се притеснявай, ще отмине. Струва ми се, че това е период.

# 28
  • Мнения: 3 314
при нас положението е съ6тото  ooooh!  

# 29
  • Мнения: 44
Повечето реклами по телевизията се правят по специален начин за да действат подсъзнателно на потребителя,особено тези за храни и напитки,знам че кока кола и макдоналдс прилагат този метод и тъй като дечицата са с необременени главички много им се захласват. Занимавам се с реклама и съм учила за много такива трикове.Според мен е точно толкова вредно,колкото да гледа грозните анимации по cartoon network.

Общи условия

Активация на акаунт