Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
диня с кетчуп Sick

# 16
  • Мнения: 1 080
пържени картофи със желибон
 Sick Sick Sick

# 17
  • Мнения: 9 439
Да,яла съм пуканки с кисели краставички Mr. GreenДано на бременните мами не им се дояде Joy

# 18
  • Мнения: 9 439
Цитат
вместо кашкавалки се тъпчех с мазни банички
ААА,за баничките сутрин по 2броя CrazyЕдна за мен и една за беб  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 2 090
Не съм имала странни комбинации.Само временно пристрастяване към лимони(първият път) и към мандарини и портокали сега.В неограничени количства. eat

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Не апетит си имам както преди и нито един път не ми се е дояло нещо различно по време на бременността ми и странни комбинации по време на бременност не съм яла  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 46 518
Не.
Но като спрях цигарите и алкохола, апетитът ми направо се изпари, вместо да качвам, до 6-ти месец свалях.

# 22
  • Мнения: 822
Не.
Но като спрях цигарите , апетитът ми направо се изпари, вместо да качвам, до 6-ти месец свалях.
и аз така

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Странни комбинации не, но ми се прияждаха неща, които по принцип не обичам и обратното - неща, за които преди съм умирала, сега не мога и да помириша...
Peace
освен това ядях ябълка с краставица и много мазно ми се ядеше

# 24
  • Мнения: 175
И аз не съм яла нищо странно по време на бремеността,нито пък нещо много да ми се е прияло за 9 месеца и половина.Никой не говореше за храна в мое присъствие,да не би нещо да  ми се прияде Laughing
Иначе пък спрях сладкото от самосебе си,без да съм искала.Просто не ми се ядеше,което беше добре.

# 25
  • Мнения: 1 477
По време на бременността открих ,че обичам дюнери(изяждах па няколко на ден).Откакто родих не съм хапвала повече.Ядяха ми се и много мандарини.

# 26
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
с каката имах един период в който подяждах мъжо от неговите люти чушлета  Embarassed изпечени и направени с оцет,олио и чесън

# 27
  • Мнения: 5 393
Нямам спомен да съм правила комбинации от странни неща. Всъщност изобщо нямах промени във вкусовите си навици, освен, че започнах да закусвам по препоръка на лекарката ми. И веднъж много ми се прияде таратор, направих си и изядох 3-4 купи Crazy

# 28
  • Мнения: 1 629
И аз не съм яла нищо странно, но ядях по много и от всичко! Мъжо все казваше,че съм като тоалетна Blush

# 29
  • Мнения: 980
С първото детенце ядях канелени бисквити с лютеница и шкембе-чорба с ягоди. Crazy
А сега миналата седмица набивах банан с топено сирене в 4 сутринта... Мъжлето се втрещи и каза, че съм окончателно сдала багажа  Mr. Green
Но слава богу, това са единични случаи, а не перманентно състояние  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт