Мили майки освен от децата си интересувате ли се от бащите?

  • 2 429
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 581
Мили майки освен от децата си итересувате ли се от съпрузите си и евентулно бащи на вашите деца или те са само машина за пари, чистене, готвене, понякога сексуален заместник на вибратора или комшията и момче за всичко. newsm78
  Интересува ме да върши всичко изброено качествено и количествено.

# 16
  • Мнения: 2 471
Мили майки освен от децата си итересувате ли се от съпрузите си и евентулно бащи на вашите деца или те са само машина за пари, чистене, готвене, понякога сексуален заместник на вибратора или комшията и момче за всичко. newsm78

Я конкретизирай, какво те човърка?

# 17
  • Мнения: 2 478
Абе как ще се интересувам от бащата бе?Кой пък беше той?Нито готви,чисти,пере ,а само понякога замества вибратора и е машина за пари #Crazy

П.С.Наистина ми е интересно от какво е провокирана тази дълбокомислеща тема newsm78

# 18
Как си знаех че ще хвана онези жени дето са сложили масата на пръчовете си щото има футбол и сега гледат да си намерят занимание да не притесняват мъжете си щото ще играе тоягата. Това в кръга на майтапа и не чак толкова. А за проблема си  е проблем. Или 90 процента от жените сте фригидни или имате по няколко любовници. За мен е нормално поне 1-2 пъти секс на ден за тази възраст 30 -35. Всеки който твърди друго според мен има нужда от специалист. Толкоз. Мислех да се лиша от мача, но жена ми отново е с главобол, в цикъл /вече 10 - ти ден/ ще си догледам мача и отново аз както си знам с ръчичката. И всяка от вас която в този момент се смее и гарантирам, че мъжът до нея го прави същото със същата честота, ако естествено не използва платена любов. Което естествено аз мисля да започна, жалко само за жена ми, щото вместо тези 150 -200 лв. да и влезнат в нейния джоб ще идат за някоя перхидролена кучка. Помислете момичета newsm78 newsm78

# 19
  • Мнения: 2 478
Pep73 няма какво да мисля.Не си ми интересен с този толкова простоват речник.

# 20
  • Мнения: 7 723
Що бре? Глей си мача и ще видиш как ръчичката
ти ще включи турбо паура, без дори да се усетиш ooooh! Mr. Green Joy

И що говориш з такива космически цифри не ми е ясно?
...аз веднага ще те сФетна къде на Ботевградската магистрала има прЕмоция-
2 св.- 5 лв. Whistling

# 21
  • Мнения: 3 453
Как си знаех че ще хвана онези жени дето са сложили масата на пръчовете си щото има футбол и сега гледат да си намерят занимание да не притесняват мъжете си ....
Значи пак си прекаран, драги! Онези "пръчове" поне имат сложена маса. А ти, горкия, не стига, че си на сухо, ами си и бесен, щото жена ти не се е погрижила да зареди масата подобаващо. Mr. Green

# 22
  • Мнения: 2 471
Бе не схващам, защо все повече мъже с такова невероятно самочувствие и бистър ум, започнаха да пишат из женските форуми? Нещо едипови комплекси? Или вече и в сайтовете за запознанства не ви връзва?


Как си знаех че ще хвана онези жени дето са сложили масата на пръчовете си щото има футбол и сега гледат да си намерят занимание да не притесняват мъжете си щото ще играе тоягата. Това в кръга на майтапа и не чак толкова. А за проблема си  е проблем. Или 90 процента от жените сте фригидни или имате по няколко любовници. За мен е нормално поне 1-2 пъти секс на ден за тази възраст 30 -35. Всеки който твърди друго според мен има нужда от специалист. Толкоз. Мислех да се лиша от мача, но жена ми отново е с главобол, в цикъл /вече 10 - ти ден/ ще си догледам мача и отново аз както си знам с ръчичката. И всяка от вас която в този момент се смее и гарантирам, че мъжът до нея го прави същото със същата честота, ако естествено не използва платена любов. Което естествено аз мисля да започна, жалко само за жена ми, щото вместо тези 150 -200 лв. да и влезнат в нейния джоб ще идат за някоя перхидролена кучка. Помислете момичета newsm78 newsm78

# 23
Нека речника да ми е проблем. На толкоз ни учат в колежа. Естествено речника на пича с майбаха и основно образование е по-добър за вас, щото може да ви купи залагалки. Тъжно  , много тъжно. Българиооооооооооооооо!!!
Мила относно цифрите не си падам по магистрални боклуци, лелки и домакини по страстоубиики
Хайде лека, че Лион започна да обръща Б. Мюнхен

# 24
  • Мнения: 2 471
В кой колеж, да знам детето да не го пращам там?

Нека речника да ми е пролем. На толкоз ни учат в колежа. Естествено речника на пича с майбаха и основно образование е по-добър за вас, щото може да ви купи залагалки. Тъжно  , много тъжно. Българиооооооооооооооо!!!
Мила относно цифрите не си падам по магистрални боклуци, лелки и домакини по страстоубиики
Хайде лека, че Лион започна да обръща Б. Мюнхен

# 25
  • София
  • Мнения: 12 554
Което естествено аз мисля да започна, жалко само за жена ми, щото вместо тези 150 -200 лв. да и влезнат в нейния джоб ще идат за някоя перхидролена кучка. Помислете момичета newsm78 newsm78

Ша идат ама краставици, прибрала съм и картите и кеша  Mr. Green

Аааааа и още нещо - у нас аз гледам мача, а мъжът ми сервира вечерята  Joy

# 26
  • Мнения: 2 478
. Естествено речника на пича с майбаха и основно образование е по-добър за вас, щото може да ви купи залагалки.

Ами разбира се!
Ти въпреки колежа,никога не можеш да си купиш Майбах ,така че винаги ще плащаш за "перхидролени кучки"

# 27
  • Мнения: 3 453
Ша идат ама краставици, прибрала съм и картите и кеша  Mr. Green

Аааааа и още нещо - у нас аз гледам мача, а мъжът ми сервира вечерята  Joy

Ееее, ти пък, остави го да се покефи момчето. Да не му отнемаме илюзията, че не е сам.

Пич,
 ти основното образование го показа, сега ако кажеш, че ще ми купиш залъгалка, няма да забелязвам, че нямаш майбах, направо ще си те взема!  Mr. Green

# 28
Наивица. Поне половината са скътани. Дори и не подозираш за тях. Ама така като ви чета речите си мисля: всички ли сте от дълбоката провинция. Има влакче или рейсче до София, Пловдив, Варна разходете се вижте пък тогаз да пишем. baby_neutral

# 29
  • Мнения: 3 453

Че какво казваш за ивицата, колежанино? Flutter

За провинцията - тиха завист усещам тук. Наистина, перхидролките в провинцията са по-евтинки, пък и се задоволяват с Лада....Ела на гости, ще те уредим! Peace

Общи условия

Активация на акаунт