Не мога да го разбера???

  • 6 337
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравей!Аз избягвам да пиша в такива теми,но реших да го сторя сега.Както е писала Angela Go ти си резерва и може би по навик той като се прибере е свикнал да си вкъщи и всичко останало,което се очаква от една съпруга и домакиня.Не мисля,че това положение ще престане някога,ако ти не решиш да направиш нещо.
Не казвам,че е добре да се развеждате,но се разделете,ако имаш уважение към себе си.Когато той осъзнае грешката си,ще те потърси,ако ли не-мъже много по света,нали така?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Това ми звучи като продължение на "Бий ма, обичам та"
Мазохизъм някакъв Confused

# 17
  • Мнения: 4 965
Приемам правенето на секс "извън къщи" за абсолютно нормално. Стига да си достатъчно интелигентен да не го афишираш пред половинката си и да я нараняваш.
Другото не го разбирам...
Ако ти е трудно да си дискретен /поне пред човека, с когото живееш/, по-добре си дръж гащите вързани.
Сегааа, това е относно моите възгледи и по тази причина в подобна ситуация като на lolitka - ако той не си прави труда да се крие, ще го изхвърля от живота си.

# 18
  • Мнения: 2 448
Честност, честност но мисля че призналите си вече са решили че искат да си тръгнат.

Вече са си тръгнали, ако питаш мен, със сърцето си, то другото не е важно.

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Това вашето не е любов, а навик. И колкото по-бързо се освободиш от този вреден навик, толкова по-добре за теб.

# 20
  • Мнения: 4 733
Вече са си тръгнали, ако питаш мен, със сърцето си, то другото не е важно.
Точно така. И за чий им е да се правят на честни?! Сигурна съм, че единствената причина е да облекчат собствената си съвест като за пореден път не помислят как Доразбиват сърцето на човек, който ги обича.

# 21
  • Мнения: 2 309
Лелеле...ти мазохистка ли си!?
Не че него не разбираш,ТИ СЕБЕ СИ НЕ МОЖЕШ  да разбереш!!!

# 22
  • Мнения: 2 388
Не те разбирам. Нямате интимен живот и ти е изневерил със СЪРЦЕТО си. Не бих го приела за себе си.

# 23
  • Мнения: 2 478
Ако един мъж ми каже,че няма чувства към мен,няма сила,която да ме задържи при него Shocked

# 24
  • Мнения: 378
Лелеле...ти мазохистка ли си!?
Не че него не разбираш,ТИ СЕБЕ СИ НЕ МОЖЕШ  да разбереш!!!

Peace

# 25
  • на майната си
  • Мнения: 425
Така, като чета се сещам за филма "Горчива луна" http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=49827&hit=1
изгледай го, ако имаш желание и може би сама ще си отговориш на въпроса, който НЕ Е той защо го прави, а дали си заслужава заради едностранна любов да се превърнеш в нечия изтривалка.

Съжалявам за случилото се, но всеки има гордост, която като потъпчеш сам не може да очакваш от другите да не го правят.
Твоя човек е пътник, просто му помогни, както и на себе си да вземе по-бързо решението - напусни го.

# 26
  • Мнения: 2 388
За да те уважават другите трябва да първо място сам себе си да уважаваш. Това е.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 992
Помолил те е да останеш, докато види какво ще стане с другата жена. В мига, в който нещата са му по-сигурни с другата, ще се изнесе. Човек, който ти казва в лицето, че не те обича, навира ти отношенията си с другата в лицето, няма интимни отношения с теб, действително не те обича. Или ако те обича, то е по някакъв силно извратен начин, неприемлив за 99% от хората.
Ако нямате деца, хубаво си помисли дали има какво да спасяваш от тези отношения, защото според мен по-мъртви от това не могат да бъдат.

# 28
  • Мнения: 3
там е проблема-имаме прекрасно дете.и да си тръгна би означавало да разруша целият му свят

# 29
  • София
  • Мнения: 7 992
Отговорих ти на ЛС. Дано да намериш най-правилния път, пожелавам ти го с цялото си сърце!

Общи условия

Активация на акаунт