Каша, смесена с пюре?

  • 1 773
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 940
Хип имат зърнено-плодови каши, като процентът на зърнените култури в тях е доста малък, това са си почти плодови пюрета.  Не изключвам възможността и да се предлага вариант за смесване с млечна каша.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 734
Освен това в тях няма мляко,което ги прави по-малко засищащи.

# 17
  • Мнения: 4 020


Да, Валери, така е, освен това не съдържат мляко, затова и не са подходящи като самостоятелно хранене. Точно поради тази причина не ги купувам. Вместо тях предпочитам дуетите с извара/йогурт, тъй като в тях има и плод и мл. продукт (е, няма зърнен, но това не пречи).
Наскоро пробвах едни мюслита "Добро утро", пак на хип -- в тях има всичко - и плод, и зърнени култури, и мляко, но пък още сте малки - дават ги за след 10 м.
Та, Тонкабонка, така и така си ги купила тези бурканчета - смесвай ги с още каша, че иначе наистина все едно даваш само плодово пюре

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
Никога не съм смесвала пюре и каша.С извинение ми звучи като помия.

# 19
  • Мнения: 4 020
Никога не съм смесвала пюре и каша.С извинение ми звучи като помия.

С извинение, но не ми звучиш като възпитан потребител.

# 20
  • София
  • Мнения: 15 221
Никога не съм смесвала пюре и каша.С извинение ми звучи като помия.

Еееее, хайде по-умерено, моля.
Не е помия. Бъди сигурна.

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Смесвала съм и децата ми не са имали нищо против

# 22
  • София
  • Мнения: 23 097
Никога не съм смесвала пюре и каша.С извинение ми звучи като помия.
С извинение, но грешиш! Вчера за пръв път разбърках каша и 3 пълни лъжички пюре и едва удържах малката  Laughing
Много й хареса и за пръв път изяде толкова много, дори й прекратих яденето по едно време, че се притесних да не повърне  Mr. Green
И аз имах известни съмнения, но въобще не се оправдаха - в крайна сметка пробваш, пък ако не стане - здраве да е  Peace

# 23
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
аз винаги съм смесвала кашата с плодово пюре.Не е помия,а става много вкусно.Не мен педиатърката ми даде тази идея.Алекс много харесваше кашата,направена по този начин. Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 734
Аз също гарантирам,че кашата с плодово пюре е по-вкусна!Освен това,за лесно запичащи се бебоци това е чудесен начин да се направи по-разхлабваща,защото разтворимите каши като цяло запичат.

Общи условия

Активация на акаунт