ролки за коса като тези

  • 117 423
  • 198
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 177
Оки,

Само дето още никаква обратна връзка. Писах им няколко пъти, звънях и на куриера, с който пише че работят, да проверя за нещо пристигнало, но нищо... newsm78

# 76
  • Мнения: 502
аз междувременно се снабдих с тези на ремингтън
 

но не ми стана ясно след като загреят - да ги изключа ли от тока и тогава да си ги слагам, или може да оставя включени "чакащите" ролки да си се дозагряват ?  newsm78
защото аз ги изключих, но докато си ги наредя по главата те изстинаха  ooooh!
а и косата ми е доста длъжка и честно казано не ми се вярва като ги махна да се е получило нещо кой знае какво  Rolling Eyes

в упътването хем пише да има ролка на всеки слот докато загряват, хем пише да се изключи чак "след като се употребили необходимия брой ролки"  newsm78

# 77
  • Мнения: 1 416
аз междувременно се снабдих с тези на ремингтън
 

но не ми стана ясно след като загреят - да ги изключа ли от тока и тогава да си ги слагам, или може да оставя включени "чакащите" ролки да си се дозагряват ?  newsm78
защото аз ги изключих, но докато си ги наредя по главата те изстинаха  ooooh!
а и косата ми е доста длъжка и честно казано не ми се вярва като ги махна да се е получило нещо кой знае какво  Rolling Eyes

в упътването хем пише да има ролка на всеки слот докато загряват, хем пише да се изключи чак "след като се употребили необходимия брой ролки"  newsm78
Моля те пиши като се направиш с ролките дали си доволна, че аз точно към тези съм се ориентирала да си купувам. То аз откога ги купувам тези ролки Laughing

# 78
  • Мнения: 502
мда  newsm03 доволна съм
станаха едри рошки като на естествено чуплива коса   Flutter точно каквото ми трябваше  Peace

# 79
  • Мнения: 60
аз междувременно се снабдих с тези на ремингтън
 

но не ми стана ясно след като загреят - да ги изключа ли от тока и тогава да си ги слагам, или може да оставя включени "чакащите" ролки да си се дозагряват ?  newsm78
защото аз ги изключих, но докато си ги наредя по главата те изстинаха  ooooh!
а и косата ми е доста длъжка и честно казано не ми се вярва като ги махна да се е получило нещо кой знае какво  Rolling Eyes

в упътването хем пише да има ролка на всеки слот докато загряват, хем пише да се изключи чак "след като се употребили необходимия брой ролки"  newsm78
Моля те пиши като се направиш с ролките дали си доволна, че аз точно към тези съм се ориентирала да си купувам. То аз откога ги купувам тези ролки Laughing
Прическата не зависи от ролките, а от начина на навиване!  newsm78

# 80
  • Мнения: 2
И аз още си ги чакам...Наближава рожденния ми ден и ще си подаря едни такива на Remington.

# 81
  • Мнения: 502
Прическата не зависи от ролките, а от начина на навиване!  newsm78

нямах предвид прическата, а дали ще се получат къдрушки изобщо, но явно не съм била достатъчно обстоятелствена   Peace - косата ми е дълга почти до кръста и доста гъста, мислех, че температурата може да се окаже недостатъчна, когато се навие толкова много коса по една ролка и в основата си косата ще остане само леко начупена, просто защото топлина там вече почти не достига
както и стана
но аз, разбира се, не съм фризьорка и не очаквам да постигна в домашни условия чудеса, за тях си има професионалисти  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 60
Прическата не зависи от ролките, а от начина на навиване!  newsm78

нямах предвид прическата, а дали ще се получат къдрушки изобщо, но явно не съм била достатъчно обстоятелствена   Peace - косата ми е дълга почти до кръста и доста гъста, мислех, че температурата може да се окаже недостатъчна, когато се навие толкова много коса по една ролка и в основата си косата ще остане само леко начупена, просто защото топлина там вече почти не достига
както и стана
но аз, разбира се, не съм фризьорка и не очаквам да постигна в домашни условия чудеса, за тях си има професионалисти  Simple Smile

Кокошчице, ролките не се изключват докато се навиваш! Ако не ти стига една кутия за да се навиваш си купи още една! А за да се задържат къдриците по дълго и трайни използвай спрей за бърза фризура. newsm78

# 83
  • Мнения: 502
Кокошчице, ролките не се изключват докато се навиваш! Ако не ти стига една кутия за да се навиваш си купи още една! А за да се задържат къдриците по дълго и трайни използвай спрей за бърза фризура. newsm78

Hug благодаря за мнението
втория път, когато се навивах не ги изключих  yes
и държах капака затворен докато навивам поредната ролка
а може ли по-конкретни идеи (марка и продукт) за стилизиране на къдрушките - може  и на лични, за да не правим реклама  Peace

# 84
  • Мнения: 60
Кокошчице, ролките не се изключват докато се навиваш! Ако не ти стига една кутия за да се навиваш си купи още една! А за да се задържат къдриците по дълго и трайни използвай спрей за бърза фризура. newsm78

Hug благодаря за мнението
втория път, когато се навивах не ги изключих  yes
и държах капака затворен докато навивам поредната ролка
а може ли по-конкретни идеи (марка и продукт) за стилизиране на къдрушките - може  и на лични, за да не правим реклама  Peace
Кокошчице здравей, това обаче е грешка! Не трябва да ги държиш затворени след като загреят, защото се разваля горният пласт! Ако искаш информация за препарат ми пиши на лична или виж на сайта ми!

# 85
  • Мнения: 204
   Нещо хитро от опит при навиване на по- дълга коса:

- Никога не навивайте косата от най-долната част на кичура- така при по-дългите коси основата винаги ще стои схлупена и права и вероятността да се сдобиете с цъфтящи кичури е по-голяма
- Навиването по ролката започвам почти от основата, като не позволявам кичурът да се засуква като при правене на мартеници - дано разбирате какво имам предвид- и продължавам към връхчето на кичура - така диаметърът на буклата в края на косата става по-голям и внушава усещане за здрава коса, а не ситнонавита в краищата и права в основата - нещо характерно за отрудените жени по магистралите
- И още нещо, но не се шашкайте- страхотно навиване на косата с помощта на среднодълги парчета чорапогащник- идеята от ретрофилмите, където жените са ползвали нещо като парцалчета, с които се спи и на сутринта си огън и жупел в косите- лично дълги години съм го ползвала, като през тези години ме смятаха за къдрокоса, защото не пропусках и вечер- ефектът е повече от поразителен- косата не изгаря, защото няма от какво- нужно е леко навлажняване на сухия кичур с вода или пяна, като отново навиването на косата започва почти от основата- гаранция за ефект на естественокъдрава коса
 Успех, момичета, дано съм ви била полезна!

# 86
  • Мнения: 60
   Нещо хитро от опит при навиване на по- дълга коса:

- Никога не навивайте косата от най-долната част на кичура- така при по-дългите коси основата винаги ще стои схлупена и права и вероятността да се сдобиете с цъфтящи кичури е по-голяма
- Навиването по ролката започвам почти от основата, като не позволявам кичурът да се засуква като при правене на мартеници - дано разбирате какво имам предвид- и продължавам към връхчето на кичура - така диаметърът на буклата в края на косата става по-голям и внушава усещане за здрава коса, а не ситнонавита в краищата и права в основата - нещо характерно за отрудените жени по магистралите
- И още нещо, но не се шашкайте- страхотно навиване на косата с помощта на среднодълги парчета чорапогащник- идеята от ретрофилмите, където жените са ползвали нещо като парцалчета, с които се спи и на сутринта си огън и жупел в косите- лично дълги години съм го ползвала, като през тези години ме смятаха за къдрокоса, защото не пропусках и вечер- ефектът е повече от поразителен- косата не изгаря, защото няма от какво- нужно е леко навлажняване на сухия кичур с вода или пяна, като отново навиването на косата започва почти от основата- гаранция за ефект на естественокъдрава коса
 Успех, момичета, дано съм ви била полезна!
Съжалявам но това което си написала е неправилно! Косата винаги се навива от върховете, колкото и дълга да е! Ако не я навиеш така върховете не могат да се навият правилно отдолу и винаги ще изглеждат като цъфнали! За да се задържат къдриците се впръсква спрей а най важно е как се навиват ролките по посока към ролката  и как се закрепват към главата!
Закрепване :
Пренавито - след като се навие се закрепва пред навития кичур.
Нормално - След като се навие се закрепва върху навития кичур.
Слабо - След като се навие се закрепва назад след навития кичур.
Навиване :
Нормално - Право надолу от върховете към корените
Спираловидно - Ролката се държи долу и се навива като спирала по посока към корена
Зиг Заг - Посоката е като в Нормалното и Спираловидното, но косата се навива на зиг - заг на ролката, като конец на макара.

# 87
  • Мнения: 204
   Съгласна съм с по-горе описаните правила, но това, за което аз пиша, се отнася за ДЪЛГА коса, стигаща доста под раменете. И е много лесно за доказване откъм ефект- просто навивате два кичура коса- с уговорката тя да бъде дълга- единият кичур по описания от мене начин, а другият - по класическия- открая към корена.
  Всички дълги коси, навити "по правилата" , първо- в основата много бързо падат и стоят сплеснати около скалпа и второ- краищата винаги стоят навити неестествено.
  р.р. лично мнение, изпробвано дълги години в работата ми на модел, дори фризьори от чужбина не са успявали да докарват вида на косата ми така, както аз съм го правела, просто с едни обикновени парченца чорапогащник.
 

# 88
  • Мнения: 937
ММН - обясни пак за парцалчетата...тях ги ползваш като ролка така ли, навиваш косата около тях като ги поставят в основата при главата и навиваш цялата дължина на кичура и после...завързваш ли двата края на парчето?  newsm78 С малки или с гопели кичури?

# 89
  • Мнения: 18
Имам нужда от съвет- наумила съм си да си взема такива ролки, но да ги ползвам в основата с цел повече обем, косата ми е тънка и никак не е гъста, особено отпред на темето, бързо се сплесква и ми е голям комплекс Confused  Дали ще се получи желаният от мен ефект по този начин? И колко време ще трябва да ги държа за да стои поне 2-3 часа?

Общи условия

Активация на акаунт