ИКЕА! ИКЕА! - Тема 5

  • 110 704
  • 971
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 903
Днес ходихме на Икеа, придобивките станаха много вече, но ще си позволя да похваля стола за компютърното бюро. Невроятно удобрен е, много съм доволна  Blush - ето го http://www.ikea.com/fr/fr/catalog/products/60086722 ( в Атина, естествено е по-скъп  Crossing Arms )
наистина е много удобен, в момента седя на него Simple Smile а и за кърмене става, мога да се придвижвам с него из цялата къща.

# 46
  • Мнения: 63
Малко извън темата, но се надявам да ми простите   bouquet Към края на месеца се очертава посещение на солунската икея и други магазини  Money, ще ходим за няколко дена и ви моля да ми препоръчате евтино прилично хотелче извън солун. Трябва да запазя стаи от тук защото сме две семейства с 3 хлапета и не върви да обикаляме селца и градчета с диванетата. Много ще съм ви благодарна ако ми препоръчате нещо конкретно  bouquet

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Аз чух, че строителството на българската Икеа било замразено. Crossing Arms
Моля ви, опровергайте този слух!

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 791
И аз тук. Искам да ме огрее и мене.

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мириел, пътя до Икея Букурещ не е много. Пътува се лесно и сравнително бързо. Ще те огрее. Peace

# 50
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Момичета, някой взимал ли е кухня от Икеа( Солун) и как направихте проекта?

# 51
  • София
  • Мнения: 4 397
Имам въпросче вярно ли е, че връщат коли с фабрично затъмнени задни прозорци.

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
От къде да връщат коли, от паркинга на Икея ли? Ние като ходихме с едни познати бяхме с джип с тъмни стъкла, никой не ни е върнал. newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 4 397
От границата, извинявам се грешно съм се изразила   bouquet
За Икеата в Солун става дума, че исках да съчетаем ИКЕА и Космос и познат ни каза, че негови приятели са ги върнали с така кола.

# 54
  • Мнения: 292
ЧНГ с пожелания да доживеем ИКЕА в България през 2009 г!

Правилно ли съм разбрала, че на границата са върнати заради тъмни задни стъкла?!

Е това е #2gunfire #Cussing out

Или е на паркинга на магазина newsm78
Там вече може...

# 55
  • София
  • Мнения: 459
От границата, извинявам се грешно съм се изразила   bouquet
За Икеата в Солун става дума, че исках да съчетаем ИКЕА и Космос и познат ни каза, че негови приятели са ги върнали с така кола.

Интересно каква причина са им изтъкнали? Какво им пречат тъмните стъкла? И нашите гранични власти ли са ги върнали или гръцките?

# 56
  • София
  • Мнения: 4 397
Ами незнам точно какво е станало, наш приятел като му споменахме, че искаме да ходим до там ни каза, че негови приятели са ги върнали от границата / не разбрах коя и не питах де/ , защото кола им била с затъмнени прозорци. Казали им, че коли със затъмнени прозорци не пускали  newsm78
Ще звънна малко по късно и ще го поразпитам точно какво е станало.

Или е на паркинга на магазина newsm78
Там вече може...
а на паркинга каква е причина, за да не те допуснат или ......

# 57
  • Мнения: 292
Всеки паркинг на магазин е частна собственост и действа " частното право" т.е. могат да сложат правило, че пускат само колелета или само детски колички Joy Тяхна работа си е, т.е на магазина..Ако отговаряш на изискванията, влезаш, ако не-вън.

Нямам нищо общо с юридическте науки, но това полезно нещо го учих на обучението за секюрити.

# 58
  • Мнения: 488
Здравейте момичета!
Изчетох темичката ви и видях, че някой се питаше къде в България може да се прават нещата в ИКЕА.
За тръбната мебел, която се редлаа в магазините съм сигурна, че се прави в Ловеч, но тези мебели отиват във френската икеа, а може би и в Гръцката.
За тези играчките, на които е писало made in Bulgaria - обикновено има много бълг фабрики, които изработват доста неща, които са разпределени за европейските пазари, а бълг. пазар няма достъп до тях. Дори и да се разбере къде се правят няма кой да ти продаде, защото вискчо е под бройка и дори и фирата се връща.

В Дупница се шият дрехи на Бенетон, ЛАкоста, Монклер идр. В Сапарева баня се шият дрехите на Манго, но повярвайте, че не можеш да се добереш до фабриката, камо ли да си купиш нещо за себе си. Всичко това е под строг контрол. И не са само тези марки има още много, но и мене ме е яд, че не мога да се възползвам.

ИКЕА много ми харесва и на емн и в скоро време мисля да отскоча до солунската, ако купа нещо ще пиша или имам някакво впечатление.
Ще се опитам да изчета и старите ви темички, че и аз съм запалена с тази ИКЕА. Сигурна съм, че намеря интересни неща.

Успех ан всички! До скоро!   bouquet

# 59
  • Мнения: 9 903
ами в моята отчетна една майка писа за играчките - правят се в Ирели ООД Пазарджик.  има телефон, някой ако се навие да провери. http://www.bgbiznes.com/demo.php?id=584

Общи условия

Активация на акаунт