издайнически знаци които показват еднократната изневяра

  • 21 989
  • 156
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 3 953
А пък и това с накисването ако го направи6 без да разбере - те признавам агентката  Joy
Може, бе ако си вземат вана заедно, изплуват ли спукана му е работата  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 432
Майтап, майтап ,ама аз наистина не разбирам защо се вкарваш в такива филми? От колко години сте женени, давал ли ти е поводи дръг път за съмнение? Или просто чете6 ДиС прекалено много? Mr. Green

# 77
  • Мнения: 4 965
Аз пък не разбрах къде е проблема, щом става въпрос за нещо еднократно...
Мииии, човещинка. Еднократно, многократно, всеки има нужда да изпусне понякога парата. Щом после се е прибрал при теб, всичко е ОК...
Важното е да ползва презерватив и да не разбираш какво е станало и най-важното - никакво хлътване встрани от къщи. Всичко друго е в рамките на нормалното...

# 78
  • Мнения: 3 453
Аз пък не мога да разбера защо въобще искаш да разбереш нещо  newsm78 Искаш да го хванеш, за да реагираш адекватно на неговото "обичам те"  Laughing Ама защо сама си създаваш главоболия, бре жена. То, който търси- намира. Я си гледай кефа и хич не се замисляй. Егати, той три дена ще купонясва, ти три дена ще мислиш дали ти изневерява и как да го хванеш  Laughing


  А такаааа Joy еееее винаги има интересни теми тук..чудя се как им идват на акъла на авторите.


 Гледай си живота и не се тормози с такива мисли.Ако се наложи да се покриваш ти за нещо, пусни си тема ще измислим нещо Wink

# 79
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 280
а бе май ще ви послушам - и няма да си го слагам присърце - то не ставаше въпрос дали ще го мисля 3 дена - щото няма как да стане- имам си по-важни неща- въпросът беше да си имам доказателства - за да си ги ползвам когато трябва - например ако аз сгафя нещо Mr. Green


Сладур, щом си написала горното значи, че никак не си глупава.

Прочети какво ти е казал Лабрадор - брой го винаги виновен.
Ако е кривнал - няма да остане скрито.
Усещам те, че си нащрек!  newsm48

# 80
  • Мнения: 1 047
А пък и това с накисването ако го направи6 без да разбере - те признавам агентката  Joy
Може, бе ако си вземат вана заедно, изплуват ли спукана му е работата  Mr. Green
Не си играйте с огъня, ей.
Казано е леген, не вана.
Ако са празни и изплуват във ваната, може така да се завърти тялото му, че главата му да се падне под водата и да се удави.
И водата трябва да е хладка май. Така ли беше?

# 81
  • Мнения: 2 388
И водата трябва да е хладка май. Така ли беше?

Аз в студена ги потапям. Така знам от незапомнени времена. Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 517
Отдавна не бях чела такова полезно четиво Joy

# 83
  • Мнения: 487
А пък и това с накисването ако го направи6 без да разбере - те признавам агентката  Joy
Може, бе ако си вземат вана заедно, изплуват ли спукана му е работата  Mr. Green
Не си играйте с огъня, ей.
Казано е леген, не вана.
Ако са празни и изплуват във ваната, може така да се завърти тялото му, че главата му да се падне под водата и да се удави.
И водата трябва да е хладка май. Така ли беше?

 Grinning Grinning Grinning

# 84
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
И водата трябва да е хладка май. Така ли беше?

Аз в студена ги потапям. Така знам от незапомнени времена. Mr. Green
Верно си е полезно четиво! Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha

# 85
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
оказва се че можело с помирисване, ама резултата нещо ...
http://www.rol.ru/news/med/news/08/12/19_003.htm

# 86
  • Мнения: 248
а бе май ще ви послушам - и няма да си го слагам присърце - то не ставаше въпрос дали ще го мисля 3 дена - щото няма как да стане- имам си по-важни неща- въпросът беше да си имам доказателства - за да си ги ползвам когато трябва - например ако аз сгафя нещо Mr. Green


e*аси византийските отношения

# 87
  • Мнения: 2 309
оказва се че можело с помирисване, ама резултата нещо ...
http://www.rol.ru/news/med/news/08/12/19_003.htm
Е,кво сега...прибира се мъжа на живота ми,строявам го до вратата,събувам го и започвам да му мириша к**а!
Ай молА ти съ,да си ги нямаме тия...
Аз си държа на моята теза!
Липсата на следи е една ГОЛЯМА СЛЕДА Wink

# 88
  • Мнения: 126
Най-големият знак е липсващият такъв! Peace

# 89
А ще се замислите ли за чужди косми, но не по дрехите.... а по ЧОРАПИТЕ newsm78

Общи условия

Активация на акаунт