За Ову кой софтуер ползвате?

  • 6 799
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 707
Фертилити  френд Peace (линк към сайта е даден вече).
 Много съм доволна и ми показваше точно деня на овулиране. Така добре опознах тялото си, че сега и без да се "следя" за овулация, пак усещам кога е.

# 16
  • Мнения: 13
Ползвам календара на Зачатие

# 17
Здравейте мамчета, бъдещи и настоящи! Най-после и ние можем да се похвалим с повод за празнуване! Искам само да ви кажа да не се психясвате с тестовете за овулация. При мен изобщо не показваха верни резултати и направо ме подлудиха - ползвах Oview уж са много хубави, но... След като ми направиха фоликулометрия и докторката ми доказа, че на тези тестове не може да се вярва на 100% започнах с мерене на БТ. Използвах календара на Зачатие-след няколко месеца мерене на БТ се добива доста добра представа кога ти е овулацията. Успех на всички! И не забравяйте да бъдете спокойни, наистина е от полза!

# 18
  • Мнения: 1 243
И аз не съм ползвала Ову тестове ползвам Woman Calendar много съм доволна от него Peace

# 19
  • Мнения: 496
Ползвах табличка в Excell на BabyHopes, в която се нанасят доста данни - ББТ, слуз, твърдост, позиция на шийката, сношения; чертае се крива.

Цикълът ми е редовен като часовник, бързо се ориентирах и определих фертилния прозорец. Но въпреки това ми отне почти година докато зачена второто бебче.

# 20
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Аз ползвам Зачатие, но съм чувала, че руските са по-user friendly.

# 21
  • Мнения: 3 695
ползвала съм на Зачатие, но ще взема да разгладам и другите  Flutter

# 22
  • Мнения: 281
Аз лично първо ползвах календара в Зачатие, после намерих този в Бейбиплан. Нанасях и в двата известно време, но открих, че този в бейбиплан ми харесва повече. Там на графиката по-ясно се виждат разликите в температурата. На мен лично, календара в бейбиплан ми изяснява повече въпроси Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 6 713
Календара в Зачатие

# 24
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Смятам да ползвам Бейбиплан.

# 25
  • София
  • Мнения: 5 566
Ползвам зачатие, бейбиплан и фертилити френд. Случвало ми се е бейбиплан и фертилити да дават различни предположения за овулацията. Фертилити е по-коректен от бейбиплан, тъй като взима предвид повече фактори, не само температурата.

# 26
  • Мнения: 568
Ползвам fertilityfriend и babyplan. Много съм доволна и от двете. Първата програма е по-интересна, защото правят анализ на графиката и анализират всички данни. В началото овуто ми беше изчислено на различни дати от двете програми, но се оказа, че съм въвела подвеждащи данни и като ги изтрих, всичко си дойде на мястото...

Освен това след овуто, ако отмяташ ежедневно симптоми от изброените в табличката и програмата (fertilitifriend) автоматично изчислява колко процента е шансът да се дължат на бременност....

# 27
  • Мнения: 1 775
Не мога да се съглася, че фертилити е по-коректен, защото според него лутеалната ми фаза варира, като разликата е понякога до 4 дни. Бейбиплан, от друга страна, ми показва винаги еднаква ЛФ, само веднъж беше с 1 ден по-дълга. Въвеждам и в двата абсолютно еднакво инфо - само стойности на БТ и показания на ову тестове.

# 28
  • София
  • Мнения: 5 566
Стич, при последната ми бременност фертилити ми засече точно ову-то, на 13ти ден, а бейбиплан взе за ову имплантационния спад - на 19ти ден... Друг е въпросът, че графиката ми точно в онзи цикъл беше малко странна, но фактът си е факт... При теб може да е точно обратното. За мен обаче фертилити си е по-добър сайт.

# 29
  • Мнения: 453
И аз използвам календара на зачатие, бейбиплан и фертилити френд. Като, че ли най-много ми допада фертилитифренд. Иначе дава разлика по отношение на ОВУ в сравнение с този от бейбиплан, но фертилити е по-точен според мен, понеже съвпада с болките които имам по време на овулация. Обаче имам един въпрос към момичетата, които го ползват - дава ми че мога да ползвам екстрите за ВИП, но само за 28 дена. След края на този период какво става ? Спират екстрите и достатъчно добър ли си остава или вече заприличва на този в бейбиплан ?
Благодаря предварително на отзовалите се.
Иначе в календара на зачатие ми харесва това, че могат да се водят бележки и да се записват приеманите лекарства.
п.п. - прасковката , при имплантиране на ембриона има спад в БТ ли ? Защото такова нещо досега не бях чувала, но може и да е така ???

Общи условия

Активация на акаунт