Споделете 88

  • 21 710
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пони, предполагам, е коня с бибероня.  Grinning
Аз се пъна за един детски лаптоп. Други желания - чаршафи и килим с Уинкс!  Tired Не знам кое е по-малкото зло.

# 31
  • Мнения: 3 091
любимото ми Запис!

# 32
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Simple Smile

# 33
  • Мнения: 6 029
Мда, аз трябва да купувам МП4 плеър. И "барелина с дистанциално".

Чаршафи Уинкс донесоха майка ми и баща ми на Теда. От Италия. За 50 евро. Щях да ги убия. 100 лв за некви чаршафи?!?! Ако и да са Уинкс. Дори олекотена завивка нямат. Като ги видя Теди и каза "Ееее, сега като ги види Ралица (нейна приятелка, с която все се конкурират) и направо ще умре". Прибра се мъж ми, видя чаршафите и "Еееей, сега като ги види Ралица и ше се спука от яд"  Shocked

От детето го очаквах, ама от баща й - не.

# 34
  • Мнения: X
НИдейтИ рИва!
Моят синковец до вчера нищо не искаше. После заиска джойстици за плейстейшъна. Четири(!) броя!! После добави към тях и дистанционно за телевизора, защото тяхното го били изгубили. А до коледното тържество в градината има още време... Кака му го нареди едно хубаво като му каза: "Глупости, Никола, Дядо Коледа не съществува. Мама и тати изпълняват подаръците, така че твоите джойстици няма да дойдат от Дядо Коледа, а от тях. И  да не мислиш, че са без пари?! Така че по-добре си поръчай само един!"  Joy

# 35
  • Мнения: 17 409
Писахме дълго писмо до Дядо Коледа, с рисунка даже. НАблегнахме на нещата, върху които  е добре да се замисли, обаче детето запомнило от цялата работа само " мили дядо Коледа" и "замък". Я, да беше някоя простотийка, ехей- по сто пъти на ден ще я декламира.
Сели, и аз това им казвам/за сланината/, но не ме разбират Mr. Green

# 36
  • Мнения: 9 905
а спайдърмен да не е по-добре  Tired моля се да не ни срещне никога.
за Деян Коледата има пълна прилика с влакче. Каквото и да разказвам за Коледа, детето слуша замислено, притихнало, и накрая с блеснал поглед споменава влакчето, да не би да забравя.

# 37
  • Мнения: 516
Марио иска истинска китара, микроскоп и една енциклопедия, дето струва 35 лева. Това от Дядо Коледа. От мен иска само да го запиша на курс по китара.
Тия Уинкс, Уич, Спайдърмени и Карибски пирати се надживяват. Не се притеснявайте.

# 38
  • Мнения: X
Спайдърмен беше окупирал къщата по едно време, но му мина модата, така да се каже. Даже и костюм негов купувахме! К`во знайте вий?
Дренко, той и дребния рисувал джойстик, бре. И аз се опитвам да му обясня, че Дядо Коледа няма да му донесе четири джойстика, защото и други деца сигурно са си поръчали същото. А пък той ме апострофира: "Мамо, не ме лъжи! Никой от моята група не е нарисувал джойстик, нали видях какво рисуваха децата!"

# 39
  • Мнения: 6 029
Миналата Коледа Теди искаше телескоп. Най-евтиния, който намерих беше 500 кинта. Тогава писах писмо от името на дядо Коледа, в което обясних, че телескопа не е играчка и джуджетата няма как да го направят.
Всичката ми лъжа лъсна лятото, когато обясних, че подаръците ги купуваме с баща й.

# 40
  • Мнения: 488
Имам си животина, виртуална. Всъщност и истински животини си имам, едната от които ми се води син, и е доста вироглава и ме ядосва напоследък. Не искам да съм лоша бе, ама няма опция да кликнеш на Х-а и да си излезеш... айде да си идва баща му и той малко да се занимава с него!
И може ли в петък точно шефката ти да дойде в 3 и да стои и до момента тук, тююю!

# 41
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Радвате ме днес!
Някакви си нищо и никакви 20 минути остават до края на работния ден. Страшно много ме боли главата. Това зверене в компютъра и в тоновете хартия, ще ме умори. Чакам уикенда с нетърпение. Ще си почина и ще продавам на коледния ни базар. За сега върви супер, в случай, че сън не сте спали, за да разберете  Crazy Пожелайте ми пътьом да намеря акрилен лак (и неруса продавачка, която да знае какво продава в магазина си), че аман вече.

Мяу, и аз си имам. Във ФБ ли е? Моята все я заварвам с мухички около нея  Blush трябва да влизам по-често. Мъжът ми беше заварил неговата с л***о на средата на стаята.

# 42
  • Мнения: 7 122
Приказките за писма до Дядката са хубаво нещо.
Тази година за първи път забелязвам, че ТВ рекламите са облъчили ефира с играчки и здраво им се дразня.

Тити, докато Деян не е поискал сняг, всичко е под контрол.  Wink

# 43
  • UK
  • Мнения: 3 959
Проведох едночасов разговор с майка ми. Нейната идея за моето справяне с депресията, поддържана от ежедневния стефанов психически тормоз е... Още тормоз. Като почне да говори и не чува, в един момент и затворих телефона, за да ме чуе. После ми се обади да ми обясни че не искала да приключваме разговора като съм растроена. Ами добре бе, спри да говориш и чуй какво искам да ти кажа. Накрая се оказа, че пъзелите ми са виновни за всичко, понеже не съм си намирала компания и приятели, ами съм седяла и съм редяла вкъщи, а също и късното ставане (а какво да направя като с часове седя и гледам тавана докато успея да заспя накрая в четири сутринта), защото деня зареждал с енергия, а аз съм спяла до два и то в четири се стъмвало. После ми обясни как никога не споделяла с майка си като имала проблеми, за да не я товари, а като и казах че вече няма да споделям с нея, като така иска, почна да се обяснява, че не искала това. После стана ясно, че понеже тя е млада майка аз не съм можела да се почувствам голяма, и как хората на моята възраст вече имали деца, и очевидно имането на деца те прави автоматично по зрял от нас, които нямаме на 22 години, по някакви неведоми причини (все едно има курс за гледане на деца и който го изкара може да стане родител или нещо подобно), иначе е хубаво че аз не искам да имам деца, но хората на моята възраст имали. Страхувала се, че нищо не ме задържа в София, не ми било интересно ученето и тн и съм щяла да се върна във Варна, на абсолютното ми "Това никога няма да стане" изобщо не обърна внимание, даже не го и чу.

Имам отчаяна нужда от приятели, от промяна, от нещо ново, което да ми се случи. Хич не ме интересува кой ще ме обяви за незаслужено неспечелила приза Драма Куин, вървете на майната си, ще споделям каквото, когато и колкото си поискам.

# 44
  • Мнения: 516
Мърморанке крайно време е да започнеш да пиеш. И не ме псувай, че не обичам.

Общи условия

Активация на акаунт