Рицарки на Бялото кантарче 12.12.2008 - ...

  • 15 942
  • 426
  •   1
Отговори
# 15
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Та въпроса ми е вие колко килограма сваляте от тази диета?


Здравей и добре дошла Hug

Ние не сме на определена диета. В началото на темата освен думите за мотивация и подкрепа има и няколко съвета за рационално  и здравословно хранене.
От нас има , които са били или все още са на Дюкан, има и такива, които са били или са на НВД, на Скарсдейл, а напоследък и на "Саут бийч"  bowuu...... понякога отвътре ни идва да постим, да сме на житни или водни дни ......, понякога поглеждаме и към мъдростта на Изтока с комплекси от мудри или цигун......

.....Тука  се събираме, понякога  да си кажем какво ни тежи на душата, понякога  да се забавляваме, да се подкрепяме в битката с килограмите. А ефекта от това е, че ни олеква и не търсим заместители на добрата дума в шкафа със сладкочите. И е толкова приятно да знееш че имаш съмишленици,  с които можеш да си коментираш спадовете и върховете  в нелекия път на отслабването, за което не съм се сещала скоро да ви благодаря на всички.

Момичета, благодаря, че ви има  Hug

# 16
  • Мнения: 13 769
Криете се от мен, а Crossing Arms

Честит рожденик на Танчето  bouquet Да ти е жив и здрав, грижовен и любящ!

За всички Hug

# 17
  • Мнения: 2 492
Лу моите съболезнования !
А това за погребенията на село ... спокойно , не е така само на село . ooooh!
Този обичай има и своят смисъл според една книга , която четох наскоро .
Хората улисани в посрещане на гости , чистене , приготвяне някак си да отложат скръбта си .
Аз лично съм потресена от това да се смее , да се яде и пие - ужасно ми е - но какво да се прави има и такива елементарни хора .

Сега не е момента да ти обяснявам колко цялата нагласа на човек има значение за това какво му се случва ... но все пак .
Потърси такава литература - аз лично доста си помогнах в тази насока .
Да приемам по нормално нещата , да спре моето постоянно недоволство .
Чета , чета и мисля , доста ми влиза в главата .
Почнала съм да мисля доста позитивно , дори изненадвам и дразня на моменти около мен хората .  Wink

Връщам се от едно много приятно гости .
Мои добри приятелки , които виждам рядко , защото са разпръснати в странство .
Отново се дивиха на промяната ми , правихме снимки ...
Разглеждам снимките - колко по добре изглеждам , какво е станало лицето ми - просто заключих , че "моят" човек наистина не е моят човек .
Как може да не оцени какво има - ще го оцени , ама ще е късно .  Crossing Arms Sunglasses

Много папках тази вечер , сега съм подута ... утре може да си направя плодов или воден ден - ще видим .

# 18
  • Мнения: 407
Здравейте момичета!

Благодаря за топлото посреане.
На мен много ми харесва вашата методика на здравословно хранене, затова мисля да се включа във вашие редици, а и сте толкова готини итолкова прияно ми стана за това, че ака си споделяте.
Сега сядам и подробно ще прочета първата станичка.

Момчета как изписахте толкова теми-БРАВО! smile3501

# 19
  • Мнения: 1 479
Ехоо и от мене! Днес се поразтоварих от ученето, ама утре и в други ден трябва да е яко!
В понеделник имаме коледен купон, ама аз съм на работа и не знам как ще стане, а ми се ходи!
Честито на Таничка!
С храната - е добре - днес пиле и салата и кола-лайт!
Физа - също го правя редовно!
Пуки, този дето ти вика това онова, направо го отпиши, ти си момиче с качества и не трябва да се оставяш така! А и там, където усетиш, че не те искат такава каквото си, не се натискай  - това само ще те травмира и комплексира!
Лека и приказна нощ от ученичката Евич!

# 20
  • New Zealand
  • Мнения: 871
днес си наруших абсолютно всички режими Sick яд ме е!!! утре не ми се мисли за кантара.... Twisted Evil

# 21
  • Мнения: 2 492
Добро утро !
Аз днес съм на работа ... не питайте , оказва се , че изведнъж се събрало много .
Ще се събере , като някои си клатят краката .
Няма да се ядосвам .

Та седнах да ви прочета със сутрешното мляко и какво съобщение получавам от форумка с ник "селянче" Crazy  .

Цитат
Ако искаш да останеш анонимна, помоли да ти изтрият темата, защото утре, като се събудят всичките диетуващи, ще "разнесат" и на останалите, кой се крие под анонимната тема.

При което нали сънена  Shocked Shocked Shocked

Та сега се чудя ква е тази тема дето съм заподозряна , че е от мене .  Joy

Ако се сетите пуснете един линк , да се посмея , нямам време да ровя сега .  Crossing Arms


А иначе към " Селянче " / ужасен ник скъпа / - нито съм кой знае колко анонимна , нито пък ми се налага да пиша анонимно . Wink
Половината съфорумки ми имат и снимки и име, дори знаят кво съм яла на еди коя си дата/или поне могат да проверят от темата  Mr. Green/  - ужас пълно разголване .



# 22
  • Мнения: 1 531
значи да ви кажа - станах хремава, отпаднала и вързах попчето за фитнеса. по този повод за утре - на мен ми е най-удобно на арена, обаче не зная как ще съм. затова, мили дами, направете го както мислехте в сладкарница неделя, а аз ще гледам да се впиша при вас без децата.

# 23
  • Мнения: 2 492
Може ли на лични адреса на тази сладкарница .
Ако успея да се излюпя сутринта ще се домъкна и ако нямам друга работа .  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 531
аз не се крия коя съм и не ме интересува кой с какво ще ме заплашва в този форум. непуки, не обръщай внимание! ние сме се показали наживо достатъчно много пъти. който е поискал, видял ни е. това са щуротии. отдавнашна истина е , че в нета няма анонимност. всеки, който разполага с повечко време за пилеене и порови малко, може да открие чудеса за всеки друг. просто повечето хора не се занимават с това.

иначе пия кафе и освен, че ще пропусна фитнеса, ще трябва и да поработя.

лу, сега прочетох и затова редактирам. съболезнования. това, което се случва на село сигурно е шок за теб, но явно на повечето места е така. там има друг живот, с други правила и порядки. филмите на костурица отразяват само това, което се случва. то не е нереално, колкото и екзотично да звучи на западняците. това е животът на балканите и на село.
бях във варна. дори в окръжната болница работих и толкова ми се беше изпил мозъка, че не се сетих да ти се обадя. имах някакви притеснения, свързани с работата и забравих за обещанието си. иначе тепърва предстои да се работи на база на окръжната болница и в дкц-то и онкодиспансера, та се надявам да имаме поводи да се видим.

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 09:12 от Sunbeam

# 25
  • Мнения: 2 040


Срещата остава за 10 часа в неделя в сладкарница Неделя
която се намира от другата страна на Цариградско шосе срещу хотел Плиска.
Малко по-към центъра - до кино Изток.
Ако застанете на пресечката на локалното платно на Цариградското шосе и Жолио Кюри - ще я видите Simple Smile


И нещо офф
Моля - кажете часовникари в центъра, който да работят днес.
Трабва да намеря тази сутрин такъв, а никаква идея не ми идва  ooooh!

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 09:29 от huffman

# 26
  • Мнения: 2 040
Съни, съжалявам, че се разболяваш  Sad
Ако успееш да дойдеш - ще те чакаме - и с деца и без деца - все ще се оправим с 2 хлапета  Wink
Пуки, ще се радваме и ти ако успееш  Hug


Лу, мойте съболезнования за баща ти  Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: сб, 13 дек 2008, 09:37 от huffman

# 27
  • Мнения: 407
Добро утро, момичвта!

И аз от днес съм в вашите редици.
Сега си пия кафенцето и гледам малкие ми сладурчета.
Момичета благодаря ви, че ви има.

И т.к. тук си споделяте, искам да ви кажа, че сутринта когато станах, мъж ми изчистил, измил чиниите.
После пак ще пиша.

# 28
  • Мнения: 2 040
Публикувах една карта, ама май не се вижда  Rolling Eyes
Виждате ли карта?

# 29
  • Мнения: 1 488
Добро утро   bouquet
Лу,Раче  Hug момичета специално към вас.Прочетох доста литература,ще споделя нещо от това което съм чела.Ние се разделяме с тялото което познаваме,но не и с душата.Душата 40 дни е до нас,затова е хубаво да не плачеш за човека,защото на душата и е трудно да се прибере при останалите души,където им е хубаво да бъдат,защото се срещат с други души който са им липсвали.Погребенията са формалност като сватба.Взимат ти пари за какво ли не...пари да имаш.Хората и суетните който се събират е според това как го организират близките.Ние решихме баща ми да е в камера до денят на погребението и след това веднага в параклисче и един поп го опя.Няма допълнителни изнервени хора припаднали или оплаквачки.За мое щастие!Найстина е трудно!Ами после бакийте с наследниците данъци и какви ли не още ... който си имат срокове.Абе да не дава господ.И другото което щях да ви пиша.Снимка на близкият роднина се слага в рамка една година след като е починал.Некролог се държи 10 дена после се изгаря!Всичко се прави за душата.Колкото поскоро сънувате душата толкова по хубаво.Аз се притеснявах от тези книги,но те ми помогнаха.Силвия Браун е едната писателка.
Цунки и хубав ден на всички,отивам да шетам,че ми е ред и ми се полага.
Поздрав http://vbox7.com/play:e809d692

Общи условия

Активация на акаунт