Доволни ли сте от фирма"Хикови"

  • 15 670
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Zdraveite, az sam nova bg-mama Simple Smile pisha vuv vruzka s firma Hikovi i magazina im v Burgas. Hodila sam tam nqkolko puti i vzehme sus sapruga mi granitogres i faians za semeiniq ni hotel v Primorsko. Emi napraviha ni mn dobra otstupka..Preporuchahme magazina na nashi poznati i te ostanaha mn dovolni. Ima edin momuk, koito raboti tam..Beshe mn kulturen i liubezen. E ne vsichko otnosno dostavkite beshe idealno, no kato cialo burzo deistvat i sa korektni. Naughty

# 16
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 841
Zdraveite, az sam nova bg-mama Simple Smile pisha vuv vruzka s firma Hikovi i magazina im v Burgas. Hodila sam tam nqkolko puti i vzehme sus sapruga mi granitogres i faians za semeiniq ni hotel v Primorsko. Emi napraviha ni mn dobra otstupka..Preporuchahme magazina na nashi poznati i te ostanaha mn dovolni. Ima edin momuk, koito raboti tam..Beshe mn kulturen i liubezen. E ne vsichko otnosno dostavkite beshe idealno, no kato cialo burzo deistvat i sa korektni. Naughty

пиши на кирилица Peace

# 17
  • Мнения: 1 174
Доволни сме, да. Банята си правихме с техни плочки. Вярно е, че имат и по-лошо качество на високи цени, но с това и самите консултанти там се съгласиха. Не сме имали проблем с обслужването, даже напротив - много добре се отнесоха, дори, когато бяха допуснали грешка с цвета на плочките, реагираха много бързо и ги смениха и доставиха на адрес още на другия ден. Иначе всеки ходи сам да си ги взема от склада им, който не е в централната част на града. Simple Smile
И ние получихме предупреждения за скъпо и бавно обслужване, но не беше така. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 248
Здравейте, търся майстор от Пловдив! Извинявам се, ако не е за тук поста ми, но моля ако някой има информация, да ми пише на ЛС! Предварително Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт