Как да му задържа шапка на главата?

  • 1 260
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 206
Кърпи тамън два вида съм пробвала, като беше по-малък ОК. Сега обаче е категоричен.
И с ластик отдолу не става, върти, суче, не се отказва докато не я махне.
Не знам дали с насилване ще стане, понеже е инато животинче и най-много да ми изпадне в някоя истерия. Ще реве докато се зачерви и заспи, обаче няма да се примири. Познавам си стоката. По някой път от инат чак си гълта езика, почервенее, посинее и остане без глас.
Но това със огледалото задължително ще го пробвам. Имам едно 5-6 шапки, ще ги извадя всичките утре и ще се киприм на огледалото. Дано му влезе нещо в малката главичка.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Поля - моята теория е друга. Малък е още да се уговаря и по-характерно за неговата възраст е да я не иска капелката.
И моят не я искаше на Спасчова възраст.
Сега обаче(на 1г.11м. е) сам си я търси и слага. На Fun синковеца и той така - след като упорито я хвърлял, в един миг без шапка не тръгва от вкъщи.
Така че търпение  Simple Smile  и позитивни мисли - ще я търпи в един миг Wink

# 17
  • Мнения: 4 629
Поля, купи му шапка с връзки, които минават под брадичката.

И аз мисля,  че това е решението

# 18
  • Мнения: 219
Моята госпожица на тая възраст също не носеше, не че сега на 2г носи, но като и кажа пред огледалото "О-о-о колко си хубава" и я задържа малко на главата. Но аз се отказах от шапките като не ще не ще. Бях се притеснила заради морето миналата година, но стоеше под чадъра или когато не е много силно слънцето във водата и всичко си мина ок.  ВИж за тая година ще съм по-настоятелна за шапката, че щъка повече.
Успех!

# 19
  • Мнения: 1 077
ходи и ти с шапка, и татко му също!

Оглеждайте се заедно с думите "Иииии, страшна шапка, ама виж колко ми отива, не съм ли прекрана?!?! Я зда видим на теб да ли ти отива? Аууууу, ама много си хубав! Гледай,гледай, гледай! Искаш ли да мерим и другите? Я виж тая с патето! На мен отива ли ми? (със смешни гримаси) А на тебе? Аааа, не тая не ти отива! Я да видимна тати! МММММ, върха! Искаш ли и тримата да се огледаме с шапките? Я посочи сега на тебе коя повече ти харесва - с патето или с крокодила?....." И така до откат...."Виж тази си отива с панталоните.... Кой ще водим днес на разходка? Патето или крокодила? А искаш ли да видиш една страшна шапка, дето ти я купих вчера - с тигър! М,дааа!" Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сега Ида си я слага сама, маха я в колата, на слизане пак си я слага. Има и претенции с коя точно да излезе в конкретния момент. Та така, тренинг му е майката и личен пример.

# 20
  • Мнения: 4 244
ходи и ти с шапка, и татко му също!

Та така, тренинг му е майката и личен пример.
Белята е права Поле, и аз така правя, ама пуста тиква забравих да пиша  doh

# 21
  • Мнения: 6 206
Да се похваля, че му хванах цаката с три от многобройните шапки.
Номерът беше да не са много стегнати и да го хвана в момент, в който е залисан с нещо друго да я сложа и глупачето въобще не се и усещаше до някой си момент. И после наново, но си стояхме през цялото време на плажа със шапка.
И този зор мина, уф.

# 22
  • Мнения: 5 622
Сигурно е мисия невъзможна, обаче аз да си питам.
По никакъв начин не позволява каквато и да е шапка да му се задържи повече от 5 секунди на главата. Взима я, сваля я ядно и с отмъстителен жест я хвърля на земята. Какво му е направила, никога не съм го насилвала  шапки да носи.
В градски условия се ядва, защото къде сенника на количката, къде го държа на сянка, оправяме се някакси.
Обаче сега на морето, какво ще се прави?
Преди малко направих последния жалък опит да го прилъжа с нов удобен мек каскет, абсурд каза той. А толкова му отиват шапки. Close
Какво да правя, надежда има ли някаква?


Същата работа е и при нас.Не трае шапка и това е! А като гледам другите бебчета как си кротуват с шапки на главата.... Tired

Общи условия

Активация на акаунт