препоръчайте ми шишета за 2рото бебе!

  • 3 036
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 973
на мен би-фрий-то ми протече и взех на камера

# 16
  • Мнения: 5 940
Синът ми сам си избра тези на Чико. Бях взела на Авент със силиконови биберони, въобще не искаше да пие от тях. Понякога самото дете подсказва правилния избор.

# 17
  • Мнения: 96
Pigeon - много съм доволна, особено са подходящи за бебета на смесено хранене.

# 18
  • Мнения: 90
Шишетата на Авент 'цвърчат', защото имат анти коликова система с която въздуха от шишето се извежда на вън по време на хранене,но щом не са ти удобни ги смени.Всички шишета се захабяват,те не са за ползване до безкрайност,трябва да се сменят на 3-4 месеца.

# 19
  • Мнения: 363
Благодаря за отговорите!

# 20
  • Мнения: 822
Шишетата на Авент 'цвърчат', защото имат анти коликова система с която въздуха от шишето се извежда на вън по време на хранене,но щом не са ти удобни ги смени.Всички шишета се захабяват,те не са за ползване до безкрайност,трябва да се сменят на 3-4 месеца.
Точно така.И аз ползвам на Авент и съм много доволна,но ги сменям на 3 месеца.

# 21
  • Мнения: 363
Ясно ми е откакво е шумът ,но ме дразни,а и мисля ,че може и по- добри от тях да има .Насочила съм се към TOMMEE TIPPEE!

# 22
  • Мнения: 799
За първото дете ползвах някакви пластмасови измишльотини на Дисни (3 бр. купувани тук), с тях изкарах до края на периода с шишетата, но кърмех до 7-мия месец, така че не съм ги ползвала много.
За второто (2 месеца) съм със стъклени шишета на Нук (с тясно гърло) и на Джъмбо. Отново кърмя, но ги ползвам за вода, добавка (чат-пат) или даване на изцедена кърма, когато ме няма. Надявам се да избутам с тях до 6-7-мия месец, и когато приключа със стерилизацията ще мина на пластмасови.

BTW, къде има стъклени шишета на НУК с широко гърло  newsm78

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Според мен шишетата на Би Фрии са най-добрите

# 24
  • Мнения: 493
Плзвам на Авент,нямам проб;еми с тях и съм си много доволна Peace

# 25
  • Мнения: 498
с първото и второто ползвах на Авент и Чико,като и  на шишетата на Чико слагах бибероните на Авент

# 26
  • Мнения: 104
Вземи на "Lindam"-няма да сбъркаш. Ще забравиш за други шишета.Имат най добрата антиколикова система - казвам го от опит,защото преди да ги намеря,ползвах прехвалените "Avent". Не мога да качвам снимки ,но като напишеш в GOOGLE -Lindam и ще ги видиш всичките продукти. Ние вече сме на 7 мес. и не съм и помисляла да ги сменям.

# 27
  • Мнения: 57
BTW, къде има стъклени шишета на НУК с широко гърло  newsm78

И аз търся такова шише - виждала съм на живо стъклено 120 мл - много удобно изглежда, но жената каза, че е купено отдавна. Сега не мога да намеря никъде.
 savina_33  , ти от къде си намери?

Иначе ползвала съм много видове шишета и биберони, тъй като детето ми имаше доста проблеми с храненето. От шишетата повече ми допадат тия с широко гърло, тъй като са по-лесни за почистване и дозиране на млякото - ползвали сме Chicco, NUK, Pigeon, Essential, True - всички са хубави. От бибероните харесвам анатомичните на НУК -  пасват на почти всякакви шишета, а и системата против колики си е отгоре на самия биберон и не можеш да сгрешиш на къде да го обърнеш, за да влиза свободно въздуха в шишето - т.е. системата винаги е ефективна.
За второто бебе още не знам какво ще използвам, ще видим какво ще предпочете СЪР  Laughing

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 723
Аз съм с шишета на TOMMEE TIPPEE и съм страшно давална.

Общи условия

Активация на акаунт