Притежатели на Зоопарк в MondoZoo, елате насам! 2

  • 34 318
  • 762
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 679
Минах третата къщичка-дава безплатна реклама по избор. Утре ми го дава слънчево и я използвах веднага за ТВ реклама Simple Smile

Тези 10 новородени са някаква мечта за мен. Днес нямам дори 1 newsm78 Как мога да подпомогна раждаемостта?
За 4-тата къщичка ми иска нови 100 метра -май растат с всяка поредна.

# 76
  • София
  • Мнения: 44 284
е, да растът...така се и очакваше Simple Smile))
а иначе...освен да им слагаш сърца на клетките....
не знам, аз 2 пъти съм имала по повече от 10 и да ти кажа нищо особено не бях правила....може би през някакъв период се размножават и аз не знам.....
ама не ми ги зачита, защото е било преди да стигна нивото Simple Smile)) сега и аз чакам да се народят...но не би Simple Smile)))

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Не сте ли разбрали, че при рекламата има уловка?
Когато е слънчево се пуска радио реклама, защото времето е хубаво, хората са на вън и вероятността да чуят рекламата е много по-голяма. Когато е лошо времето се пуска ТВ реклама, защото хората са си в къщи и вероятността да я видят е по-голяма.

# 78
  • Мнения: 6 930
Така е за рекламите, да, то си го пише (или поне преди го пишеше).

В такъв случай аз ще си кликам на моя зоопарк всеки ден, най-удобно ми се струва.

# 79
  • София
  • Мнения: 44 284
Да, така е за рекламата....но все пак ако утре ти е слънчево, а днес дъждовно, се пуска ТВ реклама Wink
Jutoo пише все пак, че утре ще й е слънчево Wink

# 80
  • Мнения: 840
Да, така е за рекламата....но все пак ако утре ти е слънчево, а днес дъждовно, се пуска ТВ реклама Wink
Jutoo пише все пак, че утре ще й е слънчево Wink
Аз нещо не вденах за рекламите newsm78 Гледам като ми е слънчево на другия ден, пускам по радиото. Дали трябва да се съобразявам и с настоящия ден newsm78
Иначе и при мен никаква раждаемост няма #Cussing out От как играя имам общо 4 новородени Confused

Кажете за медалите Tired Дали да не си купя мондоси за сребро или да чакам някъде другаде да ме отчете Thinking

# 81
  • Мнения: 182
И аз съм вече зарибена, но все още не ми е много ясно какво точно се прави. Днес ми е първи ден имам само 4 животни и нямам пари за повече  Cry А не ми се харчат пари за мондо.

# 82
  • София
  • Мнения: 44 284
на мен ми даде за дълъг живот сребро, ден преди да стигна нивото....

за времето - пише така например....

Тънкост :
Студено време
Подобно време е идеално за ТВ реклама! По-голямата част от хората избягват да излизат навън, когато е студено и шансът да видят рекламата ти е много по-голям.
Виж прогнозата

# 83
  • София
  • Мнения: 44 284
И аз съм вече зарибена, но все още не ми е много ясно какво точно се прави. Днес ми е първи ден имам само 4 животни и нямам пари за повече  Cry А не ми се харчат пари за мондо.

споко де...тя играта е доста бавна...но колкото по-развит става зоопарка ти, толкова повече ще печелиш и ще ти е о-лесно....

# 84
  • Мнения: 6 930
Аз пък си мисля, че би трябвало да се съобразяваш с утрешния ден за рекламата, нали всичко друго в играта е така.

# 85
  • Мнения: 840
Angel_Dust пак не разбрах Embarassed Ако днес е студено, а утре топло каква реклама трябва да пусна - радио или тв Thinking
Ами освен да поизчакам няколко дни, да видя дали някое от тези животни има намерение да живее по-дълго. Въпреки, че сега като ги огледах всички са ми с зелена линия на живот и май няма скоро да стане newsm78

редактирам, че Бухтичка е отговорила. И аз така мисля за рекламите Peace, ама дали съм права.

# 86
  • София
  • Мнения: 44 284
ми...не точно...тя ще действа наследващият ден....т.е. според следващия избираш дали да пуснеш да кажем, но според днешния избираш каква....
т.е. днес ще я чуят/видят/прочетат...а утре ще дойдат.....

# 87
  • Мнения: 840
Ама ако днес я публикуваш, дали няма да я видят утре и тогава да дойдат newsm78

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Да, така е за рекламата....но все пак ако утре ти е слънчево, а днес дъждовно, се пуска ТВ реклама Wink
Jutoo пише все пак, че утре ще й е слънчево Wink
Времето за утре се гледа и според него се пуска рекламата.  Grinning

# 89
  • София
  • Мнения: 44 284
ми това са си моите наблюдения и разсъждения...
нека и други се включат, но аз така ги разбирам рекламите....

Общи условия

Активация на акаунт