ГАЗ-ифицираните софиянки, споделете!

  • 3 279
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 555
valq_78 - Какви са тези сметки!  Crazy #Crazy Аз съм писала в началото на месеца какви бяха сметките при нас, за декември-януари-февруари обаче стигнахме до към 250лв (Апартамент около 100кв., темп. около 21-23 градуса в къщи). Сега от април, когато не сме включвали парно, а само топла вода сметката беше 40 лв. Да не би да има някакъв проблем при измерването или с ефективността на инсталацията? Невъзможни са такива суми за подобна квадратура според мен ...

# 16
  • Мнения: 1 715
Ами миналата зима бяха съвсем поносими 250-300 лв.,но тази зима не знам какво правят и не сме единствените с такива сметки.А лятото и ние за вода плащаме до 20 лв. максимум.

# 17
  • Мнения: 940
Лятото само за вода около 20 лева. И аз съм в чуденка дали да монтираме радиатори за тази зима, или да продължим на климатици...Ще следя темата.

# 18
  • Мнения: 1 305
Ами миналата зима бяха съвсем поносими 250-300 лв.,но тази зима не знам какво правят и не сме единствените с такива сметки.А лятото и ние за вода плащаме до 20 лв. максимум.

При нас е точно обратното. Минала зима понеже блокът беше нов и още не съвсем обитаем, потреблението ни беше точно два пъти по-високо, отколкото сега.

# 19
  • Мнения: 276
Момичета, с коя фирма сте сключили договор за доставка на газ?
На мен ми предстои днес да сключа със София газ, но ме притеснява договора за абонаментно обслужване. Таксата е 78лв, но не знам дали се плаща еднократно или всяка година   newsm78
Трябва ли всяка година да се плаща за абонаментно обслужване?  #Crazy
Вие услугите на коя фирма ползвате?


Таксата е задължителна само когато се включваш, може да си сключиш договор и към външна фирма. През следващата година пак може да се сключи договор за абонаментно обслежване, но е по желание.

У дома отопляваме двуетажна къща, ползват се две бани и две кухни изцяло на газ. Най-високата сметка зимата беше 420 лв, квадратурата е 150 кв. Не бих използвала друг начин на отопление при това положение, още повече че се очаква цената на кубика да намалее още.

Общи условия

Активация на акаунт