ЗАБРАНЕНА ЛЮБОВ - 6!

  • 27 543
  • 453
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 567
Хайде на анкетата!

# 76
  • Мнения: 121
И как така бързо се усети за Нора?

познава си стоката Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: X
Гласувах. Според мен иска, но няма смелост да махне бебето. Дори си мисля, че ще каже първо на Явор  Thinking

# 78
  • Мнения: 23
Privet!!! Kajete mi na kolko godini e Diana Lubenova? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 79
  • Мнения: 1 163
гласувах

# 80
  • Мнения: X
Privet!!! Kajete mi na kolko godini e Diana Lubenova? Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Мисля, че е на около 35г. или 36г.

# 81
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Ц,ц,ц засега само аз смятам, че Елица си иска детето Simple Smile Всъщност в анкетата го няма моето мнение, че не иска да маха детето, защото е отговорна Simple Smile Ама вие защо решихте, че иска да го махне това дете! Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 23
Sigurna li si? Az se rovix v neta,no nikade ne pi6e na kolko godini e?

# 83
  • Мнения: X
Sigurna li si? Az se rovix v neta,no nikade ne pi6e na kolko godini e?
Преди време май се обсъждаха годините й и явно съм останала с такова впечатление.

# 84
  • Мнения: 23
MERSI!!! Dano niakoi kaje s to4nost,za6toto mi e mnogo lubopitno na kolko e? newsm78

# 85
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 496
Гласувах - според мен няма смелост или по-точно няма воля да отстоява решенията си..ако направи аборт, после вероятно ще се самоубие, защото не може да върне нещата назад ..Като видях само колко време се лута между Явор и Кристиян и веднъж не взе окончателно решение  Crazy Дразня се на такива хора много..
Вчерашният край на серията пак ми покачи "лошия адреналин" . То ясно че не се радва  за това, че е бременна, ама поне  това недоволство , разочарование или какво там изпитва да го изрази по-ярко.. реакциите са и като на умряла сепия..

# 86
  • Мнения: 23
EEEE NIKOI LI NEZNAI NA KOLKO GODINI E TAZI JENA???????????

# 87
  • Мнения: 1 745
Благодаря за торента,обаче понеже не свалям,може ли някой да ми помогне!Имам регистрация и като си напиша име и парола,ми излиза заглавната страница,а не торента. Sad ХЕЛП!  Praynig

# 88
  • Мнения: 1 949
Друг много як лаф!

Марто към Елица: Е как да не припаднеш като имаш такъв бастун за мъж  Joy  Joy  Joy

Е, разбра се, бременна е. Ама и реакцията на лекарката не беше много адекватна. Тя не може да знае дали бременността е желана или не. Трябваше малко по-ведро да й съобщи новината. Това беше само за заблуда на противника.  Crossing Arms Ама и тоя Крис верно е голям бастун, как не поиска да й види изследванията, нали е лекар  ooooh!

За детето - мисля, че няма да го махне. Нали каза на Софка, че вече и да иска не може да си позволи да обича Явор, че вече е променен, ала-бала. Ако мислеше да го маха, въобще нямаше да се обяснява толкова. А не е казала на никой, зашото според мен иска за последен път да види дали Явор няма да я приеме обратно. И ако той я отсвири, ще си имаме бебееее   bowuu

# 89
  • Варна
  • Мнения: 567
EEEE NIKOI LI NEZNAI NA KOLKO GODINI E TAZI JENA???????????

Чакай сега ще й звънна и ще ти кажа!
Не е нужно да питаш постоянно, ако някой знае ще ти каже!
И се пише на кирилица, с малки букви!

Общи условия

Активация на акаунт