Английски език за малки деца ?

  • 39 614
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
след много мислене и пресмятане на всички детайли -най-вече времето и мястото,  решихме да пробваме в Британски съвет. Започваме на 9  януари. ще споделя впечатления тогава. благодаря на всички ви.

дали е удобно да споделиш кога се провеждат заниманията, колко пъти в седмицата, броя на децата в групата, продължителност на заниманията, цена на курса  Sunglasses Задължително ли е децата да са навършили 5 !? Дали приемат и деца на 4 години  Sunglasses
Благодаря!

# 16
  • Мнения: 1 629
запис. Моят бебо е малък още, но съм решила при първа възможност да го записвам някъде Sunglasses

# 17
  • Мнения: 3 161
За курсовете на Хелен Дорон не е малък - там са от бебета.

# 18
  • Мнения: 112
http://hsbg.files.wordpress.com/2008/09/bookcover31.jpg  -учебник

http://hsbg.wordpress.com/2008/12/09/богатството-на-езиците/  статия по темата

# 19
  • Мнения: 16
може ли да ми кажете каква е цената на обучението в центъра, ако сте го ползвали, моят син е на 1,6 г. и много бих искала да го запиша, благодаря предварително

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 347
Britanica, предлага курсове за дечица от предучилищна нагоре, за по-мънички няма. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 423
Според мен Хелен Дорон е най добрият вариант.
http://www.helendoron-bg.com/contacts
Дълго проучвах , кое е най доброто преди да запиша сина ми и съм адски доволна.
Метода има мисля беше 20 годишен успешен опит в Европа и курса тук е лицензиран.
Вени е страхотен учител и сина ми много я обича.
Той започна курса на 2 години. Вече доста поназнайва  bowuu

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Според мен Хелен Дорон е най добрият вариант.
http://www.helendoron-bg.com/contacts
Дълго проучвах , кое е най доброто преди да запиша сина ми и съм адски доволна.
Метода има мисля беше 20 годишен успешен опит в Европа и курса тук е лицензиран.
Вени е страхотен учител и сина ми много я обича.
Той започна курса на 2 години. Вече доста поназнайва  bowuu

Здравейте,

Дали знаете дали има курс за 5 годишни деца при които не се изисква присъствие на родителите или майката !?

За съжаление нямах време да изчета цялата страница на Хелен Дорон, и не успях да открия никакви телефони. дали можете да предоставите телефон за контакт !?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Точно на линка, който си цитирала, има телефони Simple Smile
Дъщеря ми в момента е на 4.5 год. и посещава курса без родител.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Точно на линка, който си цитирала, има телефони Simple Smile
Дъщеря ми в момента е на 4.5 год. и посещава курса без родител.

Благодаря!!! И моето дете е на почти същата възраст. Чудя се кога би било удобно да посещава занимания по английски, като се има предвид, че ходи на детска поне до 16.30 часа !?

Може ли да споделиш за Вашия опит - в колко часа са заниманията които посещава твоето дете и каква е продължителността !?... уморява ли се !?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ами всъщност заниманията са в детската градина, директорката се е разбрала да идва учителката, защото се събира цяла група. Около 40-45 мин са часовете. Изобщо не се изморява, веднага след като свърши урокът, тичаме на балет, а след него има още енергия. Laughing

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
Ами всъщност заниманията са в детската градина, директорката се е разбрала да идва учителката, защото се събира цяла група. Около 40-45 мин са часовете. Изобщо не се изморява, веднага след като свърши урокът, тичаме на балет, а след него има още енергия. Laughing

и моето детенце ходи на английски в детката градина /Звънче/ но мисля че неса по тази система... уви  Confused

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Доколкото знам, само в нашата се предлага този курс допълнително, иначе и по програма учат английски. Но можеш да говориш с вашата директорка и ако се впечатли, да измисли нещо.

# 28
  • Русе
  • Мнения: 11 918
 И аз ще се включа да следя темата.
Светослав от 4 годишен ходи в градината на английски. Изговаря много добре звуците и полека започва да си служи с езика.
Много се забавлява и напредва с една игра Kid speak English, а напоследък гледа с голямо удоволствие Lippy and Messy

# 29
  • София
  • Мнения: 3 880
и моят Ники го записах на Хелен Дорон от Септември.

а някой има ли впечатления от курсовете за деца в Британския съвет?

Общи условия

Активация на акаунт