В Банкя или в Бургас Monny_77 ще е винаги една от нас!

  • 16 853
  • 288
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!   Nature Sunny

Имало ефект от моето подканяне, повече разписали се! Надявам се нещата на всички да се подредят както трябва и терзания да няма!

Хриси, не съм се услапа, но моя дивак от вчера ходи като го водя за една ръка и само мрънка за ходене и обикаляме апартамента, та време не ми оставя да седна!

# 241
  • Мнения: 3 506
Да попитам за каква организациа става въпрос?

Как каква, домашната  Laughing  Например кой какво прави сутрин, докато аз си свърша най-належащите задачи (за останалите ясно, че нощта е моя), кога излизаме на разходка и т.н. Малко да влезем в някакъв график...

Kiki29, какъв е проблемът, ако видиш, че не му се отразява добре, просто да го спреш? Все пак дечицата са различни, може пък да му хареса, да намери приятелчета и да се забавлява там. Щом си чула добри отзиви, не го мисли толкова отсега Hug Колко е сега таксата в "Дъга"?

# 242
  • Мнения: 2 530
Kiki29, какъв е проблемът, ако видиш, че не му се отразява добре, просто да го спреш? Все пак дечицата са различни, може пък да му хареса, да намери приятелчета и да се забавлява там. Щом си чула добри отзиви, не го мисли толкова отсега Hug Колко е сега таксата в "Дъга"?

Ако знам и аз защо съм толкова напрегната  Joy Сигурно като от всяко ново нещо - аз не обичам промените, даже е малко да се каже "не обичам"  Laughing Ще свикна предполагам...
Таксата е 200 евро на месец без транспорт, с транспорт - 260. В началото смятам аз да го карам и взимам...

# 243
  • Мнения: 4 210
Kiki, а това с храната ли е или без? Питам, защото има вероятност нашата градина от другата учебна година да стане занималня до обяд и да трябва да местя дъщеря си. Много ми е криво заради което, много си харесваме градината - и ние с мъжа ми, и детето...

За организация... направо не ми се говори. Времето вечно за нищо не ми стига, редовно си крада от съня и вечно има още какво да се свърши. Но аз и пътувам много от и до работа - по около 2 часа в едната посока. Както и да го смяташ, това са си 4 часа....

За жена - и аз продължавам да си търся. Както за гледане почасово, така и за помощ в домакинството - а най-добре - комбинация от двете.

# 244
  • Мнения: 2 530
Мисля, че е с храната, но не знам дали е и за плуването, английския, танците и каратето  Thinking Но така или иначе до няколко дни ще съм съвсем наясно  и пак ще пиша Simple Smile

# 245
  • Мнения: 3 506
Мартеа, стига бе, нали беше пълна градината и всичко беше наред, защо така... все си мисля, че не са много хората, които ги устройва до обяд само... Много гадно, спомням си колко беше доволна  Confused

Kiki29, изненадваш ме с тази такса, винаги съм си мислела, че е доста по-скъпо от "Фоти".

# 246
  • Мнения: 290
И така да си кажа какво сготвих днес-за обяд панирани чушки и пържени кюфтенца,а за вечеря телешки кебап и картофено пюренце.Вие какво си сготвихте-давайте идеи за утрешното ми готвене.

# 247
  • Мнения: 199
Хайде и аз да се включа! Laughing
Първо за новото име-поздравления!!!Много ми харесва!
Аз бях без компютър и телефон-мойто момиче ме "зарадва"като ги поля с мляко с какао....Бях в криза Shocked,но мъжа ми оправи нещата...
Миа,да ти е жива и здрава дъщеричката!!!
Мони,утре най-накрая утре ще ти званна!  Embarassed Heart EyesДано сте добре с децата! Hug
Кики,аз лично ужасно много обичах да ходя на детска градина!Всички сме различни-дай боже да му хареса!!!Ако попадне и на добри учителки определено ще му се отрази добре!
Не знам как се справяте момичета с по 2 деца в това лошо време и със стоенето вкащи...... Rolling EyesАз понякога полудявам с едно ...JoyЗа готвенето-нямам много свежи идеи напоследък Thinking
Хриси,Брит,вие как сте?
Някой знае ли има ли работеща детска кухня тук?Някой беше писал по-рано за това,но не го откривам.
Къде изчезна Галюшка?!

# 248
  • Мнения: 3 506
Avgusta21, ако има детска кухня тук, трябва да е към яслата (мисля, че ми се е мяркало подобно съобщение някъде във вестник Банкя, ама отдавна беше).
За готвенето... не питайте... Аз по принцип не си падам, а сега като и времето е кът, съвсем. Снощи, противно на всичките ми възгледи за здравословно хранене, нахраних домочадието с бъркани яйца с праз лук и кренвирши  Sick Днес се надявам да се класирам с нещо по-човешко.

Хм, ето намерих за детската кухня съобщението:

Цитат
ДЕТСКА КУХНЯ
27.11.2008
Откриване на детска кухня в гр. Банкя

На един от най-големите християнски празници - Деня на християнското семейство и християнската младеж /21.11.2008г./ в Детската ясла на гр. Банкя бе открит раздавателен пункт за детска храна. Тази детска кухня е филиал на Комплекса за детско хранене ”Западен парк” и част от Комплекса за детско хранене с банка за майчина кърма”.
Помещението, което ще се ползва беше основно ремонтирано от СО-Район „Банкя”, а тази придобивка за банчани е поредното изпълнено предизборно обещание на Кмета. На самото откриване господин Марков каза, че обещанията към децата и техните родители трябва да се изпълняват. Наистина, новата детска кухня е не само поредното доказателство за изпълнено обещание, но и свидетелства за бързото и адекватно откликване на нуждите на родителите от страна на ръководството на Район ”Банкя”. Към  големия интерес и  желанието на родителите ръководството на общината подходи отговорно и от 01.12.2008г. в Банкя отваря врати детска кухня за навършилите 10-месечна възраст. Това е голямо улеснение за родителите и доказателсто, че грижата за децата е основен приоритет нa СО – Район „Банкя”.

Част от частните кухни също доставят до тук.

# 249
  • Мнения: 3 576
Здравейте Simple Smile
Скоро не съм се включвала, но нещо много съм се разработила и все не ми остава време  Rolling Eyes

Това за детската кухня е страхотна новина, аз преди години ходих всеки ден до Люлин да взимам.

Кики,
сигурна съм че Емчо бързо ще свикне, той е много контактен и ще му хареса да е сред децата.
Не притеснявай  Hug

# 250
  • Мнения: 2 376
Днес Мадам Точица става на 5 месеца и по този повод черпим виртуално:


На мама момичето е взело да стърчи. Стърчи от стола за кола, от кошарката, от дивана Simple Smile
освен това успява да изглежда набузена въпреки, че е по-скоро дълга отколкото дебела  hahaha

# 251
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН/макар и със закъснение/НА МАЛКАТА ЕВИ!ДА ВИ РАСТЕ ЖИВА,ЗДРАВА,УМНА КРАСИВА И ДОБРА!ДА ИМА ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!МНОГО ИГРИ И УСМИВКИ!

ЧЕСТИТА ПЕТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛКАТА ТОЧИЦА!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!

за готвенето:Тази седмица моя мъж се изявява в кухнята.Вчера готвихме пак флейки с пържени картофки.А тази вечер ще готви пържолки с маги малки тайни и пак пържени картофи/такива ядем в промишлени количества/То си ни и личи де LaughingНо мен ме заинтригува телешкия кебап на Хриси.Хриси,пусни рецептата моля те. Praynig
за детската кухня:В яслата записват желаещите за кухня./поне така беше преди месец/
Моля ви някоя от вас ако знае дали има магазин за разлини видове бомбони/не шоколадови/да ми пише.Спешно ми е.Може да е облечен бадем в глазура.

# 252
  • Мнения: 290
МИА,Да Ви е жива и здрава Ева,много да Ви радва,да порастне умна и красива и да слуша Мама и Тати.Пожелавам и да има най-прекрасното и весело детство изпълнено само с усмивки.
Извини ме,че закъснях с поздрава,но вчера бях адски зле-неможах цял следобяд да стана от леглото,незнам какво ми беше станало,но се чувствах като парцал.
Честита Месечинка на Точица!Изпращаме и много целувки и прегръдки!
Мони,утре ще ти пусна рецептата,че диванетата не ми дават да седя пред компютъра.
За детската кухня-има и е в сградата ня Яслата!
Лека вечер на всички!

# 253
  • София
  • Мнения: 1 185
МИА, извинявай за отнесения ми мозък! Да ти е жива и здрава куклата, много да ви радва и да я слушате!
 

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 50
Здравейте!
Честита Нова Година! Здраве, любов и пари. И много спокойствие.

Ние сме си вкъщи. Но таткото ни е вкъщи и нямам почти никакво време за компютъра.

За детската кухня - записах Алек и сега от януари му я взимам. Яде почти всичко и аз съм доволна. Намира се в сградата на Детската ясла. Ако някой иска може да питам в петък (че утре ще я пропусна) дали записват още деца.
Искат бележка от личния лекар, копие от акта за раждане и ...май това беше. В понеделник - 26.01. ще продават купони за февруари, така че който го интересува може да отиде там в 12ч., за да говори с жената от Кухнята-майка.

А  какво стана със Софи?  newsm78
Мони, чакаме много морски новини.  Hug

Миа, честита рожденичка! Да жива и здрава и много разумна.   bouquet
Честита месечинка и на Точица! Здрава, папкаща и спинкаща!   bouquet
Честито на всички, които са имали поводи и съм ги пропуснала!!!  bouquet Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт