Dexter

  • 22 704
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Ох,слава Богу!  Shocked
Не създавай такъв смут,че какъв сценарии ми изскочи в главата...  ooooh!

# 706
  • Мнения: 322
Казах ли ти  Mr. Green

# 707
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Абе друго си е сама да си признае!  Tired

# 708
  • Мнения: X
О! Мамака му!!! О!!!! Мамака му!!!! (знаех си че от толкоз гледане на Декстър няма как да не прихвана нещо, ама баш езика на Дебра ли  Mr. Green?)
 Изгледах я....още ми избива студена пот.......и тоя път телевизора беше на косъм.....а накрая ми се и плачеше....много хубава серия, много!!!! И как да не са по 12 епизода сезоните-то един Декстър-за кое по-напред? На работа ли да ходи, деца ли да гледа, любов ли да върти, хора ли да убива....? И какъв поглед избичи в последния кадър......Флюбена съм! Ако искате подробности-мога да напиша в бяло...

# 709
  • Мнения: 295
Трябва да даваме Декс за пример на мъжете си-как за 24ч върши толкова много неща Mr. Green

Ама за какво да ревем...явно Декстър няма да бъде убит-най-много да бастисат сестра му...или Лумен...

# 710
  • Мнения: 283
О! Мамака му!!! О!!!! Мамака му!!!! (знаех си че от толкоз гледане на Декстър няма как да не прихвана нещо, ама баш езика на Дебра ли  Mr. Green?)
 Изгледах я....още ми избива студена пот.......и тоя път телевизора беше на косъм.....а накрая ми се и плачеше....много хубава серия, много!!!! И как да не са по 12 епизода сезоните-то един Декстър-за кое по-напред? На работа ли да ходи, деца ли да гледа, любов ли да върти, хора ли да убива....? И какъв поглед избичи в последния кадър......Флюбена съм! Ако искате подробности-мога да напиша в бяло...
smile3521

# 711
  • Мнения: 3 736
Така. Изгледах и аз. Леко съм разочарована от работата на сценаристите, мощният ми и светъл интелект усеща обида  Mr. Green

И как да не са по 12 епизода сезоните-то един Декстър-за кое по-напред? На работа ли да ходи, деца ли да гледа, любов ли да върти, хора ли да убива....?

Това много ми хареса, пък и вярно си е  hahaha

# 712
  • Мнения: 295
Ами това е момичета,Джулия Стайлз им излиза скъпа Mr. Green
На мен ми допадна долу горе финала,все пак щеше много розово да стане,не стига,че няколко сезона беше розово...поне не е отчаян.
А когато Лумен искаше да му каже,си помислих ,че е бременна...

# 713
  • Мнения: 322
Със Сарки оплакваме края на романтиката  Cry Защо трябваше да си тръгва, защо?

# 714
  • Мнения: 3 736
Със Сарки оплакваме края на романтиката  Cry Защо трябваше да си тръгва, защо?

Ох, душици златни, сигурна бях, че сълзи редите, кат едър маргарит... (извинете, извинете)  Hug

# 715
  • Мнения: 322
Чувствам се някак... празна. Да, всичко свърши добре, нали? Никой важен не умря, Дебра не разбра, дори Куин отърва кожата (не знам това дали ме удовлетворява или не  Mr. Green) Но... Не трябваше тя да си тръгва  Sad

Последна редакция: пн, 13 дек 2010, 23:17 от Поля от слънчогледи

# 716
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Със Сарки оплакваме края на романтиката  Cry Защо трябваше да си тръгва, защо?

Ох, душици златни, сигурна бях, че сълзи редите, кат едър маргарит... (извинете, извинете)  Hug

Няма за какво да се извиняваш!
То така си беше,а ако бях сама смятай,че щЕха да са сополи,сълзи,драма...
Разочарована съм!
Той беше влюбен в нея,за първи път чувстваше!
Трепереше миличкия ми... Cry

В движение установих,че Куин реално нищо не може да направи срещу Декстър,дори е опасно да каже истината.
Иначе ми хареса,че си "оправиха" отношенията.

Сцената с Дебра беше кулминацията на сезона!
Велико го бяха направили!
Дори тогава ми се плачеше още повече!
Дебра заряза принципите си! Shocked

Като цяло сезона беше много силен,имаше си всичко,динамика,напрежение,лИбоФ...
Много силно се надявам да върнат Джулия в следващия сезон...
Хубавото е,че сценаристите се събират чак на пролет да пишат новия сценарии и дотогава може да разберат колко много фенове искат тая връзка да просъществува и да ни върнат Лумен обратно-наша си е,обичаме си я!  Crossing Arms


Много ще ми липсва сериала... Cry

Ся ш съ напия от мъка...

# 717
  • Мнения: 803
Ох.... изгледах го... ББ:

И на мен ми е мъчно, че Лумин си тръгна. Но ако се абстрахираме от емоциите, то това беше най-логичното нещо. На нея й трябваше пречистване, не мисля, че би могла да следва пътя на Декстър, или поне да върви до него, знаейки, че той няма да спре. Ако той спре, то това автоматично би значело край на сериала... И все пак, самият Декстър каза, че мисли само какво Лумин е допринесла в живота му, а не какво му е взела... Все пак тя му показа, че той е нещо много повече от чудовище, че в него няма само мрак, а има и чувства, светлина.
Все пак си мисля, че пътищата им пак ще се засекат...
Моментът с Дебра е може би най-силната сцена от всички сезони... поне за мен. Единствено може да се конкурира с моментът, когато Декстър намери Рита във ваната и Харисън целия в кръв на пода. Поне това са сцените, които аз лично ще помня от всички сезони досега.
За мен е много приятна изненада, че този сезон беше силен. Бях скептична първите 2-3 е
пизода, но после бързо-бързо си промених мнението и определено 5ти сезон ми се изкачи в класацията. А на моменти даже взимаше призовото първо място.

Беше ми много приятно във вашата компания, пак ще се съберем другата есен.  Hug

# 718
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Определено сцената с Дебра беше абсолютен връх!
Толкова емоции,толкова противоречия,толкова нарушени принципи,такива силни думи...страхотна,страхотна Дженифър Карпентър!!!

И аз вярвам,че Лумен ще се върне (или поне адски ми се иска),за да свърши 6-ти сезон по най-нааааааай романтичния начин!
Леле колко ми се иска един супер захаросан и клиширан финал на сериала! Heart Eyes


И при мен първите 2-3 серии бяха тегави,дори досадни...от време на време ни събуждаха,но като цяло разтегнаха ненужно смъртта на Рита.

# 719
  • Мнения: X
Ами на мен пък не ми се връзват нещата с Лумен-един вид-"мерси, че ми помогна да изтрепем гадините, айде чао".....еми бива ли такова безочие! Сега в другия сезон...нова жена ли да му търсят? Ами аман вече. Човека губи толкова ценно време в опознаване и доверяване с тези жени вместо да резне още един-двама и то като ще е за един сезон...айде няма нужда. . И сега....какво ще правя като няма Декстър?

Общи условия

Активация на акаунт