Има ли АМ с вкус близък до кърмата?

  • 10 294
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Временно
  • Мнения: 788
Дано. Praynig

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
blueeyes,това което ме спира да пробвам НАН е че на повечето места се коментира,че доста запича.А тя и без това допреди месец не можеше да ака без намеса на Дуфалак.Сега само това ми липсва.Но в краен случай ще го пробвам и него. Peace[/color]

Новият NAN е с бифидус. Би трябвало да не запича.
По-добре да споделят майки, които дават от това мляко сега.

# 17
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
Милумил е най-сладко и ароматизирано мляко. Незнам какъв е вкуса на кърмата. Ние сме на Аптамил 1.

# 18
  • Мнения: X
Като стана въпрос за новия НАН, мога да се изкажа за двойката.
Взех вчера да пробвам, стори ми се доста блудкав и безвкусен, като вкус, като качестов, са се постарали, спор няма.  В сравнение с ХИПП-а, мога да кажа,ч е ХИПП-а е по-близък, като вкус до кърмата, но, като гъстота НАН-а е по-близо, така че  Mr. Green

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 337
Лактана или Нутрилон Peace

Не кометирам качествата на самите млека,а самия вкус- малката ги хареса най-много. от нан-а се подрисна,противно на пове4е беб4овци,което си е доказателство ,4е на всяко бебе разли4но се отразяват разли4ните марки Peace

# 20
  • Мнения: 3 993
Моята дъщеря от самото раждане беше на кърма и после дохранване с Аптамил. Аз лично съм сравнявала вкуса на кърмата и Аптамил-а и мога смело да кажа, че според мен много си приличат, тоест вкуса на Аптамил-а много наподобява вкуса на кърмата. Но все пак ще откриете вашето АМ само по метода на пробите и грешките, както вече са ти казали майките преди мен.
Не знам дали проблема въобще е в АМ.
Сега ми отказа и кърмата. Confused
Не мога да и вкарам в устата шише с биберон,независимо какво има в него.
И според мен това е от зъбките със сигурност. Търпение да избие зъбчето, и този период ще отмине, както ти е казала Лурдес!  Peace

# 21
  • Мнения: 4 335
Милумила е с вкус на ванилия Peace
Синьт ми е на НАН,с изхождането нямаме проблем(по два пьти на ден)

# 22
  • Мнения: 276
Ние сме на Фризолак тъй като моята педиатърка ми каза че е най близко до вкуса и качествата на кърмата.За Аптамила ми каза че има нешесте в него Peace

# 23
  • Мнения: 79
Ние сме на НАН и съм нямала проблем с изхождането.Всеки ден дори по два пъти.Във форума разбрах,че най-хубавите млека са Аптамил.Лактана и Хип но последните две ние не ги харесахме а Аптамил не съм пробвала.

# 24
  • Временно
  • Мнения: 788
Вече пробвах 3 вида АМ-Розов Хип 2,Розов Хип 3(с ванилия) и Хумана 2.Никое не иска. ooooh!
Направо ще се видим в приключение,докато и нацеля АМ по вкуса.Ако въобще прояде АМ де. Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 1 541
Вече пробвах 3 вида АМ-Розов Хип 2,Розов Хип 3(с ванилия) и Хумана 2.Никое не иска. ooooh!
Направо ще се видим в приключение,докато и нацеля АМ по вкуса.Ако въобще прояде АМ де. Whistling


Аз знам за Нутрилон че е близък до майчиното мляко
Пробвай с каучукова биберона не със силиконова
УСПЕХ! Peace

# 26
  • Мнения: 690
Няма АМ, което да е близо до майчиното мляко   Rolling Eyes

Eva_merry, не "хаби" финанси, за да пробваш различните марки АМ - явно детето ти не иска да го яде ... добавяй го в храната, давай повече сирене и т.н.

# 27
  • Мнения: 5 940
Според мен не млякото е проблема, а никненето на зъби. Бебетата понякога отказват твърда храна, друг път течна.

# 28
  • Мнения: 79
Наистина не от млеката ако няма да ги яде каквото и да купиш все едно и също.Ние сменихме доста но особена разлика не видях в смисъл такъв,че изяденото количество беше еднакво при всички видове.Нямаше такова мляко,което да предпочете повече от другото.

# 29
  • България
  • Мнения: 457
Наистина мисля,че е от зъбките.Моят син отказваше АМ  и докато изби зъбчето съм кусала млякото с лъжица ooooh!,пробвай и ти PeaceДано имаш успех.

Общи условия

Активация на акаунт