ПЛЕВЕН - 75

  • 13 742
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
 Grinning

# 16
  • Мнения: 50
Къде може да отидем,гледам снимки от Китайския ресторант ,сигурно няма да висе ходи пак там,на мен ми е все едно,добре си хапвам навсякъде  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 5 026
Къде може да отидем,гледам снимки от Китайския ресторант ,сигурно няма да висе ходи пак там,на мен ми е все едно,добре си хапвам навсякъде  Mr. Green
Поне да ти личи  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 872
 Дивиана, приятно изкарване и лек път. А къде ще ходите,че и с бански даже  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 136
Да се запиша и аз. За съжаление не за банкет   Sad

# 20
  • Мнения: 14
Хаха, сега видях от на ftall поста, че може да си слагаш заглавие на съобщението  Laughing
Две години писане не са ми били достатъчни явно.
Не че има някакъв смиъсл, но първо много се учудих  Shocked


 Няма, няма ама са впечатли, а!

 За банкета ше се запиша, да си носа ли прибори или ше раздават  newsm12 Имах един учител навремето, той имаше сако с подплатени с найлон вътрешни джобове. Кифтето право у джоба  newsm10 Практично, няма нужда от допълнителни чантички. Прибира се и се разтоварва  Wink

# 21
  • Мнения: 5 026
Имах един учител навремето, той имаше сако с подплатени с найлон вътрешни джобове. Кифтето право у джоба  newsm10 Практично, няма нужда от допълнителни чантички. Прибира се и се разтоварва  Wink
Joy

А за банкета-давайте да се организираме,че е лудница вече

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет!

Милена радвам се , че майка ти е добре  Hug, а Бужи как е?

Коледен купон  bowuu Кога? Къде? ...

# 23
  • Мнения: 5 026
Бужи се оправи - пу-пу бързичко  Peace Не е на ясла, баща му го гледа 2 дни, купонясват си двамцата.

За купон-нищо още не се знае, никой нищо не предлага. Ми Валенцето къде е ?

А Тери как е?

# 24
  • плевен
  • Мнения: 1 249
АТРАКЦИЯ браво че майка ти е добре.
Дивиана лек път и от мен.

# 25
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Лелеле,аз докато разбера че има нова тема,тя отишла чак на 2 страници newsm78 Laughing

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 973

Пу, пу да не чува  Twisted Evil, само някаква хрема лека от вчера, но вади последния кътник и се надявам това да е причината.

Дивее, щурее. Ето малко снимки , че скоро не съм я показвала http://www.snimka.bg/album.php?album_id=215020&pid=9096836

Дивиана весело изкарване  Hug!

# 27
  • Мнения: 1 951
За срещата мога само да ви пожелая весело изкарване. Аз ще мога да се включа чак на 21, 22 , 23 или след Нова Година.
Така, че най-вероятно ще я пропусна ако е по-рано. Sad

# 28
  • Мнения: 5 026
За срещата мога само да ви пожелая весело изкарване. Аз ще мога да се включа чак на 21, 22 , 23 или след Нова Година.
Така, че най-вероятно ще я пропусна ако е по-рано. Sad
И защо така, извинете ме за нахалството? Как си?

# 29
  • Мнения: 1 951
И защо така, извинете ме за нахалството? Как си?
Ааа, аз съм добре, чукам на дърво.
Просто нямам как преди това, краят на една година винаги е натоварен от където и да го погледнеш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт