Споделете 88

  • 21 704
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Чаршафи Уинкс донесоха майка ми и баща ми на Теда. От Италия. За 50 евро. Щях да ги убия. 100 лв за некви чаршафи?!?! Ако и да са Уинкс.
Радвай се, евтино са минали. Снощи ги гледах по 150лв с Унксите. Само горен, долен и калъфка.

# 46
  • Мнения: 488
Да, Деб, тия дето ме зарибиха, сега ще ги оставя да се грижат за нея, че да не заприлича на твоята  Laughing

За подаръци въобще не искам да отварям дума, мойто диване не ще да разбере, че дядо Коледа носи подаръци, и иска от мен всеки ден! Аман!

П.С. МГМ, споделяй си. Не знам съвети дали искаш, но аз да си кажа - това с тормоза стефанов... не разбирам защо го траеш.
Или може би не съм разбрала правилно.
Айде ела си направи една животина, не се кахъри!

# 47
  • Мнения: 6 029
МГМ, предлагам ти да отидем да се напием някъде. Знаеш ли как минава. Сериозна съм.

# 48
  • Мнения: 9 904

Тити, докато Деян не е поискал сняг, всичко е под контрол.  Wink

има сняг и ски писта на час и половина път от нас, о скъпа ми г.с.!  Blush

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тормоза стефанов търпя, защото не мога да се справя сама с наема на апартамента, ако той се изнесе. Сега практически живея от 175те лева, които той ми дава и се явяват половината наем, това ми е единствения стабилен "доход".

А даже не пия, та да се напия...  Sad

# 50
  • Мнения: 6 029

О това лесно се поправя, няма страшно.

# 51
  • Мнения: 7 114
Споделям ви, че Тити се преселила да живее в безобразна държава - евтин бензин, нямат месо с диоксин, имат си топло море, че даже и сняг имат. Дали да не я номинирам за малинка по този повод?. Thinking Grinning
Много нацелуввания на големия любител на колите и ремонта им и на дребното му брат, Тити!  Heart Eyes

Мърморанке, обявявай конкурс за нов съквартирант/ка. Не си троши нервите от сега.  Peace

# 52
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не мога. Тук е твърде тясно дори само за моите неща, Стефан се е ограничил долу горе в един рафт в гардероба и едно чекмедже за чорапи, всичко останало е мое, така да се каже. Никой друг не би могъл да живее с мен...

# 53
  • Мнения: 2 891
Днес ще се виси в офи са до 9, предколедно  Laughing

# 54
  • Мнения: 2 070
Аз ако съм от Варна едва ли бих живяла в София. Освен ако не ме задържа нещо много важно като мъж, кариера, мечти или там квото. Образованието и айде по къщята. 
В случая на МГМ щом и социални контакти много няма...

# 55
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз не искам да се прибирам във Варна, няма и да се прибера. В София си ми харесва, а това е решено от преди да замина даже. Или ще е София или... Бог знае къде, но назад не се връщам.

# 56
  • Мнения: 1 616
Честита нова темичка! Заглавията и номерацията не ме интересува - слагайте каквито си щете изгъзила, само да няма грозни разправии като в миналата тема... Голям проблем заради едно заглавие...
Кисела съм, нервна и почти отчаяна от доста време насам... Всяка сутрин се събуждам с мисълта: "Започва поредният гаден ден!". И се оказва вярно... Забелязах се, че лесно изпадам в ужас заради пълни глупости (например защо го няма дневника на 6 а клас, след като аз последна съм била там, а то всъщност колегата, който има при 6 б клас, объркал дневниците, ама колежката си търси дневника от мен, а аз обикалям, готова да ревна, училището, за да търся тъпия дневник)... Непрекъснато ми се случват някакви неприятности - например един ден возих свой ученик с такси до дома му, защото вече го бяха били някакви пльонтеци от друго училище и сега го страх да се прибере... Та с такси спирам пред входа му, а там въпросните пльонтеци чакат, за да го донамлатят. Умрях от страх, че онези бяха десетокласници, а аз съм табуретка, какво им пречи и мен да понатупат, ама самоотвержено измъкнах ученика си от таксито, придружих го до асансьора и се върнах. Не ядох бой - младежите се отдалечиха почтително. После телефонни разговори с родителите, писах на другия ден и докладна, защото полицията се заела със случая... И не ща повече да разправям, че да не надувам и вашите глави... Close

# 57
  • Мнения: 1 217
Айде и аз да се цопна Mr. Green smile3536 JJ,готвиш ли се за Плейбой? Mr. Green

# 58
  • Мнения: 9 865
МГМ, ситуацията ти ме трогва. Може би, защото и аз съм в някаква такава.

# 59
  • Мнения: 3 091
Споделям кофти следобяд в две части! 1. На нашата улица живее една особено зла кучка, която непрекъснато хапе хора и деца. Днес ухапа жената, която ми помага с чистенето.
Вече наистина не знам какво да правим с това животно! кастрирана е отдавна, но е ужасно нападателна и не подбира.

2. Най-сетне подадохме и ни приеха документите по програмата "В подкрепа на майчинството". Държавата е особено "щедра" и този път - спира ми 50% платено майчинство в р-р на 110 лв., ще го дава на мама, която ми гледа детето докато работя. Супер помощ! Евала!

Общи условия

Активация на акаунт