Dexter

  • 22 680
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 3 959
Че тя Рита си е достатъчно дразнеща и в първи, и във втори и в трети сезон, абсолютно невзрачна и неприятна женица, хич не ми се връзва с Декстър. Лайла беше друго нещо, въпреки че и тя беше психопатка някаква, като изключим последните епизоди с нея. Аз харесвам и актрисата, която я играеше, а също и начина, по който приключиха историята с нея набързо - да покажат, че Декстър не е създаден за връзка. Таз нещастница Рита е толкова обикновена, че няма накъде повече, никак не я харесвам. Simple Smile

# 61
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Всъщност си права,винаги е била досадна,но в четвърти сезон го играеше по-властна като че ли,искаше да има контрол върху Декстър,някак по-зла беше станала след като се ожениха,дори с Астър имаше една сцена в която се налагаше върху волята на детето.
Интересно е,че в предните сезони беше по-разбрана,по-добра,по-смотана ако щете...

Интересно ми е да гледам как от тази патка в първи сезон се превръща в красивата жена от четвърти сезон...и все пак не я харесвах!

# 62
  • Мнения: 322
Всъщност си права,винаги е била досадна,но в четвърти сезон го играеше по-властна като че ли,искаше да има контрол върху Декстър,някак по-зла беше станала след като се ожениха

Ахъм. И мен много започна да ме дразни в последния сезон, но все пак краят й във ваната ме потресе  Shocked Иначе няма съмнение, че Лайла rulezzz  Simple Smile

Малката Госпожица Мърморана, ти си абсолютен сериаломаниак  Mr. Green Помня те от темата кой какви сериали следи   bouquet

# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, има нещо такова. Всъщност проблема ми е не че гледам много неща, а че нищо не гледам всъщност, със седмици нито един епизод на нищо (освен Старгейт), и после се получават ей такива неща като сега, сто хиляди сериала и нищо не ми се гледа повече от другите, че да го почна... Simple Smile

# 64
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Лайла беше особен индивид,определено като я съпоставиш с Рита,втората стоеше някак сива,скучна и невзрачна!
Докато Лайла изглеждаше прекрасно,обличаше се секси,без грим беше красива,макар да беше пълна кукувица  Mr. Green

Малката Госпожица Мърморана,аз онзи ден те подведох,че е по Fox Crime върви началото на първия сезон,снощи установих,че всъщност са на предпоследна серия  Embarassed

# 65
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, няма проблем, аз точно това гледам в момента, в смисъл, след като свърши трети сезон на негово място почнаха пак първи, и аз пак го гледам. Simple Smile

Ами той и Декстър не е точно каквото бих нарекла нормален човек... Затова хич не ми харесва с Рита. Трябва му някоя, която да привлича вниманието му и да буди интереса му, а не Рита, която не е нищо от това. Simple Smile

# 66
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Декстър много добре обясни,защо е с Рита,всяка друга жена би била заплаха,би могла най-малко да се усъмни какви ги върши,Лайла успя да го разкрие за рекордно кратко време!

# 67
  • UK
  • Мнения: 3 959
Лайла го разкри, защото и тя е беше психо, аз помня какво обясни Декстър, но така Рита му беше жена само за да си кажат останалите "А, ето, има жена, деца, значи трябва да е нормален".

Дразни ме онзи, полицая, дето накрая го набедиха за касапина от залива, особено в първи сезон поведнието му е неестествено направо, никой не се нахвърля така срещу друг човек, дори да го подозира в нещо или нещо такова, като насъскано куче е, като го подуши и се хвърля с пяна на устата. Добре че го разкараха.

# 68
  • София
  • Мнения: 5 828
В книгата и той е психар, бил е в някакви спец части, извършвали тайни операции/убийства.

# 69
  • Мнения: 2 040
В книгата и той е психар, бил е в някакви спец части, извършвали тайни операции/убийства.

Те затова се надушиха взаимно кой-кой е  Wink На мен пък, Лайла не ми харесваше  Crossing Arms Мога да харесвам само по един психар на сериал и Декс ми изчерпа лимита  Laughing

# 70
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Мога да харесвам само по един психар на сериал и Декс ми изчерпа лимита  Laughing


Така си е!

# 71
  • Мнения: 2 093
тогава гледайте 4 сезон, тройния убиец ще ви скрие шапката, той беше ненадминат. Според мен летвата на шоуто доста се вдигна.
Рита не ме дразнеше, дори според мен е нормално тя да се дьржи по този начин, при условие че има три деца. По скоро е логично Декстер да се чувства добре с с обикновена жена, каквато беше Рита.

# 72
  • Мнения: 2 040
Аууу, снощи гледах 11 серия от последния сезон. Момента, в който Тринити намери Декстър в полицейското управление и му каза - Hello, Dexter Morgan - направо ме разби!
Не знам как ще издържа до довечера да изгледам последната. Знам, че Рита ще умре, а така не ми се иска.
А колко има да чакам до началото на 5 сезон, направо не ми се мисли  ooooh!

# 73
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Аууу, снощи гледах 11 серия от последния сезон. Момента, в който Тринити намери Декстър в полицейското управление и му каза - Hello, Dexter Morgan - направо ме разби!
Не знам как ще издържа до довечера да изгледам последната.
Къде го гледаш?

# 74
  • Мнения: 2 040
На компа със съпружеството под ръка. Мила семейна картинка  Laughing Свалила съм го преди месеци, ама докато и двамата намерим време да гледаме заедно..... Та затова толкова бавно вървим.

Общи условия

Активация на акаунт