Кой , къде ще празнува Нова Година 2009г.?

  • 8 951
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 3 215
С риск да изцепя никаква феноменална глупост ...  Mr. Green
Мислите ли че ще има тази година ласт минитс?
 Rolling Eyes

За предишните такова нещо не видях - но сега ... гледам в алфатур още текат записвания, а за 2008ма нямаше места от ноември.

Напълно резонен е въпросът ти според мен. Не се учудвам,че тази година напливът е по-малък - това с кризата не е майтап.Но все още не е късно да се появят и ласт минит оферти.Само трябва да се следи и човек да е гъвкав  Peace

# 17
  • Мнения: 2 241
С риск да изцепя никаква феноменална глупост ...  Mr. Green
Мислите ли че ще има тази година ласт минитс?
 Rolling Eyes

За предишните такова нещо не видях - но сега ... гледам в алфатур още текат записвания, а за 2008ма нямаше места от ноември.


Гледах, че в сайта на Бохемия има няколко предложения Last minute.  newsm78 но не обърнах голямо внимание.
Иначе ние ще ходим в Прага за 6 дни  Grinning

# 18
  • Мнения: 4 150
Ета,
Цитат
Австрия, Кернтен, на езерото Wörthersee
Завиждам ви.Това ми е любимото място от години.Ако имаШ нужда от някакво инфо,пиШи ми на лични. Peace
Таzи година сме си в кьЩи,zа сьжаление...

# 19
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Ние сме в Трявна.

# 20
  • Мнения: 3 695
в София със страхотна компания  Laughing

# 21
  • Мнения: 4 936
За мен дали съм у дома или някъде на вила е все едно - хапка, пийка, и сън. Струва си ски курорт или СПА център, където има и какво друго да правиш. освен добро хапване и пийване, но цените в ски курортите... тези са за разстрел. Идеш ли от 3-до 7ми януари ще си на 1/10 от новогодишната цена

# 22
  • Мнения: 746
Ета,
Цитат
Австрия, Кернтен, на езерото Wörthersee
Завиждам ви.Това ми е любимото място от години.Ако имаШ нужда от някакво инфо,пиШи ми на лични. Peace
Таzи година сме си в кьЩи,zа сьжаление...

а това сами ли си го организирате или чрез фирма?

# 23
  • Мнения: 2 768
Кристиян, би било чудесно, да се видим! "в къщи" не е много далеч от Велден, прескочете да пием по едно българско вино  Wink


Шанс, нощувките купихме чрез TUI. Иначе ще пътуваме с коли.
Опитахме и сами да го организираме, но от август повечето хотели за НГ бяха фул.

# 24
  • Мнения: 327
И ние от много питане тук,там накрая с приятели на заведение
Имах ме желание за Дубай,но неможем да се поберем в срока за визите Cry

# 25
  • Мнения: 746
Кристиян, би било чудесно, да се видим! "в къщи" не е много далеч от Велден, прескочете да пием по едно българско вино  Wink


Шанс, нощувките купихме чрез TUI. Иначе ще пътуваме с коли.
Опитахме и сами да го организираме, но от август повечето хотели за НГ бяха фул.


благодаря! Simple Smile

# 26
  • Мнения: 214
Здравейте! Да се  похваля  и  аз.Ще  си спретнем  едно пътуване  до Германия с спиране  във Виена. Смятаме  да  посетим и  най- големият в Европа  Коледен базар в Нюрнберг. Очаквам го  с нетърпение! Весели  прадници  на  всички.

# 27
  • Мнения: 1 937
Седмица в Доломитите (италианската част).

# 28
  • София
  • Мнения: 1 402
Върл противник съм на всякакви изсилвания за празниците. Ще сме двамата с любимия човек и кучето в апартамента ни в Гърция - тишина и спокойствие, разходки по безлюдния плаж, събиране на мидички и прочие романтика.
и ние така - не обичаме цялата олелия около нова година и винаги празнуваме в много тесен кръг, ще сме си в нашата бърлога в софия по домашно-му:)
Приятно изкарване на всички - където и да сте и благословена Нова Година! Praynig
много хубаво пожелание - да ти се връща!:)

# 29
  • Мнения: 3 215
Дао,благодаря ти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт