МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 20 456
  • 314
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 641
веси ако питаш мен не си в началото а отиваш към средата  Grinning аз съм баш там с 2 броя  Heart Eyes

момичета никоя ли незнае къде мога да видя репортажа за семейството на помилвана ?

честит ИМ на днешните именници !

и да допълня, като видях какви вкусотии са направили мамите от готварския форум направо  eat догодина съм си обещала, че и аз ще запретна ръкави, хем децата ще са по големи и ще мога да сготвя, а не да ги дондуря, хем и маса ще имаме дотогава  Grinning

лека нощ от мен  Hug

# 241
  • Мнения: 293
и аз не можах да гледам Помилвана..... #Cussing out то и за репортажа който даваха с нас не можах да гледам-обаждат се познати и викат"гледахме ви по ТВ2"та..... ама снощи го гледахме на запис-абе сладури сме си  Joy и скромни.
при нас празника мина супер-бяхме си само ние- петимата. за малко да се съберем с Радето ама... не.тази година децата имаха подаръци- даже два.видях едни много хубави чаши с надпис" ти си специален дар от Бог" и реших да взема на четеримата по една от мен-мисля че го оцениха  newsm78 . а иначе взехме на Митко часовник,че отдавна мрънкаше, на Габи -часовник,щото ми хареса , а на Мария-Йоана-часовник,щото не знаех какво друго да и взема-тя най-много се зарадва,защото нейния има на циферблата мишка със сиренце-най-обикновен детски часовник.но радоста беше за мен да ги видя всички щастливи- оправянето преди и след празника пак за мен ......та това е. имахме си едно приятелче на децата на гости два дена, а сега Митко отиде на гости за тази вечер и нещо взех да се обърквам къде са и колко са ми децата   newsm62.за сега това от мен
да не забравя-  честит рожден ден на всички рожденници    newsm59  bigdance2живи и здрави

# 242
  • София
  • Мнения: 1 677
Каишке,умори ме от смях с тези часовници  rotfImbo А за чашите идеята е страхотна.

Маги,честит ви рожденник,с малко закъснение  Embarassed и честита годишнина от сватбата!Все така да се обичате и да се разбирате,да сте здрави и щастливи с пълната къща!  cheers smile3501

Eто линк към репортажа с Помилвана  http://www.btv.bg/videos/search_videos.pcgi Не е точно от тази емисия,но вие ще си го намерите.Новините от 25.12. в 19.00ч. В лявата страна на страницата пише видеоемисии,там цъкате на актуални новини и ви се отваря списък.Откривате датата и часа и гледате.  Wink

# 243
  • Мнения: 11 607
Пигинко, скъпа приятелко, честит рожден ден! Да бъдеш здрава, и да продължаваш все така - усмихната, ведра, работлива, неуморна, любяща и неотразима за своите крехки 18г.! Хубав празник!

# 244
  • Мнения: 1 069
ПИГИИИИИ, жива и здрава, много щастлива бъди!

# 245
  • Варна
  • Мнения: 1 040

Тайфата ни те поздравява - здраве и любов ти пожелава! Нека винаги си в настроение и да правиш всичко с вдъхновение!  ЧРД Пиги!

# 246
  • Мнения: 88
newsm59 ЧРД! Пиги, бъди толкова обичана, колкото имаш нужда, за да разцъфтят мечтите ти.  Tada Gift  Gift Gift

# 247
  • Мнения: 1 818
Честит рожден ден,миличка Пиги !  Прегръщам те !

# 248
  • Мнения: 2 641
помилвана супер семейство имаш  Peace видях как е с 4 деца и да ви кажа докато съм още щастлива, че мъжа ми започна за възприема идеята за още едно дете като нещо нормално. но и аз му промивам  мозъка с вас  Grinning показвам му всеки ден ваши постинги или снимки и след година труда ми започва да жъне успехи  Grinning за мен няма значение дали аз ще родя още едно дете или ще го вземем като приемно семейство. даже си мисля, че най ми се ще да вземем по голямо дете просто за да му дадем шанс в живота. искам детето да е наясно с ситуацията и само да пожелае да е с нас. но какъвто и вариант да стане важно е да искаме и двамата още едно дете. ние сме 3 деца, баща ми също са били 3, но в семейството намъжа ми са все с две или 1 и някакси идеята за повече от 2 му беше много чужда. явно някакси се налага двудетния модел в съзнанието на хората.

пиги ЧРД, да си все така чаровна!

ЧРД и на другите мами и дечица които пропускам тези дни, но чета между редовете.

# 249
  • София
  • Мнения: 1 677
ЧРД,Пиги! Да си все така усмихната и да те обича голямото ти семейство,както и досега!



# 250
  • Мнения: 1 744
Пиги, честит празник! Да си жива и здрава и все така щастлива и жизнерадостна! Hug

Ние вкъщи всички сме болнави - сополи , кашлица, миналата седмица Юли беше с температура, сега Ицо. Така че празниците ни ще бъдат у дома, да се лекуваме. Ама вече не съжалявам, тъкмо ще спестим някой лев. Wink

Днес цял ден бяхме с кръстниците на малките и техните дечица. Много весело си прекарваме като се съберем с тях. Сега пък отивам на купон с близнашките майки от форума. Въобще откакто мъж ми каза, че трябвало да изчакаме децата да порастнат и тогава да почнем да излизаме по-често и да се забавляваме, ми се прииска още повече, и тия дни съм като отвързана. Нали казват, че забранения плод е най-вкусен, та и аз така. Crazy

# 251
  • Мнения: 1 410
Пиги,Пиги,миличка - бъди винаги така обичана съпруга и мама!

# 252
  • Мнения: 38
Здравейте мили и сладки мами  bouquet

Маги,Kaishka, Anaise, Пиги и другите благодаря ви за поздравите. Hug

Маги ние имаме преглед при  доктора на 31 декември със всичките си иследвания кардиограми и ултрасони
От там на татък докторът ще даде направление за операцията ни.
На нас остава избора да си намерим добър доктор и болница.
Обаче с моя взехме да спорим за сливиците:
Той вика да ги махнем че доктора казал че са големи за възраста му.
Аз викам не- той не боледува често от сливици и не зная да ги маха ме ли или не newsm78

Честит ти рожденик и на теб newsm59 bdbaloni
Честита годишнина от сватбата.
 lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss lovekiss

**************

Пиги
ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕН ДЕН
 nbirthday newsm38 nbirthday

*************
Anaise
с бебето на брат ти ме върна във спомени преди 18 години
и с разказите си май разбирам че почти нищо не се е променило,
Но това ще го напиша след празниците да не развалям настроения.

***************
Поздрави и целувки на всички newsm51

# 253
  • Мнения: 293
ПИГИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН-МНООООГО МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ДА СИ.
при приятели на рожден ден се ходи с подарък -ето и моя   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=323429   

Помилвана много сте сладки .децата са много спокойни и открити-явно са го видели от някъде/ от къде ли може да е/ newsm78
Арабиан Ясмин -не се притеснявай-всичко ще мине бързо и дано намерите лекар ,който си върши съвестно работата.
ето ни и нас в ТВ2   http://www.tv2.bg/shows/50/videos/archive/62?page=1#video-780     Embarassed
от мен лека нощ и до скоро  Hug















Последна редакция: пн, 29 дек 2008, 12:21 от kaishka

# 254
  • Мнения: 1 410
Добро утро ,милички!

Вижте какъв сайт намерих - podariavam.com.Идеята за него не е лоша!

В тази връзка искам да кажа,че имам две помпи за кърма на Чико - едната е като тип-спринцовка ,а другата е от тези с дръжката.Не са използвани - само изварявани два пъти.Ако познавате някоя нуждаеща се мама - подарявам ги.

Общи условия

Активация на акаунт