първата чаша на бебето

  • 9 323
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 596
За бебето чаша не съм ползвала. Бебетата са с биберон. Моят не прие тези с накрайник, а и те наистина са супер неудобни и непрактични (според мен). Иначе - никаква специална  Simple Smile



Блонди,директо премина от биберон на чаша ли?
На колко години беше детето тогава(ако не е тайна Heart Eyes)?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Взех на нук с мек накрайник,но още нямам наблюдения.

И нашата е такава, но не ми харесва само това, че течността се разлива като се обърне надолу шишето.

# 17
  • Временно
  • Мнения: 788
На Nuby със силиконов накрайник. 
И аз взех такава,но до момента няма проявен интерс към нея.

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
На Авент от 9-я месец

# 19
  • Мнения: 498
Ползвах на Чико и Авент с Кирил,Ана все още не може да пие от чаша

# 20
  • Мнения: 3 034
ето тази на Рlaytex с твърд гумиран накрайник.

# 21
  • Хасково
  • Мнения: 995
Моята малка дъщеря отказва да пие от тези накрайници имаме на Авент мек накрайник.
Тя отказва да пие течности /сок, чай, вода/ с изключение на млякото вечер и от биберон.
Даваме всички видове течности с лъжица има желание да пие и от обикновена чаша, но нали се сещате къде отива всичко!
Сламките и тях не ги зачитаме!
Търся дали не се предлага някакъв вид чаша с нещо  като капак с дупки с от които де се пие. Ако някой е виждал нещо подобно да сподели моля!

Това кое ще хареса на детето си е много индивидуално с както нямахме никакви грижи пиеше и от накрайник на Авент и от сламка от обикновена чаша се научи да пие около 2 години сама.

# 22
  • Мнения: 542
на камера 4 в 1 ена 5 лева,nuby със силиконов накрайник не разливаща-цена 7 лева

# 23
  • Мнения: 222
Първата чашка, коята използвахме беше на Бебе Комфорт, с твърдия накрайник. Много съм доволна. Още от 8 месечна възраст детето ми пие от нея.

# 24
  • Мнения: 2 622
Първо взех само мек накрайник на Авент и го сложих да шишето.Добре се прие,но бързо мухляса,смених го с друг и той мухляса.Отказах се от този вариант,защото 5,60 лв.всеки месец само за накрайник-не,скъпо ми идва!Взех чаша на Нуби със силиконов накрайник-прегриза я,после  взех със твърд накрайник,пак на Нуби-нея пък не я хареса.Накрая взех магическата чаша на Авент със твърд накрайник и това беше точно попадение.Не се вмириса,не мухляса,и до ден днешен в къщи пие вода само от тази чаша.Цените не ги помня със точност,но Авент-а бяха най-скъпи.

# 25
  • Мнения: 1 473
От 6 месец давам от време на време да пие от чаша на Nuby със силиконов накрайник. Много му харесва да пие от нея.

# 26
  • Мнения: 18
Моят баща ми докара на NУК  с мек накрайник,виждам че в Б-я е около12лв, а моят син е на 6 месеца и бавно и славно ще се научим надявам се Laughing

# 27
  • Мнения: 1 372

Ползвам такава "чаша-биберон" , така и казвам аз. Купих я за 5.90 лв от детски магазин, но като цяло цената варира от 5.50 лв. до около 6.80 лв.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Купих чаша на 7-8 месеца с твърд накрайник. Спрях да я давам, тъй като се заливаше много с нея и я ползваше само за игра. Е сега пак играе, но с друга. Тази обаче не тече. На Нуби с мек накрайник - 11лв. Доволна съм  Peace

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И двете ми дъщери минаха през Авентските чаши. На малката й бяха подарили една на Нуби, но нещо не се справи с нея и й взех изпитаното. От около 4 месечна е с тази

Общи условия

Активация на акаунт