Докога искате да си гледате детето?

  • 13 638
  • 277
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 4 406
искам до 3 години да си гледам детето.
батко постъпи в ясла на 1 г 2 мес, като преди това 5 месеца се изредиха всички роднини да го гледат, а аз ходех на работа. за мен това е ужасна грешка, която няма да допусна втори път, да е жив и здрав таткото, да осигурява материално семейството!

# 181
  • Мнения: 9 973
татето ако има парички,може и до 10 годишен да го гледам Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 96
Около 1,5 година - после за съжаление ще трябва да се работи

# 183
  • Мнения: 117
До три години искам да го гледам.Дадох го на ясла за една седмица като беше на 2 години и 3 месеца и беше болен един месец,като го"прехвърляхме" на баби,лели и всички които бяха свободни,което за мене не е нормално,но...... Sad

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Гласувах,че искам да си гледам детето до 3 години.Дано не ми се наложи по-рано да тръгна на работа,от финансова гледна точка.
А това за бабите,които едва ли не са длъжни да гледат внуците си,мисля,че е абсурдно.Дори и баба ми (прабаба на детето ни),която е на 72години,работи в момента.Няма как всеки да има баби под ръка,които са свободни и готови да поемат отговорността по отглеждането на детето.

# 185
  • Мнения: 4 434
До 2 години,след това се връщам на работа.

# 186
  • Мнения: 3 268
Гледах дъщеря си 3 години,докато тръгне на градина.Беше прекрасен период от живота ми.

# 187
  • Мнения: 130
Отговорих 2 години, но за съжаление ми се налага да се върна по рано.
Иначе смятам, че 3 години е идеалният вариянт, но не вярвам, че за много майки ще е възможен

# 188
  • Мнения: 4 784
Всъщност това е най-щастливият период от живота ми! 
Добре си го казала  Peace! На мен също.  Wink
Не смятам да го пропилявам...

# 189
  • Мнения: 384
до 3 годинки според мен ще е прекрасно да се грижа аз за детето си.Ще ми е много по-спокойно и съответо ще съм пълноценна в работата си,ако детето е по-самостоятелно и когато поискам да го чуя ,то ще може да ми каже как са нещата в къщи или как е минал деня в градината Thinking

# 190
  • Мнения: 2 803
татето ако има парички,може и до 10 годишен да го гледам Rolling Eyes
Peace

# 191
  • Мнения: 2 447
татето ако има парички,може и до 10 годишен да го гледам Rolling Eyes
Peace
smile3521

# 192
  • София
  • Мнения: 11
Две години искам да си гледам  детето, после искам да се върна на работа

# 193
  • София
  • Мнения: 3 689
Светльо го гледах две години.
С Лъчезара мисля да остана 3години живот и здраве!

# 194
  • Бургас
  • Мнения: 529
Искам - до 3 години, но реално се наложи след 9-я месец да се върна на работа Peace.

Общи условия

Активация на акаунт