Пеят, пеят Коледни звънчета в домовете на породените щурчета! - 24

  • 14 907
  • 446
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 818
Благодаря за посрещането!АнАн,Галя С   bouquet

Аня♥♥,ами на този Дядо Коледа много му "вакла" брадата - и аз бих се уплашила  Joy Сладурчетата са страхотни и с какъв кеф го изпращат на последната снимка... Но пък е било веселба!

# 76
  • Мнения: 385
Мамичета нищо не съм чела, само ми стига това да вляза и да видя шарените ви постове и да закача по някоя думичка от ведрото настроение... И презаредих и хуквам пак към сладката ми лудница!
Ох Мартито го обхванал "не-периода" всичко е отрицание и крещене и не мога и аз започнах да крещя и да викам, ама той само така млъква "Клин клин избива" май newsm78

# 77
  • Мнения: 1 410
Цитат
Ох Мартито го обхванал "не-периода" всичко е отрицание и крещене и не мога и аз започнах да крещя и да викам, ама той само така млъква "Клин клин избива" май
  при вас поне действа!
anitsa,и аз си имам едно торнадо!И май повечето от нас ,в тази тема .Вече съм на трети том - "белите на Миши"

# 78
  • Попово
  • Мнения: 687
добро утро  Hug по едно кафенце от нашата лудница за вашата  Hug

# 79
  • Мнения: 865
здравейте,
нещо взех да се замислям как процедирате,за да поизлезнете вечер понякога newsm78.това постоянно висене в къщи взе да ми писва,а и по-зле ще става.Дари понякога имат в яслата и нощни групи,ама бебето newsm78.може би трябва да търся някой за почасово,нощно гледане...

# 80
  • София
  • Мнения: 1 402
chochka_nadik не си единствена с викането - за съжаление и на мен не ми издържат нервите и повишавам тон  Embarassed

[X] pepena Благодаря за почерпката.

# 81
  • Мнения: 4 551
Киша, ние се справяме с детегледачка почасово. Но е жена, която и двамата познават и са свикнали с нея. Иначе не бих посмяла с непознати, май...  Thinking

# 82
  • Мнения: 1 410
Мили мами -знаете ли къде из София мога да заведа децата на празник?Само в МОл ли има дядо Коледа?

# 83
  • Мнения: 196
Добре дошла на anitsa    Hug
mi6imadi -ние за уре бяхме планували да ходим в Патиланци на тържество с дядо Коледа .....,но аз с тези обриви Embarassed,малкия и той е доста зле ,а за капак Мари си счупи ръката и сега е с гипс  ooooh!.Нямам думи направо ...камо ли да крещя ...сега като ги гледам ме е толкова жал  Cry ,незнам дали и в детската ще успее мъжът ми да я заведе за дядо Каледа ,че е затрупан в работа ,пък и ме е страх да не я бутнат или ударят....Е това е от нас .
 Прегръдки и целувки на всички палавници  Heart Eyes

# 84
  • Мнения: 4 551
Днес било Игнажден. Поканвам ви виртуално да влезете в моя дом, защото сте готини и ви обичам!  Hug

# 85
  • Мнения: 2 331
[X]*АнАн* , приемам поканата.Благодаря!Пък и късметлийка съм, та да ви е късметлийска годината!
Биси, настръхва ми косата.Всичко лошо да си отива със старата година! Peace
Добре дошла и на anitsa!
Киша, ние не сме излизали вечер от 4 години.А, само веднъж ги оставих на майка ми, но за съжаление вече и тя не може да ги гледа.Здравословни проблеми, но по-важно е да е жива и да си я имам...Толкова ми липсва това излизане...Успокояваме се с мъжа ми, че ще дойде време, в което ще мечтаем децата да са до нас, та да се радваме сега.И действа.Радвам се, че малчовците са неотлъчно до нас. Peace
Я, да споделя.У нас дойде първи баща ми-паралия, находчив и смел човек.Дано такава да е и годината ни! Praynig Пожелавам го и на вас! Hug
Отивам да гледам снимки... newsm52

ПП:Аня♥♥ , много сладки снимки! Hug

Последна редакция: сб, 20 дек 2008, 13:58 от Били...

# 86
  • Мнения: 1 121
Здравейте и от мен!!! Малко се изгубих, но докато намеря темата ooooh! скъсах се да търся, накрая питах в темата на многодетните мами и те ми пуснаха един линк Hug Знаех си, че е сменен подфорума Close както и да е радвам се, че ви намерих.

Аз се подготвям за бебка, пазаруваме, само остава и една двойна количка да купим Laughing и да решим кой къде ще спи, че в спалнята няма място за две бебета, с кошарата на синът ми е доста тясно. За него вече купихме едно легълце, ама ми е толкова мъчно да го преместя в отделна стая, че вече и аз не знам какво да правя Confused пък и не знам дали ще иска да спи там самичък...

# 87
  • София
  • Мнения: 1 402
mi6imadi в повечето детски клубове правят коледни партита - ние сме на 23 декември.

# 88
  • Мнения: 2 374
Здравейте на всички!Страхотна темичка сте си спретнали,просто не вярвах,че има толкова много мами с породени дечица.
Пиша тук донякъде да си изкажа мъката,а и надявам се да намеря кураж.Преди 2 дни разбрах,че съм бременна отново,малката е на 1год. и половина,мисля,че още е рано,но мъжът ми не дава да го махна за нищо на света,аз също нямам желание,но мисля,че ще ни е доста трудно да се оправяме,сега сме в много обтегнати отношения заради това,не знам наистина какво да правя,надявам се тук да намеря съвет и подкрепа,въпреки,че едва ли тук е мястото,темата по-скоро е забавна,не искам да ви занимавам с мойте проблеми,но исках да разкажа на някой.Благодаря ви,че ме прочетохте дотук,малко съм объркана и думите ми са несвързани. Hug

# 89
  • Мнения: 5 391
Биа, тук има майки, на които първото дете е колкото твоето, когато родят второто.
И не са се затрили, поне така мисля Heart Eyes
Разликата, която евентуално ще се получи м/у твоите 2 деца е идеална, нито много малка, нито много голяма.
Дано вземеш правилното за вас решение. Peace

Общи условия

Активация на акаунт