В Банкя или в Бургас Monny_77 ще е винаги една от нас!

  • 16 851
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 363
добавих Митко и Йоана в списъка с рождените ни дни, но daniabc не е написала своя рожден ден!  Naughty
а с добавянето на daniabc като мама на Митко и Йоана не се справих  Rolling Eyes

daniabc,   bouquet да ви е жив и здрав Митето!   bouquet

# 76
  • София
  • Мнения: 1 185
Ох, момичета не мога да мълча повече, ще гръмна!!!  Crazy

baloni Monny_77, е родила своята малка принцеса! baloni


Снощи към 00:30ч получих смс от нея, че е родила, малката е с манекенските мерки: 3.200кг, 49см! Пише, че са добре!Исках разрешение да напиша тук за голямата радост, но не ми върна отговор (предполагам малкото съкровище е с нея Simple Smile)! Мария, миличка, надявам се да не се разсърдиш!  Hug

Пожелавам само радостни мигове на мама Мони!

# 77
  • Мнения: 363
ЧЕСТИТА ДА Й Е НА МОНИ МАЛКАТА ПРИНЦЕСА

 smile3525 smile3525 smile3525

# 78
  • Мнения: 2 376
УРАААААААА, ИМАМЕ СИ БЕБЕ  newsm44

Мони, честито!!!! Да е жива и здрава малката принцеса и да расте щастливо и усмихнато дете!!!

# 79
  • Мнения: 363
ОРО, ГОСКЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! ИМАМЕ СИ БЕБЕЕЕЕЕЕЕЕ!

# 80
  • София
  • Мнения: 1 185
Добро утро!

# 81
  • Мнения: 363
добро да бъде!

вижте ква табличка за времето си имамееееееееееееееееееее

Последна редакция: ср, 17 дек 2008, 09:30 от софи1914

# 82
  • София
  • Мнения: 1 185
добро да бъде!

вижте ква табличка за времето си имамееееееееееееееееееее

Софи, страхотна е  Hug!

Какво се случва с Хриси? Бързичко, който има телефона и да я притесни и да пише!

# 83
  • Мнения: 363
Какво се случва с Хриси? Бързичко, който има телефона и да я притесни и да пише![/color]

лелее, ква е лоша и как командори!  ooooh! ooooh! ooooh!
цъцъцъцъцъцъ
готова свекърва е  Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 363
току-що се чух с хриси. изписали ги от болницата. продължават лечението в къщи. праща ви поздрави!

# 85
  • София
  • Мнения: 1 185
Какво се случва с Хриси? Бързичко, който има телефона и да я притесни и да пише![/color]

лелее, ква е лоша и как командори!  ooooh! ooooh! ooooh!
цъцъцъцъцъцъ
готова свекърва е  Joy Joy Joy

  Joy

# 86
  • Мнения: 363

който не е виждал лилиту, ето я в целия й блясък  Joy

# 87
  • Мнения: 290
ееееееееееехоо ето ме и мен-У дома съм си вече!Иво е по-добре,по нататък ще ви обяснявам с подробности,че сега не ми се пише-Още съм много бясна.
Много Ви благодаря за подкрепата!Мони ми предаваше какво се случва в темата ,докато не роди-сега са добре с малката принцеса-радват се една на друга.
Пожелавам Ви приятна вечер,аз отивам да си нагушкам голямото дете!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 223
Честита принцеса на Monny_77, да ви е жива, здрава, умна и разумна ...


добавих Митко и Йоана в списъка с рождените ни дни, но daniabc не е написала своя рожден ден!  Naughty
а с добавянето на daniabc като мама на Митко и Йоана не се справих  Rolling Eyes

daniabc,   bouquet да ви е жив и здрав Митето!   bouquet

Благодаря ти,  съвсем забравих за моите данни  Embarassed, родена съм на 27.11.1975 г.

ПП. Да ви питам, кои са доставчиците на интернет за града /без БТК/ и доволни ли сте? Предлагат ли отпична мрежа?

# 89
  • Мнения: 2 376
аз съм на БТК, връзката е ок и филмите от български сървъри се теглят поносимо, имат си кадърен съпорт по телефона (в никакъв случай да не ви идват в къщата-пращат боклуци) , инсталваш  си сама рутера и т.н.

предният собственик ни предупреди, че от кабелната , ако дойдат вкъщи цяла банкя знае какво имате, затова не съм търсила ЛАН, не че имаме нещо ценно, но мисълта да ми обсъждат интериора ми е противна.

Общи условия

Активация на акаунт