Отговори
# 75
  • Мнения: 542
не виждам нищо лошо!на непредвидени ситуации със съпруга...защо не...
ние така правим!

# 76
  • Мнения: 830
Свободен е да си мисли каквото си поиска, факт е че си нося!

# 77
  • Мнения: 9 451
Цитат
Как какво, че жената е умна и предпазлива. )))
  newsm03 м дааааааа

# 78
  • Мнения: 220
Аз също си нося  Thinking, ама като ходя на преглед при гинеколога ми искат за видеозона.

# 79
  • Мнения: 2 035
Че жената държи да запази семейното огнище чисто във всяко едно отношение   tooth

Това на шега иначе питам и аз като L e o директно - que pasa???

# 80
  • Мнения: 142
Аз също си нося  Thinking, ама като ходя на преглед при гинеколога ми искат за видеозона.
И аз също. Презервативът в моето портмоне е с медицинска цел.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 840
Какво се оказа, че нямам нерви да изчета всичко, а и е време за лягане?

# 82
  • Мнения: 116
Всеки трябва да си носи!!!!!!Най малкото,защото може да помогнеш на приятелка,ако и потрябва Mr. Green

# 83
  • Мнения: 1
Свободен е да си мисли каквото си поиска, факт е че си нося!

...е изкушили се накрая да го ползваш

# 84
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
,

# 85
  • Мнения: 2 153
Какво да си помисля, че е умна жена естествено!!! Simple Smile Ако всеки правеше така......

# 86
  • София
  • Мнения: 3 707
Нося презерватив в чантата си още преди да съм със съпруга си и досега имам- нищо и никога не се знае-човек трябва да е предпазлив.
Той знае и не мисля че има нещо против-според общото ни мнение е важно човек да е предпазлив...

# 87
  • София
  • Мнения: 7 097
Както вече написах - трябваше ни, ползвахме го. Бръкнах защото отговорът на въпроса ми "Къде има презервативи" беше "В чантата ми". И както вече писах - драма няма.

Щом така чистосърдечно те е упътила, значи съвестта й е чиста...
Ако имаше други планове за въпросния презерватив, нямаше да ти каже за него. Не че не може да си купи друг, но липсата на гузна съвест имах предвид...

# 88
  • Мнения: 41
от моя гледна точка т.е. на съпругата-отговорна за репродуктивното си здраве, но от гледна точка на съпруга -едва ли ще си помисли същото newsm78

# 89
  • Мнения: 19
Преди десетина години когато отивах на среща годишнина от гимназията моят съпруг ми каза че всяка уважаваща себе си жена трябва да има в чантата си парфюм, кутия цигари /аз не пуша/ и презерватив/и. Изсмях се но когато си отворих чантата във влака хустанових че 3-те изредени неща бяха там. Кога ги е сложил, той си знае.

Общи условия

Активация на акаунт