Как бихте постъпили при следната ситиация, моля дайте съвет!

  • 13 215
  • 155
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 562
Всичко е вярно!
Гледам да си стъпя на краката финансово(отскоро почнах работа), тогава ще поставя по-категорично условията си, ако няма промяна ще се изнеса с детето.Друг е въпроса как ще взема детето, няма да ми го дадат, но ще мисля като му дойде времето.

 Shocked Shocked Shocked

# 61
  • София
  • Мнения: 1 252
Роднини нямаш ли, които да те защитят? Да ти подадат ръка в труден момент?

# 62
Имам, майка ми, при нея ще отида, при нужда

# 63
  • Мнения: 9
Това което мога да кажа, изчитайки темата е да бягаш докато е време, просто го направи!!!!Говоря от личен опит, не отлагай....

# 64
какъв е твоя личен опит, сподели моля те

# 65
  • Мнения: 316
Четох, четох... Имаш железни нерви, момиче! Пишеш ужасни неща за мъжа си. Извинявай, че питам /може да ти се стори старомодно/ ами любовта къде е... newsm78 Ако нямаш отговор, намери подходящ момент гушни детето, напиши едно "чао" и тръгни по  по-добрия път!

# 66
  • Мнения: 2 657
какво значение има какъв и е личния опит???
Ти не се ли усещаш,че това вашето не е нормално семейство TiredХем ще живееш с майка му и ще се съобразяваш с нея,хем мъжа ти те мачка и ти се подиграва..........Как мислиш,че ще я карате за напред???Или вече си му свикнала да ти се налага и ти да му слугуваш и в момента споделяш за да ти олекне,защото не смееш да му кажеш нищо....А що се отнася до детето,то такъв баща не му трябва PeaceТрябва му баща които би дал всичко за детето си,би се разтопил от умиление на детската му усмивка...А като гледам твоя търтел и командир на това не е способен....и,ако ще да изглежда зашеметяващо,да е добре сложен и нагласен,то душата му е миризлива Peace

# 67
slu6ai skapa,q govori s maja ti i sloji kartite na masata,ili... otidi nqkade i im dai svoboda ama predi tova da govori6 s nego po vaprosa i sled kato mu dade6 svoboda ,ako pti4eto otleti ot gnezdoto zna4i nikoga ne e bil samo tvoi.I ot opit znam 4e na maj se dava vednaj 6ans ,pove4e ne za6toto ozna4ava 4e sled parvata si gre6ka (ot takav tip) zna4i 6te prodaljat i na nego 6te mu stane navik.Ne se ostavqi da si igraqt s teb v nikav slu4ai. Po dobre sama ot kolkoto zle pridrujavana ,nali? Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 607
Миличка опитай се да привлечеш вниманието на таткото към дете му за да няма време за флиртчета .Но не като го караш да ти помага ,а да се забавлява със него .Примерно да и чете вечер преди сън или да ходят в парка  или тримата без мама да излизате по често на забавления.А щом свеки иска да гледа детето  се възползвайте да излизате сами някъде докато тя се грижи  за детето.Първите години от брака са най трудни  тогава характерите се напасват,но със търпение и постоянство всичко се постига ако е правилният човек(в смисъл ако не те тормози физически). Peace

# 69
Ei Ioana mnogo me izkefi otgovora ti ,ne trqbva da pozvolqvame na majete da ni tap4at  Hug  Hug  Hug   bouquet    bouquet   bouquet

# 70
  • София
  • Мнения: 1 252
desi sladurkova, не ти ли прави впечатление, че само ти пишеш на идиотийца. Ние не сме идиоти, уважавай ни. Peace Във форума се пише на кирилица. Ако нямаш на компютъра си, ползвай КРЕДОР.

# 71
  • Мнения: 2
Мила Аn81Al,

Положението ти ми напомня на това на моята майка, когато аз бях на шест, а брат ми на две годинки. Баба ми (Бог да я прости) притесняваше майка ми всячески, а баща ми все не се месеше, да не скърши хатъра на маминката си. Докато един ден майка ми не си взе багажа и двете деца и не се изнесе при брат си. Нейните родители вече бяха починали. Баща ми дотича вечерта на същия ден. Не знам какво е говорил на баба ми, обаче след това тя много внимаваше как точно се държи с майка ми.  Две години по-късно се изнесохме и положението съвсем се оправи. Така че взимай си багажа и детето и дай на мъжа ти шанс да си осмисли приоритетите. Някои мъже за съжаление не разбират от думи; разбират само от действия.

# 72
Миличка опитай се да привлечеш вниманието на таткото към дете му за да няма време за флиртчета .Но не като го караш да ти помага ,а да се забавлява със него .Примерно да и чете вечер преди сън или да ходят в парка  или тримата без мама да излизате по често на забавления.А щом свеки иска да гледа детето  се възползвайте да излизате сами някъде докато тя се грижи  за детето.Първите години от брака са най трудни  тогава характерите се напасват,но със търпение и постоянство всичко се постига ако е правилният човек(в смисъл ако не те тормози физически). Peace
Казвала съм му да обръща внимание на детето- обръща му за 1 минута за цяла вечер и това е, или за цял ден пак толкова.Не мога остави ме, или много съм уморен от работа, или ако е през уикенда- "ами ти какво ще правиш тогава?"
За излизане- "не ще, не му се ходи никаде, нито той ходи някъде, нито двамата или 3-мата с детето"- ааааа, излъгах -ходим събота и неделя на село- пак при баба свеки Laughing(тя събота и неделя е там).Той само там му харесвало и само там се разтоварва.Като ми каже така,всземам детето и отивам някъде с него, пък той отива на село, пак при мама.
Нашите характери няма да се напаснат, той не иска, казва "аз командвам тука, ще ме слушаш, няма ти да командваш".Аз му обясмявам че не искам да командавм, а той поне малко да се съобразява с другите- в частност детето.Ама той не, знае си своето-ти искаш да ме командваш

# 73
  • Мнения: 6 604
Егати кошмара #Crazy.
По принцип и аз не харесвам съветите-напусни го,но в твоя случай не виждам друг начин. Твоя човек няма да се промени-поне не към добро Naughty.

# 74
  • София
  • Мнения: 1 252
Тоя съпруг е голямо недоразумение. Ти не си му служител, не си му дете, не си му подчинен, че да те командва. Ако толкова иска да командва да си наеме слуги, служители или да стане военен. В брака отношенията са РАВНОПОСТАВЕНИ. Не е редно нито той да командва, нито ти. Когато се стигне до командване къде отива любовта, разбирателството и уважението? Разбери, че не си му слугиня, ти си му съпруга. Вместо да те командва трябва да те глези, обича и обсипва с внимание. 
От всичко прочетено дано си направиш изводите, че твоя човек просто не те заслужава. Хич не му се обяснявай, като замине на работа си прибери багажа и детето и се разкарай от живота му. Щом той не може да се откъсне от майка си и за ден да си отива да си живее с нея. Той не е дорасъл за семейство. Не си длъжна да търпиш този тормоз.
Поговори с майка си. Кажи и всичко, което ти тежи. Тя е майка сигурно ще те подкрепи.
Не стой повече в оня змиярник.

Общи условия

Активация на акаунт