Ароматизатори за дома

  • 20 180
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 097
В хола сме на Дискавър, (преди ползвахме аромат Бейби). Скоро купихме аромат на друга марка, защото много ни хареса и се оказа, че и той става на Дискавъра - много сме доволни! В тоалетната сме с Глейд микро спрей - купихме синия флакон, но не ни хареса и аз приспособих един пълнител Ванилия от Глейд Сенс спрей  Mr. Green - и от него сме много доволни.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
А за WC какъв ароматизатор ползвате?  newsm78

Бреф дуо актив, като аромати ето тези

# 17
  • В море от любов
  • Мнения: 519


Този ароматизатор ползвам .Много съм чувствителна към миризми , почва да ме боли глава и ми става лошо като усетя силна миризма. Тези са доста лекички и добре ги понасям.В коридора е розовата серия , в дневната -синьо-зелената.

Каква марка е този, че майка ми и тя е от тези дето немогат да понасят миризми и искам да и угодя, та се чудех и аз какъв да избера.

# 18
  • Мнения: 7 186
Каква марка е този, че майка ми и тя е от тези дето немогат да понасят миризми и искам да и угодя, та се чудех и аз какъв да избера.

Този е на Амби пур, за контакт. Като увеличиш снимката се вижда Peace

# 19
  • Мнения: 1 715
Аз във хола и коридора имам такива на Glade за контакт


Във тоалетната имам Glade микроспрей


За тоалетната чиния ползвам WC тоалетно пате

# 20
  • Мнения: 1 629
WC
коридор + това новото дето цъска на 30 минути. Не можах да му намеря картинка. И в тоалетната имам един още ароматизатор, който представлява шишенце с парфум обвито в дърво и като се разклати дървото попива и мирише доста силно. Еми това имам. За сега съм доволна само от това дървеното Confused тези двете на Глейд попиват миризмата, но не усещам да ми мирише на люляк, както би трябвало Joy

# 21
  • В море от любов
  • Мнения: 519
WC
коридор + това новото дето цъска на 30 минути. Не можах да му намеря картинка.

Това новото и аз го имам, ама нещо издаде багажа при мен Confused, ново е, и какво му стана- незнам?
Вече не работи и като го отворих вътре батериите целите бяха омаслени в течноста от шишето, а стои само изправено Rolling Eyes, иначе първите дни си работеше, а сега издаде багажа Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 186
Аз вече имам ароматизатори на Еър уик, от двата вида- пръскащ автоматичен и за контакт и имам база за сравнение.
Според мен пръскащите са по- добри, от тази гледна точка че ароматът е постоянен, но ненатрапчив и естествен. Все едно е горяла ароматна свещ. Докато тези за контакт излъчват по- силна и парфюмирана миризма и е някак неестествена. А и двата вида са ми заредени с един и същ аромат- ванилия и са на най- ниска степен. Но определено има разлика Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт