Събирам мнения за кремовете на Chicco за бременни

  • 1 874
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 414
Някой може ли да ми цъкне някой сайт на Чико?

# 16
  • София
  • Мнения: 160
http://www.chicco.bg/ Това им е сайта

# 17
  • София
  • Мнения: 292
Моят крем за лице на Чико още си стои. Ползвах го само 3-4 пъти. Мисля, че не е подходящ за малко по мургава ( особено с тен:) кожа, комбинирана, каквато е моята. Освен че трябваше да го слагам само вечер (защото явно садържа някви избелващи съставки, все едно бях намазана с тебешир, лицето ми беше побеляло), ми се появяваха пъпчици. Не съм сигурна дали е само от крема, до третия месец кожата на лицето ми беше ужасна. Започнах да се мажа с обикновен лимонен крем и сега съм супер:) много съм доволна.
А от олиото на Нук против стрии съм много доволна, едно шишенце свършва за около седмица, но кожата ми е много мазна и засега ( 7 мес. - 15 кг:((( нямам нито една стрия.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз съм много доволна от Чико.Нямам една стрия до момента-34 г.с

# 19
  • София
  • Мнения: 195
 Ползвала съм стягащия крем на Чико- Мама Дона и серума за бюст към същата серия. Не ми се появиха стрии докато ги ползвах, но друг положителен ефект също не забелязах. Един равнодушен вот от мен!  Peace

# 20
  • Мнения: 494
Аз ползвах какво ли не докато бях бременна и пак ми се появиха стрии и то много. Сега се чудя с какво да се мажа, ще взема да го пробвам това на чико за заличаване на стриите newsm78, дано да помогне. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт