"Хайде още малко със коремче - МАРТ ще имам момиченце или момченце"

  • 23 928
  • 295
  •   1
Отговори
# 225
Здравейте,майчета,и аз чакам мартенче и реших да ви пиша.Бременна съм с трето дете ,може би момиченце имам момче на 5годинки и дъщеря на 2 и 3 месеца така ,че за мен няма много голямо значение.Включвам се на финала почти надявам се да ме приемете baby_neutral

# 226
  • София
  • Мнения: 673
Elwing, на мене ми генерира следното Rosie-Posie Bolger  Joy Mr. Green определено се чувствам като Роси-Поси

# 227
  • Мнения: 700
Добро утро и от нас  preggo
Air iskra Добре дошла при нас. С много радост посрещаме нови мами.   bouquet
Даниелка хайде пиши какво става с теб. Ритка ли те бебчо, беше ли на лекар?
Аз днес май ще го ударя на мързелуване и малко домашно почистване  newsm28 wash hang 1dishes. А и май ще вали. Но пък както се казва "Няма по-прекрасно нещо от лошото време" Особено ако можеш да си стоиш у дома на топличко

# 228
  • Мнения: 2 495
Добро утро и от мен  Simple Smile
Добре дошли на новите мами  bouquet
Аз днес ще си мързелувам из вкъщи.Хубав ден на всички!

# 229
  • Мнения: 222
Добро утро и от мен  Hug
Добре дошли на новите мами! Отбора ни става все по-голям  Laughing Да сме живи и здрави всички и с най-сладките бебета през март!!!

Аз вчера едно чистене и пране като му обадих...после цяла вечер кръста ме боля и ми бе забранено да се развихрям чак в такива степени у дома  Mr. Green Пък бебока от вчера е като побеснял - рита ли рита, незнам дали футболист е решил да става или каратист  newsm78
А това време може ли да е толкова гадно  newsm78 Само ми се доспива от него! Добре че в работата не е толкова натоварено!
Лек и хубав ден, мацки!!!

# 230
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
...
Nefertity, моля те, не спирай да пишеш!  Praynig Не бива заради няколко мнения, да ощетиш всички ни. Аз лично много обичам постовете ти, намирам ги за интересни, полезни и приятни (почти винаги (както и сега) мнението ми съвпада с твоето!) Махни с ръка, това са глупави спорове, които не се случват за първи път в темата ни. Идват празници, нека сме по-добри и човечни и да успяваме да прощаваме един на друг!  Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace Peace
...

Нефертити, и аз мисля като Роси!  Hug



...

Моля, всички вас, които вече сте родители да ни подкрепите в усилията да се сдобием с дечица!

"На 15 декември 2008 година в София ще се проведе протестен митинг, организиран от сдружение "Зачатие". Призоваваме ви да се включите в него - с плакати и празни бебешки колички.
 Очакваме цялата ви помощ за организиране на този протест. Време е да излезем на светло!"
Повече информация има тук

Всичко това се случва заради това.Не може да се търпи такова безотговорно отношение! #Cussing out


Белла, не само че изпратих картичката до имейлите, но и разпространявам информацията сред близки и приятели! Стискам палци и се моля!  Praynig

# 231
  • София
  • Мнения: 5 795
Добър ден!  Simple Smile
Добре дошла на  air_iskra Hug Защо да е на финала - ние и като родим, живот и здраве, пак ще примеме нови мами и бебета  Wink  Hug
Elwing, на мене ми генерира следното Rosie-Posie Bolger  Joy Mr. Green определено се чувствам като Роси-Поси
Роднини сме значи - и моята фамилия по хобитски е Bolger  Mr. Green , но съм Petunia,  Crazy а по елфски - съм Elwing Númenessë. В началото мислех това да ми е ника, но реших, че много ще затруднявам хората  hahaha
TaniaR, не се притеснявай - моята кума си дочака датата на секциото, а хем беше с плацента превиа. Само си почивай повечко!  Hug Не помня питах ли те - секцио ли са ти казали и на теб?
И аз чакам вести от Даниелка  Praynig

# 232
  • Варна
  • Мнения: 858
Добро утро от мен и добре дошла на новарта мама   Hug
Ние днес имаме идване до София по късно следобяда и като гледам времето какво е гадно направо ме е яд..... #Cussing out
Даниелка пиши бре жена,какво стана с теб и с бебчо,не ни притеснявай...   Hug

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
Добре дошли на всички нови мами от мен. Ето ви да видите нашата снимката от календара в градината за 2009г.

# 234
  • Мнения: 222
slancetoo Голям симпатяга е!  Laughing

# 235
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!
Вчера излизахме с мъж ми на разходка и явно се изморих и подразних бебчо!Вечерта,като си легнахме започна борба с ритане и няма да ви обясня как се почувствах  newsm44 !
Сутринта ходихме и до доки за успокоение,май май бебока ще е доста поспалив,защото и доки неуспя да го събуди  Joy .Сърчицето му тупка ВИДЯХ  tooth ,на мързеланко!За обрива...  Tired ми пуснаха изследвания,самнява се доки да не е от котката,заради която изядох и навикване  Whistling ,защото все я гуша и я слагам на спалнята  Rolling Eyes !
След седмица,пак сме на преглед,а на 29 и 30 точно преди Нова Година за 2 дена в болницата ,заради болничните и искала да ме наблюдава!Офф дано вече всичко да е наред,че много страх и рев му дръпнах!
Благодаря ви за подкрепата!  newsm20 !

# 236
  • София
  • Мнения: 4
Добро утро и от мен, мили момичета!

И добре дошли на всички нови мами-мартенички Simple Smile

TaniaR, не се притеснявай - моята кума си дочака датата на секциото, а хем беше с плацента превиа. Само си почивай повечко!  Hug Не помня питах ли те - секцио ли са ти казали и на теб?
И аз чакам вести от Даниелка  Praynig
[/quote]

Ами на мен още в петия месец ми казаха, че трябва да е секцио и аз не го мисля повече, само от преглед на преглед карам доки да ми потвърждава, че не се е променила картинката - все още е девойка, и все още ми е ниска плацентата и ще е секцио - ама то това за мое затвърждение.

Исках да питам - някои мами сте споменали, че ще раждате секцио в ТК - насочили ли сте се към лекар вече, че аз още имам колебания между Майчин дом и Тина Киркова.... За МД ме притеснява единствено, че за планово секцио ги приемат мамите и в последствие им определеят датата - след като им направят изследванията и се произнесе комисия.... и то може да се окаже че си изкарал 2-3 седмици в болницата, като се сложи и раждането. И единствено това са ми съображенията против - малко изкуствено ми се струва. А за ТК знам, че може да се уговориш с лекар за дата и да те приемат на деня, а изследванията явно преди това са ги направили.... Ей такива мисли и чуденки ми се въртят в главата, дали има някой на моето дередж?

Докато пишех, ето че Даниелка е писала. Много се радвам, че всичко е наред  Hug Ама на, такива сме си от нищо си връзваме кахър. То нали затова народа е казал "Да не ти се случва това дето си го мисли майката"

Поздрави и усмивки в този мрачен ден от мен

# 237
  • София
  • Мнения: 4
Нещо не се справих с цитирането на Elwing  Sad Дано другия път успея....

# 238
  • Мнения: 222
Danielkka браво за хубавите новини  Hug   bouquet
Аз нали съм си малко клю-клю: януарки имат още едно бебче, вече са им четири. Живи и здрави!
При нас коя ли ще ни изненада първо  newsm78

# 239
  • Мнения: 48
Добро утро мами  Hug
Даниелка много се радвам че всичко е наред -и аз като тебе малко да има затишие и започвам да се притеснявам


Слънце голям симпатяга ти е синчето  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт