Декемврийска среща на РУСЕнски АПРИЛски коремчета 2009

  • 10 057
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 090
Здравейте  и от мен!

Ще се радвам и аз да се видим пак,както и с тези с които ще се видим за първи път Vili Shildarova и qnika надявам се Hug Heart Eyes.

Аз за раждането мисля да се обърна към д-р Светла Христова,тя изражда Сашко и сега ми се иска пак тя.Но хайде ще си говорим повече като се видим Grinning.

Най-вероятно ще съм с малкия особено ако е хубаво времето,а и мъжа ми започна нова работа и е почти постоянно в командировки,няма как да го оставя на него този път Rolling Eyes.Но ще дойда със сигурност,ако пък случайно е много кофти времето ще се примоля на някоя баба да го гледа 2 часа,не вярвам да ми откажат...

За мястото нямам претенции Wink,Аtlantica, ти с придружителче ли ще бъдеш Sunglasses?

Ани4ка,ще взема и аз някой слънчев ден да прескоча до това магазинче,въпреки че с толкова неща се сдобих последните няколко дни Blush,направо нямах спирка....и една приятелка ми даде сума ти дрешки от нейната дъщеричка(някои от които не е обличала изобщо),чудя се кой шкаф да освободя че нямам къде да прибирам вече... Embarassed

# 31
  • Мнения: 541
и аз нямам претенции за ден и час,нали съм си вкъщи Blush
може да говорим с яника срещата(ако изобщо може да дойде  fingerscrossed)да е някъде близо до тях за да не се разкарва.
а до магазинчето може всички да отидем Mr. Greenголяма картинка ще бъдем Joy

# 32
  • Мнения: 2 090
.............
а до магазинчето може всички да отидем Mr. Greenголяма картинка ще бъдем Joy

# 33
  • Мнения: 6
Здравейте момичета Heart Eyes
Защо не ми казахте че си пишете тук? Вили ми каза за срещата ,ще се радвам да ви видя най-накрая Hug стига да съм в състояние да изляза ( да нямам болки или да не съм в болница) ще се опитам да дойда Peace Изберете вие мястото милички.Аз живея до Чарлино и тук няма хубаво заведение.Аз ще дойда с такси където решите поне за половин час да се запознаем bye
За сега бебка е добре,много рита 24 часа в денонощието.Не ме оставя да спя по цяла нощ голяма бандитка е!!!
Лежа по цял ден,само ставам до тоалетната  и да хапна.Всичко ме боли вече ooooh!
За магазинчето до АГ-то аз пазарувам от там на детето от 7 години.Стоката е българска и на добри цени.Взех си две нощници за раждането по 9 лева.
Лек ден пак ще пиша  love001

# 34
  • Мнения: 2 090
qnika, Hug Hug Hug
Много ще се радвам да се видим най-накрая Grinning,то ще стане време да раждаме май докато успеем да се съберем всички Laughing.Но това няма значение,важно е бебчовците и бебките да са добре Heart Eyes,другото е на заден план Peace.
Нека се включат и другите момичета да видим каква ще я измислим.Стискам палци да си добре,бебката също да е спокойна и да успееш да дойдеш Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Доскоро !

# 35
  • Мнения: 6
И аз искам да ви видя amiiii и трябва да си разменим тел. и скайпа .Аз имам на Вили и на Деси callme

# 36
  • Мнения: 541
яника тъкмо днес си мислех че може да не знаеш за тази тема Blushизвинявай Blush
ако искате да оставим варианта който вили предложи-11h пикадили 24.01 събота но!!!мами с деца кажете дали ви е удобно там ако ще бъдете с децата,ако не предложете друго заведение  Hug

# 37
  • Мнения: 2 090
....11h пикадили 24.01 събота
Там съм(сме) Hug.
Нямам претенции никакви този път за мястото,защото има цяла седмица до тогава и още не знам дали ще съм сама или с придружител Grinning.Предния път нали заради децата исках на ''Париж'',пък накрая дойдох без малкия Embarassed.Ще издържа където и да сме(ако съм с него) Laughing.

# 38
  • Мнения: 343
Здравейте, то темичката нещо се раздвижи нещо. Много добре. Аз съм на линия за 24-ти от 11 часа и естествено ще бъда с малкия придружител.Без него накъде? Laughing

Този път ще взема фотоапарата, че се изложих предният път.  photo

Криси навърши днес 6г. и да ви почерпя виртуално.

# 39
  • Мнения: 2 090
atlantica,ами хайде да ти е жив и здрав рожденника!Много да слуша и вие него също!

                                     

За срещичката ни и аз ще взема фотото smile3509,за всеки случай Laughing

# 40
  • Мнения: 3
ЧУДЕСНО ето, че ще се съберем 24 януари в 11 на Пикадили ....... Аз имам едно дълго яке и най-вероятно ще съм с него ии един розов шал ще си сложа . Как ще ви позная освен по един открояващ се отличителен белег ... ???

Аз ще раждам при Бойчев предполагам, но това като се видим. Обмислям варианта да отида малко па рано за да намеря голяма маса .... горе долу колко ще се съберем?

Atlantica честит ти рожденник много да те радва и обича!

# 41
  • Мнения: 343
Благодаря ви момичета.
Ами за сега сме 5 + двама малки мъже

# 42
  • Мнения: 2 090
Обмислям варианта да отида малко па рано за да намеря голяма маса .... горе долу колко ще се съберем?
Ами аз така като гледам в най-добрия случай 7 човека с малките-ти,atlantica с Криси.Аничка,аз със СашкоЯника(дано успее да дойде Flowers Four Leaf Clover)
Вили,нашите отличителни белези ще кажа какви ще са по към края на седмицата,като видим какво е времето.

А,сега видях че atlantica ме е изпреварила Grinning

Последна редакция: нд, 18 яну 2009, 18:51 от *dessi*

# 43
  • Мнения: 6
СТРАХОТНИ СТЕ МАЦКИ!!!
САМО ДЕТО БЯХТЕ ЗАБРАВИЛИ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА ТАЗИ ТЕМИЧКА Heart Eyes
Ще направя всичко възможно да дойда,само да съм добре Praynigи камера ще взема HugМисля че всички ще ме познаете от снимката Grinning
АТЛАНТИКА,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МОМЧЕНЦЕТО!!!ДА ВИ НОСИ САМО РАДОСТ И ДА Е ДОБЪР БАТКО НА БЕБЧЕТО!!!

# 44
  • Мнения: 541
 Joy Joy Joy ние преди два дни си взехме фотоапарат и си казах че задължително ще го взема за да имаме снимки този път Mr. Greenдоста фотографи ще станем
atlantica да ти е жив и здрав,много да те слуша и радва!!!

Общи условия

Активация на акаунт